Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tradzik!

25 mar 2015 - 16:55:56

Najlepiej iść do dobrego dermatologa... kuracja może być długa, ale warto.

tradzik!

18 cze 2015 - 20:22:49

witam,
podejrzewam anitape, ze jest to po prostu tradzik wieku mlodzienczego, mam 28 lat i tez mialam z tym problem.
Ja chodziłam do kosmmetyczki na regularne oczyszczanie twarzy i niszczylam do od wewnatrz tabletkami, tylko sie nie przeraz :) sa to tabletki ktore nie przynosza skutkow ubocznych, zadne silne leki, tylko tabletki z witaminami itd. poczytaj o nich na stronce z ktorej ja osobiscie zamawialam- http://www.dermi-suple.pl/
POWODZENIA :)

tradzik!

21 cze 2015 - 17:10:01

dla mnie najlepszym sposobem na trądzik był żel Alaclarin, już myślałam, że żadna maść ani nic go nie usunie i będe musiała czekać aż sam zniknie,a le udało się. Trzeba pamiętać też żeby nic nie wyciskać, bo to też jest bardzo ważne.

zweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

tradzik!

29 cze 2015 - 19:59:19

Niedawno opisałam na swoim blogu moje przygody z trądzikiem... po dwóch latach jestem szczęśliwa! :) Brałam izotretynoinę. Pomogła!
[Moderacja - niepłacona reklama]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 12:07 przez moderator.

tradzik!

01 lip 2015 - 13:27:07

Połaź po portalach, może to nie trądzik a zwykła alergia na coś tylko ostrzej przechodzona? [Moderacja - niepłacona reklama] A jeśli jednak trądzik to lekarz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 12:04 przez moderator.

tradzik!

01 lip 2015 - 22:39:34

A próbowała z was któraś jak działa qcera?

tradzik!

01 lip 2015 - 23:30:06

dermatolog ;)

tradzik!

19 lip 2015 - 20:39:35

ja używałam benzacne czy jakoś tak, chyba każdy to stosował, ale mi nie pomógł. Maseczki domowe tez nie bardzo, najgorsza była z drożdżami i z cynamonem. N a mnie podziałał alaclarin, żel taki bezzapachowy, szybko sie wchłania jest ok jesli chodzi o używanie. Po kilku tygodniach krosty mi poginęły i nie musiałąm sie już tym martwić, bo nawet nic mi nie nawróciło, a bardzo się tego obawiałam.

tradzik!

27 lip 2015 - 13:10:38

no ja tez zajelam oprocz takiej typowej kuracji maściami, ze wazna jest bardzo oczyszczanie organizmu - także wspiszcice sobie detoksykacja

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

tradzik!

28 lip 2015 - 08:19:23

Zmiana diety tez jest bardzo ważna w walce z trądzikiem. Przede wszystkim odrzućcie słodycze i ostre przyprawy.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

tradzik!

28 paź 2015 - 08:59:29

Dziewczyny, nie ma co szukać porad na forum. Do lekarza marsz. Jest wielu dermatologów, poszukajcie w sieci. Tutaj np. z Wilanowa zestawienie http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/dermatolog/warszawa/wilanow/, ale znajdziecie też innych. Tylko dermatolog jest w stanie określić czy problem ze skórą to faktycznie trądzik i podpowie jak kompleksowo leczyć zmiany na skórze.

niezweryfikowana
Posty: 271
Ostrzeżenia: 6/5

tradzik!

14 gru 2020 - 09:41:57

A ta maść z kortyzonem to nie na sterydzie przypadkiem?? Nie stosuje się tego długofalowo. Uważaj, bo nabawisz się przebarwień.
Używasz do pielęgnacji tylko benzacne? Co z oczyszczaniem twarzy, nawilżaniem?

Swoją drogą czy polecacie w Krakowie Instytut Bielendy? Chciałabym wybrać się na dniach do dermatologa i zastanawiam się czy się nie zapisać włąsnie tam.
https://instytut.bielenda.pl/oferta/dermatolog-krakow/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-31 13:00 przez jumkaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SKINOREN opinie