Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:01:41

Hej dziewczyny!
Od piątku strasznie mnie bolał brzuch, ciągle ból powracał falami, nawet budził mnie w nocy..
Miałam ostatnie dni okresu więc myślałam, że to jest powodem.. Wczoraj ból był nie do zniesienia, leki nie pomagały, miałam dreszcze i oblewał mnie tzw.zimny pot.. Co zjadłam to 'przeleciało' przeze mnie..
Dziś jest jeszcze gorzej a termin do lekarza rodzinnego mam na środę.. Mam podwyższone ciśnienie, ból jest straszny, mam nudności i straszny ból głowy...
Zastanawiam się czy nie udać się wieczorem na pogotowie, ponieważ mogą to być problemy z pęcherzykiem żółciowym lub jelitami...
Mój największy problem jest praca a mianowicie pracuję na czarno - niby pomoc kuchenna ale tyram jak wół, podnoszę ciężkie rzeczy, pracuje w ciężkich warunkach a mój szef to g***, nie płaci, jest chamski i okropny..
Najchętniej bym odpoczęła w domu lecz boję się do niego zadzwonić... Mam dzisiaj iść na 14 do 20-21...
Doradźcie co robić!!

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:05:39

I ty się serio jeszcze pytasz? Na pogotowie i to jak najszybciej. Po co się meczyc? A pracę zmień, bo z takiej na czarno nic dobrego nie wynika.

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:06:11

Nawet się nie zastanawiaj tylko idz na pogotowie .To nie sa żarty

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:07:24

Na pogotowie mogę dopiero o 18, teraz mnie wyślą do rodzinnego kiedy to termin mam na środę...

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:09:42

Cytat
cherrybom77
Na pogotowie mogę dopiero o 18, teraz mnie wyślą do rodzinnego kiedy to termin mam na środę...
to idz do przychodni z bólem i muszą cie przyjąć ,niema tak ze w takiej sytuacji cie nie przyjmie .Zegnij się wpól żeby było widać ze cierpisz i musza przyjąć.Jesli potrafisz chodzic to idz ,bo wzywajac karetke to ,tylko w sytuacji zagrozenia zycia ,może nie wzywaj zebys nie płąciłą .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-04 11:11 przez filipekkrol.

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:09:57

chyba zdrowie/zycie wazniejsze niz ta praca
to dzwon po karetke !!!

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:11:03

to idz do rodzinnego teraz, przyjma cie w naglych wypadkach. Pewnie bedziesz musiala przepuscic tych, ktorzy byli umowieni i tyle.

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:13:16

Cytat
komorniki
chyba zdrowie/zycie wazniejsze niz ta praca
to dzwon po karetke !!!
Jesli potrafi chodzic a tym bardziej pisać na forum ,to nie jest jeszcze tak zle z nią:) Gdy wezwie karetke to prawdopodobnie zapłaci za nieuzasadnione wezwanie bo oni tylko w sytuacjach zagrozenia życia.Autorko wątku mysle ze masz po prostu zatrucie jakies.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-04 11:13 przez filipekkrol.

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:22:11

Ale wiesz o tym, że skoro pracujesz na czarno, to za pobyt w szpitalu będziesz musiała zapłacić?

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:24:16

Mam ubezpieczenie u taty, poza tym mam jeszcze szkolne.
Dorabiam sobie ponieważ mam alimenty i nie chce ich stracic przez umowe o prace

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapalenie mieszka włosowego/ kropki przed i po goleniu