Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

11 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ortopeda Kraków

20 sty 2015 - 23:24:43

Cytat
stobejczyk
Jeśli odcinek szyjny, to zapytaj fizjoterapeutów o poduszkę ortopedyczną. Są takie szwedzkie poduszki ortopedyczne SISSEL. Dzięki nim poczujesz się po nocy jak po dobrym masażu kręgosłupa.
Jest też coś takiego jak Nubax Trio i wierzcie mi ból kręgosłupa zazwyczaj w 80% mija od razu. Oczywiście na jakiś czas bowiem zmiany na lepsze te utrwalone powstają jak w rehabilitacji z czasem.

Ortopeda Kraków

21 wrz 2015 - 17:27:43

I ja polecam dr Więcka! Byłam już z nie jednym bólem kręgosłupa i zawsze pomagało. Fakt - może i ćwiczenia fizjoterapeutyczne nie należą do najtańszych ale osobiście uważam, że na czym jak na czym ale na kręgosłupie i zdrowiu nie ma co oszczędzać. Zwłaszcza, że bez zdrowego kręgosłupa to się za wiele nie zdziała. A dr. Więcek to wyjątkowy specjalista.

Ortopeda Kraków

12 paź 2015 - 11:17:15

Ja rehabilitowałam się u nich: http://www.favore.pl/258159_rehabilitacja-krakow-malopolskie.html
Po urazie w odcinku lędźwiowym - przepuklina chodziłam regularnie na rehabilitacje ortopedyczną, dzięki czemu po 8wizytach zauważyłam dużą poprawę.
Ten gabinet współpracuje ortopedami

Ortopeda Kraków

28 lis 2015 - 10:58:53

A Ja powiem, że dziwne jest to, że na wszystkich sponsorowanych forach, gdzie szuka się czegoś o ortopedzie jest dr. Więcek. Dla mnie to dziwne bardzo, bo wygląda to na forum założone przez owego doktora i ebaloraty na jego cześć.

Piszę to, bo widzę tu jakiś szwindel. W każdym razie, od siebie dodam i polecę, lekarza nie tak popularnego na tym forum, ale bardzo skutecznego. Jakub Ślusarski, chirurg ortopeda z kliniki uniwersyteckiej przy Kopernika. Przyjmuje też prywatnie, to musicie szukać.

Ja byłem u niego zarówno w Ortopedicum na Królowej Jadwigi jak i w Ortotop.

Co do rehabilitacji, to www.ortotop.pl i tam mozna sie umowic nie tylko na wizytę ale także do rehabilitantów. Osobiście nie znam ludzi, ale jeżeli mają dobrych lekarzy, to pewnie i dobrych fizjoterapeutów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-28 11:03 przez KopalniaWiedzy.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

Ortopeda Kraków

21 gru 2015 - 12:21:32

Mogę Ci polecić sprawdzonego lekarza Marka Libura. Leczyłam u niego kolano po urazie i kręgosłup w odcinku lędźwiowym, według mnie lekarz godny polecenia, dlatego zostawiam Ci namiary :) http://kcp.pl/lekarz/marek-libura/ortopeda/krakow/

Ortopeda Kraków

21 gru 2015 - 17:25:55

Ja z kolei jestem bardzo zadowolona z pomocy dr Więcka - ale ile osób tyle propozycji i opinii. Każdy lekarz ma inne podejście - najważniejsze to żeby pacjent był zadowolony i więcej nie potrzeba nic!

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Ortopeda Kraków

21 gru 2015 - 18:17:49

dzięki za rady, do Więcka na razie się nie wybieram, bo nie mam kasy na tak drogie leczenie, więc szukam na nfz.

Ortopeda Kraków

30 gru 2015 - 21:15:38

Mi Więcek też pomógł z bólami kręgosłupa i wydaje mi się, że warto go odwiedzić. Oczywiście, ze uważam, że powinniśmy leczyć się na NFZ ale skoro Państwo nie jest w stanie nas leczyć to trzeba odwiedzać lekarzy prywatnie

Mi Więcek też pomógł z bólami kręgosłupa i wydaje mi się, że warto go odwiedzić. Oczywiście, ze uważam, że powinniśmy leczyć się na NFZ ale skoro Państwo nie jest w stanie nas leczyć to trzeba odwiedzać lekarzy prywatnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-30 21:15 przez oleksa44.

Ortopeda Kraków

30 gru 2015 - 22:00:35

a ja polecam FIZJOTERAPEUTĘ , a nie reklamę pana ortopedy

Ortopeda Kraków

14 mar 2016 - 15:14:57

Dobry ortopeda powinien skierować pacjenta do dobrego rehabilitanta, z którym razem dobiorą optymalną fizjoterapię. Ja leczyłam się u doktora Jana Paradowskiego i szczerze go polecam. Skontaktował mnie również z fizjoterapeutą i doszłam w pełni do zdrowia. Przyjmuje on w klinice Sport-med. Jak ktoś jest zainteresowany to może znaleźć telefon i adres na stronie Sport-med

Ortopeda Kraków

23 mar 2016 - 08:47:14

Może sprawdź nastawianie kręgosłupa poznań skutecznie. Być może coś Ci kiedyś przeskoczyło i Cię teraz cały czas boli.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Ortopeda Kraków

21 lut 2019 - 08:39:26

A polecicie jakąś rehabilitacje?

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Ortopeda Kraków

21 lut 2019 - 11:36:37

Chodziłam do centrum rehabilitacji <moderacja>fizjoter i polecam.W Krakowie mają dwie placówki tak więc możesz zorientować się do której jest Ci wygodnej oraz bliżej. Sama jestem zadowolona
nie jest drogo jeśli kupujesz sobie pakiety
wygodne parkingi, tak więc mozna zapakować
świetni fizjoterapeuci a ćwiczenia jakie mi zaproponowali naprawde mi pomogły
i co najważniejsze nie ma problemu z zapisaniem się na wizytę w terminie, który Ci odpowiada, nie trzeba na pewno tak długo czekać jak w przypadku wizyty na narodowy fundusz zdrowia.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-07 20:38 przez moderator.

Ortopeda Kraków

19 mar 2019 - 13:45:12

Na czym wlasciwie polegaja nowoczesne metody rehabilitacji i co sie do nich wykorzystuje? Mi to sie jedynie kojarzy z jakims poklepywaniem po plecach...

Ortopeda Kraków

19 mar 2019 - 17:10:53

skoro boli się kręgosłup to nie tylko ortopeda się tym zajmuje .
ja poszłam do neurologa babeczka skierowała mnie na prześwietlenie odcinków kręgosłupa.
Prześwietlenia miałam dwa najpierw jedno górny szyjny po tym skierowała mnie na rehabilitację .
Po 1,5 mc prześwietlenie odcinka dolnego stawy biodrowe po tym skierowała znów na rehabilitacje .
Każda była inna na szyję jak i masaże oraz na stawy biodrowe .
oczywiście płaciłam bo na kasę chorych nie było terminów .
Tak jak napisałam może tez skierować neurolog.

Cytat
kowalskanatalia
Na czym wlasciwie polegaja nowoczesne metody rehabilitacji i co sie do nich wykorzystuje? Mi to sie jedynie kojarzy z jakims poklepywaniem po plecach...
poczytaj co napisałam poniżej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-19 17:11 przez banach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobrze zrobiłam?jak myslicie