Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tradzik!

26 lip 2014 - 20:13:16

Dziewczyny pomocy!! Mam 18lat,nigdy wczesniej nie dzialo sie z moja skora to co teraz! Oczywiscie mialam drobne wypryski..ale teraz-same widzicie masakra i to na czole!Przed studniowka bylam u kosmetyczki na oczyszczaniu, buzka byla super gladka bez krost...miesiac pozniej pojawil sie tako wysyp z zaczerwieniami na czole..czy ktos wie co to moze byc,czy to zwykly "mlodzenczy" tradzik?? Jestem zalamana bo nawet gdy naloze podklad to moje czolo wyglada jak czekolada z wystajacymi orzechami...Pomocy!!
Ps. Nie wiem czemu fotka jest odwrocona??:/



*wybaczcie to obrzydliwe foto,ale moze akurat ktoras z was cos poradzi..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-26 20:14 przez anitape.

tradzik!

26 lip 2014 - 20:27:04

Ojej faktycznie masz jakis stan zapalny na czole.a probowalas je np sudocremem wysuszyc.nie nakladaj tez podkladu bo pogarszasz ich stan.i napewno ich nie cisnij i nie drap.

tradzik!

26 lip 2014 - 20:34:41

Sprobuj aloesem.

tradzik!

26 lip 2014 - 20:41:28

ja walczę z tym problemem od kiedy skończyłam 13 lat ;/ teraz mam 27 i wciąż mam problemy ze skórą. Chodziłam do dermatologów ale to co przepisywali dało efekt na krótko dlatego znów się wybieram bo możliwe że to jakieś pasożyty czy coś.. Radziłabym Ci udać się do specjalisty, poczytaj przedtem opinie na temat dermatologów w Twoim mieście, żeby nie trafić na gbura, który nawet z fotela nie wstanie by obejrzeć problem :) powodzenia!

tradzik!

26 lip 2014 - 20:45:48

Mala-dlaczego nie zdecydujesz sie na izotretynoine?

tradzik!

26 lip 2014 - 21:07:26

Też mam problem z trądzikiem, aktualnie na szczęście już mniejszy, jestem po antybiotykach, może i ty powinnaś spróbować. Koniecznie idz do dermatologa, tylko sprawdzonego..

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

tradzik!

29 lip 2014 - 08:13:58

Może po prostu pójdź z tym do dermatologa po jakieś leki? Ewentualnie terapię hormonalną?

tradzik!

19 wrz 2014 - 12:53:55

Witam, ja stosowałam hormony i różne antybiotyki.. aktualnie skusiłam się na ATREDERM.. Jestem po 24 dniach kuracji.. aktualnie mam wysyp.. na moim blogu zamieszczam co 3 dni zdjęcia i rezultaty. zapraszam serdecznie.. oczywiście bez spacji :)
cathleengrey . blogspot . com / search / label / Atrederm



tradzik!

09 paź 2014 - 15:55:30

A u mojej młodszej siostry świetnie się sprawdza Acne-Derm. Nie tylko jej ten trądzik podleczył, ale i rozjaśnił przebarwienia, które zostały po starych krostkach, które rozdrapała. Może się komuś przyda info, że jest coś takiego i że faktycznie działa. :)

tradzik!

09 paź 2014 - 16:02:31

a moze po prostu postaraj sie spirytusem wysuszyc? pamietaj ze to moze tez byc alergia ;( Dobry jest tonik od Loreal taki.. mietowe opakownie, mietowe czy raczej morskie przezroczyste ;)


-----
Zapraszam serdecznie na witnessofmadness.blogspot.com ;)

tradzik!

12 paź 2014 - 21:18:40

też polecam dermatologa, mój brat miał taki problem z ramionami, strefą T... myślałam, że będą ogromne blizny, a tu proszę. jakoś się udało dermatologowi go wyprowadzić

tradzik!

21 paź 2014 - 11:12:12

Czystym spirytusem bym nie radziła. No, w każdym razie lekarz który nam przepisał Acne-Derm odradzał. Ja bym jednak zawsze była za konsultacją zanim zaszkodzi się cerze..

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

tradzik!

05 gru 2014 - 17:16:21

Tez bym, na twoim miejscu nie ryzykowała.Już wolałabym kupic sobie taki krem http://www.cefarm24.pl/11625,avene-clean-ac-lagodny-krem-zel-oczyszczajacy-skora-tlusta-tradzikowa-200-ml.html i tym codziennie myć sobie buzie. Przynajmniej masz pewność ze zadziała i trądzik bedzie mniejszy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-05 17:39 przez samoska23.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

tradzik!

19 lut 2015 - 15:18:09

Może problem tkwi w nieodpowiedniej diecie? To często powoduje trądzik... Ale najlepiej będzie jak wybierzesz się do dermatologa, on powinien wiedzieć jak Ci pomóc. Poza tym zainwestuj w jakiś dobry suplement, który pomoże Ci w walce z tą paskudną dolegliwością... Z tego co wiem, z trądzikiem bardzo dobrze radzi sobie suplement NONACNE - http://www.nonacne.eu/ . Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Likwiduje grudki, zaczerwienienia czy wypryski no i pozwala ogólnie zachować dobrą kondycję skóry twarzy.

tradzik!

25 mar 2015 - 16:53:54

U mnie to już więcej niż okresowa uciążliwość, to po prostu męczący problem, który bardzo utrudnia życie. Dlatego postanowiłam znaleźć kogoś, kto profesjonalnie tym się zajmie. Nie wiem tylko, gdzie szukać :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmiana ortodonty i aparat Herbsta