Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

4 minuty temu

kosmetyki samochodowe

48 minut temu

dresy na ulice

58 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej dziewczyny. Pewnie nie tylko ja mam z tym problem. Irytuje szczególnie latem. Macie jakieś dobre sposoby na te obrzydliwe czerwone kropki na nogach? jakieś ciekawe pomysły jak sobie radzić z tym denerwującym szczegółem? piszcie, jestem ciekawa.

p.s. właśnie ogoliłam nogi- oczywiście bez zacięć się nie obeszło ;)

Słyszałam, że to głównie przez używanie starej maszynki do golenia - bo na ostrzach gromadzą się bakterie, ale nie jestem do konca przekonana co do takich opinii, ponieważ używam nowej jednorazowej maszynki przy każdym goleniu i raz mi wyjda kropki i szczypie, a raz jest okey. Z chęcia dowiem się czy macie Dziewczyny jakieś sposoby na to :)

to też słyszałam i dużo w tym prawdy ale czasem nawet przy zmianie na nową maszynkę wychodzą dalej kropki i dalej się zacinam. Nie wiem , nie działa na mnie to :(

co do maści słyszałam również, że muszą być z dodatkiem mocznika, wtedy łagodzą itd. Podobno są jakieś maści, które przy regularnym użyciu rozjaśniają kropki, ale niestety nie wiem jak się nazywają te cudeńka.

o alantanie nie słyszałam, ale zawsze na tatuaże używam oczko

ja używam sudocrem i w moim przypadku on działa, wysusza podraznione miejsca i krostki znikaja:) ale to myśle że indywidualnie kazdy musi dopasowac do siebie, miałam również droższy krem z mocznikiem pilarix, ale w moim przypadku nie działa :)

Miałam taki problem ale zaczęłam używać plastrów do depilacji i krostek brak :)

mi kolezanka mowila ze smaruje nogi przed goleniem-kremem do golenia dla mezczyzn,podobno zmiekcza wlos i maszynka nie podraznia,jedzie rowno gladko i nic sie nie dzieje po-lecz nie probowalam bo nie mam czasu na takie zabawy,moim problemem byly okolice bikini lecz problem zlikwidowalam uzywajac kremu do depilacji i po testach najlepszy bo wydajny w dobrej cenie jest sensual

Te kropki na nogach to po prostu odrastające wloski, które wrastają pod skórę. Zawsze po goleniu powinnaś zrobić peeling, żeby tego uniknąć. Albo nie golić się pod włos

Właśnie ostatnio przez to przechodziłam.
Myślałam, że to alergia lub potówki jednak okazało się, przyczyną jest depilacja maszynką do golenia.

Kropki wyszły mi na całych nogach oraz pod pachami, okropienstwo!

Smakowałam skórę sudocremem i przeszło, oczywiście przez około 3-4 dni nie golilam się wcale, jutro za to będę to robić lecz depilatorem bo wiem, że jak użyje maszynki problem powróci :-(

Zmień metodę depilacji o to wszystko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bol plecow. nerki?