Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

53 minut temu

elektryka sklep

58 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:01:41

Hej dziewczyny!
Od piątku strasznie mnie bolał brzuch, ciągle ból powracał falami, nawet budził mnie w nocy..
Miałam ostatnie dni okresu więc myślałam, że to jest powodem.. Wczoraj ból był nie do zniesienia, leki nie pomagały, miałam dreszcze i oblewał mnie tzw.zimny pot.. Co zjadłam to 'przeleciało' przeze mnie..
Dziś jest jeszcze gorzej a termin do lekarza rodzinnego mam na środę.. Mam podwyższone ciśnienie, ból jest straszny, mam nudności i straszny ból głowy...
Zastanawiam się czy nie udać się wieczorem na pogotowie, ponieważ mogą to być problemy z pęcherzykiem żółciowym lub jelitami...
Mój największy problem jest praca a mianowicie pracuję na czarno - niby pomoc kuchenna ale tyram jak wół, podnoszę ciężkie rzeczy, pracuje w ciężkich warunkach a mój szef to g***, nie płaci, jest chamski i okropny..
Najchętniej bym odpoczęła w domu lecz boję się do niego zadzwonić... Mam dzisiaj iść na 14 do 20-21...
Doradźcie co robić!!

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:05:39

I ty się serio jeszcze pytasz? Na pogotowie i to jak najszybciej. Po co się meczyc? A pracę zmień, bo z takiej na czarno nic dobrego nie wynika.

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:06:11

Nawet się nie zastanawiaj tylko idz na pogotowie .To nie sa żarty

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:07:24

Na pogotowie mogę dopiero o 18, teraz mnie wyślą do rodzinnego kiedy to termin mam na środę...

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:09:42

Cytat
cherrybom77
Na pogotowie mogę dopiero o 18, teraz mnie wyślą do rodzinnego kiedy to termin mam na środę...
to idz do przychodni z bólem i muszą cie przyjąć ,niema tak ze w takiej sytuacji cie nie przyjmie .Zegnij się wpól żeby było widać ze cierpisz i musza przyjąć.Jesli potrafisz chodzic to idz ,bo wzywajac karetke to ,tylko w sytuacji zagrozenia zycia ,może nie wzywaj zebys nie płąciłą .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-04 11:11 przez filipekkrol.

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:09:57

chyba zdrowie/zycie wazniejsze niz ta praca
to dzwon po karetke !!!

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:11:03

to idz do rodzinnego teraz, przyjma cie w naglych wypadkach. Pewnie bedziesz musiala przepuscic tych, ktorzy byli umowieni i tyle.

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:13:16

Cytat
komorniki
chyba zdrowie/zycie wazniejsze niz ta praca
to dzwon po karetke !!!
Jesli potrafi chodzic a tym bardziej pisać na forum ,to nie jest jeszcze tak zle z nią:) Gdy wezwie karetke to prawdopodobnie zapłaci za nieuzasadnione wezwanie bo oni tylko w sytuacjach zagrozenia życia.Autorko wątku mysle ze masz po prostu zatrucie jakies.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-04 11:13 przez filipekkrol.

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:22:11

Ale wiesz o tym, że skoro pracujesz na czarno, to za pobyt w szpitalu będziesz musiała zapłacić?

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?

04 sie 2014 - 11:24:16

Mam ubezpieczenie u taty, poza tym mam jeszcze szkolne.
Dorabiam sobie ponieważ mam alimenty i nie chce ich stracic przez umowe o prace

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapalenie mieszka włosowego/ kropki przed i po goleniu