Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okropny ból głowy POMOCY

31 lip 2014 - 18:52:57

Od niedawna miewam okropne bóle głowy: wygląda to tak, mniej więcej 2 razy w tygodniu boli mnie głowa, normalny ból idzie przeżyć (kiedyś było to na okrągło), ale ostatnio miewam bardzo dziwne bóle cały dzień jest w porządku, a tu nagle takie 2/3 sekundowe kłucie jakby ktoś wielką szpile wbijał, gdy byłam u neurologa on to zbagatelizował, skupił się tylko na tych poprzednich bólach, ale teraz strasznie się boję co to może być, dookoła tylko słyszy się o tętniakach i guzach mózgu. Miewa, któraś z Was takie bóle
??
co to może być?
ból trwa krótko, jest kujący, ale bardzo intensywny
POMOCY, juz nie wiem co mam robic, strasznie się boję, że to coś poważnego, nie mam teraz kiedy wybrać się do lekarza, bo codziennie do 17 pracuję i do czasu aż dostanę wolne nie wiem co myśleć..

okropny ból głowy POMOCY

31 lip 2014 - 18:55:38

Mój narzeczony tak ma... bóle są rzadkie, ale bardzo silne.
Po badaniach wyszło, że to chroniczne bóle głowy...

okropny ból głowy POMOCY

31 lip 2014 - 18:56:51

ale ma takie ostre ukłucia kilkusekundowe ?

okropny ból głowy POMOCY

31 lip 2014 - 18:58:15

Niestety nie pomogę. Może wybierz się do innego neurologa skoro ten bagatelizuje sprawę?

okropny ból głowy POMOCY

31 lip 2014 - 19:07:33

A czemu neurolog nie dal ci skierowania na tomografie.

okropny ból głowy POMOCY

31 lip 2014 - 19:23:58

bo uznał to za bóle migrenowe, a te kłucia całkowicie zlał

okropny ból głowy POMOCY

31 lip 2014 - 19:27:01

Idz do innego.pow co ci jest i niech ci da skierowanie.laski ci nie robi.

okropny ból głowy POMOCY

31 lip 2014 - 19:31:32

wybieram się, zamierzam pójść prywatnie, bo w przeciwnym wypadku musiałabym czekać 3 miesiące na wizytę, ale idę dopiero po weekendzie, a do tego czasu zadręcza mnie co to może być :(

okropny ból głowy POMOCY

31 lip 2014 - 19:35:32

Moj tez ma takie bole.na dodatek wymiotuje.dostal leki na te bole i czekamy na tomograf.

okropny ból głowy POMOCY

31 lip 2014 - 19:47:27

Hej:-) Miałam niedawno identyczne bóle, okazało się (ku mojemu ogromnemu zdziwieniu), że to zatoki. Nigdy wcześniej nie miałam z nimi problemów. Pomógł mi Rhinafen. Jest to lek bez recepty (odpowiednik Ibupromu zatoki ale o niebo skuteczniejszy). Kosztuje ok. 5 zł za 10 tabletek.:-)

okropny ból głowy POMOCY

04 sie 2014 - 13:57:32

dzięki za odpowiedzi :)

okropny ból głowy POMOCY

04 sie 2014 - 14:07:53

Trzeba iść do innego neurologa - ja odwiedziłam trzech, zanim zajęli się moim problemem... Nie ma co się pytać, co to może być, bo nie jesteśmy lekarzami, a objawy wielu schorzeń mogą być podobne. Dobry neurolog skieruje cię na badania, m.in. eeg i rezonans głowy (badania są drogie, więc warto zdobyć na nie skierowania i iść w ramach nfz).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OKROPNY BÓL!!! Czy powinnam?