Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ortopeda Kraków

25 mar 2019 - 22:57:50

Dzisiejsza medycyna idzie bardzo mocno do przodu dzieki rozwojowi technologii. To co wydawalo sie jeszcze nieosiagnalne kilkanascie lat temu .. jest teraz na wyciagniecie reki. Zdrowie mamy jedno dlatego uwazam, ze powinnismy korzystac z jak najnowoczesniejszych rozwiazan na jakie nas stac w przypadku jakichs problemow. Do rehabiliacji jest coraz czesciej wykorzystywany lasek wysokoenergetyczny skracajacy bardzo mocno caly proces. Istota laseroterapii jest dzialanie wiazka swiatla na okreslony obszar ciala tak, aby pochlanianie promieniowania bylo skuteczne. Zamiana energii swiatla laserowego na inny rodzaj energii wywoluje pozadanych efekt terapeutyczny. Mozna ja takze zastosowac do innych celow poniewaz laser ma mozliwosc regulacji pod katem mocy naswietlania oraz powierzchni na ktorej bedziemy przeprowadzali zabieg. Co ciekawe nawet sprawdzi sie takze w medycynie estetycznej.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-16 11:07 przez 88ewka.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Ortopeda Kraków

15 kwi 2019 - 14:10:21

No niestety ale o ile medycyna idzie do przodu to zdecydowanie nie idzie do przodu nasza służba zdrowia bo zapisanie się często do lekarza na fundusz graniczy z cudem oraz jest bardzo trudne. Sama ostatnio dostałam skierowanie do ortopedy i okazało się, ze musiałabym czekać do lekarza na przyjęcie praktycznie pól roku. Nie mogłam sobie na to pozwolic tak wiec zapisałam się na wizytę prywatnie.
Podobnie prywatnie chodziłam na zabiegi fizjoterapeutyczne.

Ortopeda Kraków

16 maj 2019 - 13:10:27

W tych czasach nie ma co chodzić na NFZ - szkoda nerwów i zdrowia. Wolę zapłacić a mieć pewność, że zostanę dobrze zdiagnozowana i wyleczona. Tak też było w przypadku jak złamałam rękę. Udałam się do świetnej specjalistki, Pani Walczyk-Czapli z Rajtar Medica, dzięki której odzyskałam pełną sprawność w ręce. Zapłaciłam i uzyskałam bardzo profesjonalną pomoc.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Ortopeda Kraków

24 cze 2019 - 07:57:06

No i trudno jest się dostać. Moja mama ostatnio chciała się dostać na leczenie na narodowy fundusz zdrowia i dowiedziała się, ze bedzie musiała czekac na wizytę ponad pól roku. Nie mogła sobie na to pozwolić bo straciłaby całkowicie władnosć ręką tak wieć postanowiła wybrać się prywatnie. Wiadomo, ze taka wizyta swoje bedzie kosztowała ale przy zakupie wielu zabiegów jest znacznie taniej. Mama chodziła w Krakowie do centrum fizjoterapii Fizjoter.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Ortopeda Kraków

04 lis 2019 - 11:46:35

Ja bardzo długo zmagałem się z bólem kolan. Na szczęście trafiłem na ortopedę Szperzyńskiego, który wykonał leczenie komórkami macierzystymi . Do tej pory nie odczuwam żadnego dyskomfortu.

Ortopeda Kraków

31 sty 2020 - 16:20:35

Obecna medycyna oferuje naprawdę wiele innowacyjnych rozwiązań i metod leczenia. Wystarczy tylko trafić na specjalistę, który nieustannie śledzi te nowości, dokształca się i stara robić wszystko co możliwe, żeby jak najlepiej pomóc swoim pacjentom. Z wszelkimi dolegliwościami kręgosłupa, kończyn i ogólnie układu ruchu warto moim zdaniem udać się do ortopedy Bartłomieja Dobosz http://ortopedakrakow.com/ Na powyższej stronie znajdziecie dokładne dane kontaktowe i zakres usług.

Ortopeda Kraków

31 sty 2020 - 18:09:11

dr Bonczar

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

Ortopeda Kraków

23 lip 2020 - 17:53:24

w FMC Łódź fmclodz.pl pracują nalepsi specjaliści w kraju jeśli chodzi o ortopedię i rehabilitację. Mają nowoczesne sprzęty diagnostyczne, szybkie terminy

Ortopeda Kraków

25 sie 2020 - 18:02:10

Ja polecam udać się do Krakowa do Prima MED. Przyjmuje tam lekarz ortopeda Henryk Bisz i jak dla mnie to najlepszy specjalista

Ortopeda Kraków

22 wrz 2020 - 17:25:18

Ja także polecam lekarza Henryka Bisza z Prima MED. Zna się na rzeczy :)

Ortopeda Kraków

31 lip 2022 - 20:06:00

Ostatnio byłam na wizycie w gabinecie Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Grażyna i Rafał Więcek w Krakowie i mogę Ci ich serdecznie polecić. Udałam się tam z urazem, którego z pomocą lekarza stosunkowo szybko udało się pozbyć! Bardzo miła atmosfera i duża wiedza, bardzo polecam!

Ortopeda Kraków

02 lis 2022 - 15:11:35

Polecam serdecznie LK Med w Krakowie. Mialam tam iniekcje dostawowe i chodzilam do ortopedy. Lekarz bardzo mi pomogl przy moim lokciu tenisisty!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

To już zaczyna wkurzać, też tak macie?