Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Sklep internetowy

8 minut temu

Biznes

12 minut temu

tabernakula sklep

31 minut temu

zakupy internetowe

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

wrastający paznokiec

27 lut 2018 - 23:40:20

No u mnie kilka lat pojawiał się problem z wrastającym paznokciem. Miałam zakładaną klamrę ale problem wrócił wieć w to nie wierze. Za namowa sąsiadki trafiłam do Pani Joanny Kowalewskiej,poleciła mi metode zwaną Kostką Arkady.Pomogła od razu , a i paznokieć wygląda ładnie, można malowac . Przyjmuje w Warszawie na Żoliborzu to Gabinet Zdrowej Stopy.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

wrastający paznokiec

10 cze 2018 - 14:18:03

Super! Dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

wrastający paznokiec

04 lip 2018 - 10:53:50

Klamra to chyba jedyne wyjście z tej sytuacji. Najpierw bawiłam się domowymi sposobami i tylko pogorszyły moją sytuację bo pojawił się stan zapalny ;( Od razu pojechałam do specjalisty. Pan Piotr podolog z Rzeszowa założył mi klamrę i w końcu przestałam mieć problem z wrastającym paznokciem i mogę już normalnie chodzić.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

wrastający paznokiec

30 paź 2018 - 23:28:59

U mnie podobna sytuacja, pani Kopaczewska z poradni stopy w Warszawie też zakładała klamrę. Troszkę się z początku tego obawiałam, ale to wcale nie było bolesne, ani niekomfortowe, najważniejsze że problemu udało mi się pozbyć dość szybko :)

wrastający paznokiec

02 sty 2022 - 17:22:20

W Warszawie tez dobra jest pania Kowalewska Joanna , byłam u niej w Gabinecie zdrowej stopy jak mi paznokiec wrastał

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PVNS - leczenie szukam lekarza