Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki odchudzające

26 sie 2014 - 18:13:27

Dziewczyny, nie znalazłam tematu na forum, to pytam :) tak od serca, które tabletki odchudzające polecacie ?:)
reklam dużo, obietnic też dużo, ale które skuteczne ? Jakie macie przetestowane ? Chwalcie się! :) : *

tabletki odchudzające

26 sie 2014 - 18:18:27

Zadne.dieta i cwiczenia.

tabletki odchudzające

26 sie 2014 - 18:35:26

Nikt?:)

tabletki odchudzające

26 sie 2014 - 18:35:38

Jakby chudło się od tabletek to nie byłoby na świecie osób z nadwagą.

tabletki odchudzające

26 sie 2014 - 18:39:17

Dokładnie. SprawdziłAm dużo tabletek. Naprawdę nic nie dawały może chwilowo na parę dni. Ale wydaje mi się ze to było bardziej moje nastawienie że one działają... musisz sobie zdać sprawę ze tylko dietach jakaś aktywnością fizyczna cos zdziałasz na dłużej.. nawet na początku dieta warzywa i owoce aby trochę zmniejszyć żołądek.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki odchudzające

26 sie 2014 - 18:49:00

ruszdupin forte

tabletki odchudzające

26 sie 2014 - 18:49:02

hej, tabletek tez nie polecam nawet te nielegalne nie zdziałają cudów wiem to bo znajomi tez próbowali .
NAJLEPSZY SPOSÓB TRENING TRENING TRENING ... NIC innego nie pomoze dla potwierdzenia tego co mówie zaczełam cwiczyc ponad 1,5 roku temu dzien w dzien teraz bez tego nie umiem życ to moja tabletka zobacz i zacznij cwiczyc juz dzis .pozdrawiam :) foto robione przed chwilą po treningu :



tabletki odchudzające

27 sie 2014 - 12:54:38

A jakie tabletki próbowałyście ?:)

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki odchudzające

27 sie 2014 - 12:58:13

Walić to, mogę dostać nawet ostrzeżenie za obrazę.

Jesteś tak pusta, że aż mi Ciebie szkoda. Dziewczyny piszą wyraźnie, że tabletki nic nie pomagają. Ja to potwierdzam. Jedyny sposób to odpowiedni sposób odżywiania się i treningi. Nic nie przychodzi z tabletek albo herbatek odchudzających. Masz parę wypowiedzi, ale nie, dalej się głupio pytasz, czego próbowałyśmy.

Żryj dalej w Macu i zacznij jeść tabletki, na pewno schudniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aż czasami nie wierzę w ludzką głupotę, mam nadzieję, że to jednak prowokacja.

I jeszcze minusujesz normalne wypowiedzi. Brawo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-27 13:00 przez Slyth.

tabletki odchudzające

27 sie 2014 - 13:03:37

Slyth- jest wątek o tabletkach odchudzających, który ma kilkadziesiąt stron, gdzie dziewczyny się wymieniały informacjami na ich temat w sensie pozytywnym- czemu tą dziewczynę obrażasz, to nie rozumiem(??)

Też uważam, żę branie tabletek na odchudzanie to naiwność, ale no bez przesadyyyy

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki odchudzające

27 sie 2014 - 13:07:26

Dlatego, że tabletki to głupota. Nie wiem jak można na tym schudnąć. Ok, można, ale tylko wtedy, jak tabletki są jednocześnie narkotykiem.
Albo trzyma się dietę i ćwiczy i dorzuca tabletki, to cała zasługa idzie na tabletki. Nie bądźmy głupi.

tabletki odchudzające

27 sie 2014 - 13:08:36

Może dlatego że Slyth jest kolejną dziewczyną której się nie udało schudnąć po tabletkach i wyżywa swoją złość na forum ?:) śmieszna jesteś ! :)
teraz już nawet nie można o nic zapytać bo takie pustaki mają najwięcej do powiedzenia :P nie pasuje ci to wypad! :) pokazałaś tylko swój poziom inteligencji :) buźka :*

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki odchudzające

27 sie 2014 - 13:15:27

Sama jesteś śmieszna, dziewczynko. Prowadzę zdrowy tryb życia i nie potrzebuję jakiś sztucznych wspomagaczy. Swój cel osiągnęłam zdrowym odżywianiem się oraz treningami.

Właśnie widzę, kto tu jest pusty. Tabletki łatwo Ci kupić, ale przejść na dietę i trenować to już ciężko?
Jeżeli myślisz, że na tabletkach schudniesz, to życzę Ci powodzenia w życiu.

tabletki odchudzające

27 sie 2014 - 13:16:41

Ale powiedz jak można schudnąć na jakiś tabsach? nie chce Ci się poćwiczyć i zmienić odżywiania? czyste lenistwo. Można coś kupić na szybszą przemianę materii ale nie ma czegoś takiego jak tabletka odchudzająca. Co do przemiany materii są naturalne produkty więc po co truć się tabletkami?

tabletki odchudzające

27 sie 2014 - 13:19:02

Witam
Były kiedyś tabletki ( sama stosowałam ) i schudłam 15 kg.Ale zostały wycofane z aptek i ze sprzedaży bo miały dużo skutków ubocznych. Być może działały jak narkotyk i osoby je zażywające przesadzały. Ja byłam zadowolona, odstawiłam po 45 dniach stosowania. Teraz bez tabletek odchudziłam się, zmniejszyłam racje jedzenia, jem 5 X dziennie i po 20 godzinie już nic staram się nie spożywać, piję dużo wody mineralnej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

medycyna niekonwecjonalna zioła znachorzy