Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

20 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Korekcja laserowa astygmatyzmu

19 cze 2014 - 16:43:15

Witam mam astygmatyzm od 11roku zycia od 15 tego roku zycia nie moge nosic okularów zła tolerancja wymioty zawroty głowy straszny bół...wczoraj moja okulistka poradziła ze albo jeszcze próba z soczewkami kontaktowymi jest to drogie albo operacja zabieg laserowyej korekcji wada dotyczy jednego okoa tam mam celidry 3 lewym nadrabiam nawet nie trzeba połówek mówiła ze koszt to 2400-3tys za oko ponoc trzy kliniki we wrocławiu robia mam do wrocka 75km moze macie jakies rady albo polecicie kogos -metode bede wdzieczna za kazdy szczery pomocny wpis mam 35 lat i wada zaczyna mi przeszkadzac sa bóle głowy wiedze mniej wyraznie niewidze numeru autobusu dopóki nie wjedzie na zatoczke

Korekcja laserowa astygmatyzmu

19 cze 2014 - 16:49:35

masz 35 a interpunkcja leży i kwiczy. Dziewczyno używaj przecinków i kropek, bo to się ciężko czyta...

poza tym nie celindry tylko cylindry.

Mało zrozumiałam z Twojego posta.

Korekcja laserowa astygmatyzmu

19 cze 2014 - 17:21:07

Cytat
aneczka-art
masz 35 a interpunkcja leży i kwiczy. Dziewczyno używaj przecinków i kropek, bo to się ciężko czyta...

poza tym nie celindry tylko cylindry.

Mało zrozumiałam z Twojego posta.

ktos tu chyba ma zły dzień ..
w temAcie niestety nie pomogę , ale jak cos sie dowiem to dam znac, przyjaciolka ma problemy z oczami a obecnie mieszka we Wro

Korekcja laserowa astygmatyzmu

19 cze 2014 - 17:46:11

Moja przyjaciółka operowała oczy w Skytower w Lexum. Jest bardzo zadowolona. Operację przeprowadzali jej ponad pół roku temu i wszystko jest w normie. Tą klinikę poleciła jej okulistka do której chodzi od lat ;)

Korekcja laserowa astygmatyzmu

29 cze 2014 - 11:46:26

Dzieki bardzo za wpisy i za checi,a aneczce-art powiem ze w zyciu nie zawsze jest wazna interupnkcja i dosłowne znaczenie słow...moze jeszcze do tego dojdziesz....a na marginesie z polskiego miałam wzorowy pozdrawiam szanowna kolerzanke rzycze zdrowego miłego rzycia

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Korekcja laserowa astygmatyzmu

04 wrz 2014 - 10:23:49

Nika, astygmatyzm z tego co wiem można skorygować laserem - ale będziesz musiała zrobić specjalistyczne badania, żeby określić jak silna to jest wada, itd - możesz sobie takie badania i wywiad zrobić np w sopockim blikpolu (są bardzo dobrzy jeśli chodzi i o badania oczu i o wykonywanie operacji korygujących). Adres i informacje do poczytania: http://www.blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku.
Wprawdzie od Wrocławia to "kawałek", ale w sumie wzrok ma się tylko jeden, a z tego co piszesz to nie za ciekawie cała sytuacja wygląda.

Trzymaj się!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aplikacja