Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kłucie w klatce piersiowej :/

29 paź 2016 - 15:18:48

To wygląda na typowe nerwobóle. Niestety ze względu na tempo życia i wszechobecny stres coraz więcej ludzi cierpi na tą przypadłość.

Kłucie w klatce piersiowej :/

06 lis 2016 - 16:32:54

Cytat
omacek
Od jakiegoś czasu czuje takie jakby kłucie w klatce piersiowej. Nie odczuwam tego cały czas, ale od czasu do czasu zakłuje tak, że aż nie mogę oddechu złapać:/ Dodam, że mam 23 lata, więc jestem młodą osobą. Trochę ten ból zaczyna mnie martwić :(

Trzustka,wątroba,wrzody na żołądku no i serduszko.
Pędem do doktora.:(lekarz



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-14 18:03 przez czarownicaao.

Kłucie w klatce piersiowej :/

01 lut 2017 - 20:35:38

To dużo osób ma nerwoból, a myślałam, że to niepopularne ;) Oj tak, potrafią wystraszyć.

Kłucie w klatce piersiowej :/

17 kwi 2017 - 00:36:50

W moim przypadku kłócie w klatce okazało się przepukliną rozworu przełykowego. Nie jest to nic strasznego, tego nawet się nie leczy :) nie martw się, to na pewno nic poważnego

Kłucie w klatce piersiowej :/

15 maj 2017 - 22:13:09

jesli nie mozesz zlapac oddechu to masz niewydlonosc sercowa
powody moga byc 2

1- chore serce lub jego zapalenie
2- zbyt duze stresy - polecam sertagen i wizyte u doktora psychiatrii

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Kłucie w klatce piersiowej :/

03 lip 2017 - 13:57:31

nerwoból, albo coś z sercem. Polecam pójść cna badania Holtera, ale przed tym - skonsultuj się z lekarzem pierwszego kontaktu!!!

Kłucie w klatce piersiowej :/

10 lip 2017 - 11:59:53

W takich sytuacjach z miejsca należy udać się do lekarza!

Kłucie w klatce piersiowej :/

10 wrz 2017 - 18:55:42

Też miewam takie kłucia w klatce piersiowej po lewej stronie. Ostatnio zdarzają się dość często,mam sporo stresów i to by tłumaczyło ten stan. Czasem nie da się złapać głębokiego oddechu,bo uczucie kłucia jest tak silne.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Kłucie w klatce piersiowej :/

10 wrz 2017 - 19:23:40

Będę sie powtarzać..do lekarza moja droga bo u jednej osoby moze to byc na tle nerwowym a np mam koleżankę u której sprawa okazała sie niestety o wiele bardziej nieprzyjemna a tez zaczęło sie od takich drobnych objawów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pisinaczona jestem