Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kłucie w klatce piersiowej :/

14 wrz 2014 - 22:22:38

Też tak mam w okresach, kiedy bardziej się stresuję. Zawsze w tym czasie mam te bóle, duszności itp.

Kłucie w klatce piersiowej :/

16 paź 2014 - 10:46:05

Ja miałam takie bóle, kiedy byłam nastolatką - bolało tak, że nie mogłam oddychać i myślałam, że się uduszę. Lekarz powiedział, że to z powodu stresu. Z czasem samo mi przeszło.

Kłucie w klatce piersiowej :/

22 sty 2015 - 12:55:08

tez tak mam! dobrze wiedziec ze nie jestem z tym problemem sama. pale papierosy wiec na pewno ma to jakis wplyw na sprawe, ale nie sadze zeby byla to jedyna ani nawet glowna przyczyna. w gre wchodzi wlasnie promieniujacy od kregoslupa bol, a takze wlasnie nerwobole. zastanwialam sie tez czy to od pluc (papierosy, smog) czy od serca. ale najbardziej prawdopodobny jest jednak stres i plecy.

Kłucie w klatce piersiowej :/

26 sty 2015 - 15:04:18

Ja bym poszla do lekarza.Lekarka tez mi mowila nerwobole i nic wiecej.
Tak samo jak mowila,ze moje bole glowy sa przesadzone,mam wziazc tabletke i isc do pracy (ale dala mi skierowanie do neurologa).
Powiedziala jeszcze,ze na byle co nie wystawia sie l4.
Zrobilam badania i okazalo sie,ze to jest cos powazniejszego,a nie zwykly bol glowy.
Kolezanki mowia,teraz idz do niej i rzuc jej to na biorko te wyniki i powiedz jej,ze przerwala mi l4,a tak przynajmniej mialabym jakies swiadczenia,a tak nie mam nic.
Tacy sa lekarze,mysla mloda to udaje.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Kłucie w klatce piersiowej :/

10 lut 2015 - 08:49:37

najprawdopodobniej bedą to nerwobóle... ale też zła dieta i otyłość może powodować takie objawy...
no pomijam oczywista kwestie ze takie kłucie i duszności to objawy zawału...

Kłucie w klatce piersiowej :/

11 lut 2015 - 15:36:14

Najlepiej skonsultować się z lekarzem!

Kłucie w klatce piersiowej :/

02 kwi 2015 - 17:16:10

Hmmmm mnie za wiele lekarz nie pomógł :p ani internista, ani alergolog ( bo myślałam że to astma albo coś ), ani wizyta w poradni kardiologicznej i założenie holtera :D

Kłucie w klatce piersiowej :/

20 kwi 2015 - 22:50:31

kregoslup? przyczyn moze byc setki

Kłucie w klatce piersiowej :/

24 cze 2015 - 10:25:14

to jest od stresu ostatnio bylem i lekarz kardiolog poznań powiedzial mi ze mam sie mniej denerwowac i jak narazie to dziala:) zobaczymy co dalej mam nadzieje ze nie bedzie trzeba robic dodatkowych badan



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-24 10:25 przez Deniroos12.

Kłucie w klatce piersiowej :/

10 lip 2015 - 22:01:53

tez jestem mloda i tak często mam to nerwica dziewczyny

Kłucie w klatce piersiowej :/

26 sie 2015 - 12:25:05

To są bóle od kręgosłupa (jak w moim przypadku) lub po prostu nerwica.

Kłucie w klatce piersiowej :/

01 wrz 2015 - 16:53:12

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-05 19:36 przez Soniaczek86.

Kłucie w klatce piersiowej :/

09 wrz 2015 - 09:50:20

Z cała pewnością sa to nerwobóle. Tez miewałam podobne problemy. Bolała mnie klatka piersiowa, miałam problemy z oddychaniem. Lekarz stwierdził nerwobóle i zapisał tabletki, lecz nie pamiętam dziś jakie to były :(

Kłucie w klatce piersiowej :/

10 wrz 2015 - 16:38:51

Prawdopodobnie nerwoból, ale mimo wszystko idź do lekarza.
Miałam takie same objawy, podejrzewali nerwobóle (bo w większości przypadków to jest to) a okazało się, że mam małą dziurkę w sercu ;) Dziurka była w trakcie zrastania i była mała, ale prawdopodobnie to ona powodowała te objawy.

Kłucie w klatce piersiowej :/

04 lis 2015 - 15:20:07

Właśnie, przyczyny mogą być różne.Lekarz powinien zbadać każdego, kto ma takie problemy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bardzo proszę o pomoc