Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

22 minut temu

dresy na ulice

32 minut temu

Studia online

45 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DENTYSTA KRAKÓW

01 paź 2017 - 13:16:35

dla mnie fajnym dentystą okazał sie dr Cichoń! rewelacja bo miła atmosfera, dokładnie i co ważne to dobrze! polecam bo dobrze są to wydane pieniądze.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

DENTYSTA KRAKÓW

26 paź 2017 - 12:02:44

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)
Czy znacie może na terenie śląska jakiś naprawdę dobry i sprawdzony gabinet dentystyczny? Ja się właśnie rozglądam za czymś sprawdzonym. Niedawno się wprowadziłam na śląsk i ogarniam różnego rodzaju przydatne rzeczy jak właśnie sprawdzony stomatolog. Dość istotnym jest dla mnie podejście danego stomatologa do dzieci, bo moje dziecko ma duży opór przed chodzeniem do dentysty. Już nawet nie musi być z Katowic, może być gdzieś w okolicy. Czy dalibyście radę mi coś w tym temacie polecić?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-10 13:25 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

DENTYSTA KRAKÓW

10 lis 2017 - 10:38:31

Bardzo dobrym i godnym polecenia gabinetem jest Stomatologia Cichoń . Używają profesjonalnych urządzeń i narzędzi .Poza tym jest tu miła i swobodna atmosfera

DENTYSTA KRAKÓW

14 lis 2017 - 23:53:19

Jeżeli szukasz dobrego dentysty to śmiało udaj się na os. 2 Pułku Lotniczego Tam przyjmuje Pani doktor Anna Król i ona na pewno pomoże Ci z zębami. Ja do niej chodzę i wszystko fajnie mam zawsze zrobione.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

DENTYSTA KRAKÓW

21 gru 2017 - 19:28:28

Polecam równiez stomatologię Cichoń . Miałam tutaj leczenie kanałowe dolnej piątki i jak narazie jest wszystko w porządku

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

DENTYSTA KRAKÓW

08 sty 2018 - 14:05:21

Mogę śmiało polecić Gabinet Stomatologia Beata Świątkowska. Profesjonalnie wykonana usługa:)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

DENTYSTA KRAKÓW

26 lut 2018 - 19:51:39

Cytat
modda
Mogę śmiało polecić Gabinet Stomatologia Beata Świątkowska. Profesjonalnie wykonana usługa:)
Zdecydowanie polecam ten gabinet pomijając fakt ,że tam chodzimy całą rodziną to szukałam kiedyś ,gabinetu gdzie wybielają zęby ... i najpierw szukałam w internecie i na hasło stomatologia estetyczna w Krakowieznalazłam kilka propozycji , ale po weryfikacji ofert wśród znajomych ten gabinet wybrałam, pzdr

DENTYSTA KRAKÓW

23 mar 2018 - 11:38:13

Dr Andrzej Gala, przyjmuje w Scandinavian Clinic na Szczepańskim. Dla mnie najlepszy dentysta pod słońcem. Przemiły, uśmiechnięty, a co ważne w moim przypadku - cierpliwy jak mało kto:D

DENTYSTA KRAKÓW

15 maj 2018 - 19:17:47

Długosz na Limanowskiego - drogo ale profesjonalnie

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

DENTYSTA KRAKÓW

25 cze 2018 - 12:04:50

Na ul.Ślusarskiej 8/LU5 przyjmuje Poniedziałku do Piąteku : 8:00- 20:00, bardzo polecam, chyba jeden z najlepszych dentystów w Krk.

DENTYSTA KRAKÓW

25 lip 2018 - 16:09:12

Lek. dent. Nowakowski to dla mnie geniusz. Jeśli już szukacie pogotowia stomatologicznego w Krakowie to tylko gabinet iDental. Specjaliści w swej dziedzinie, sprzęt pro i wgl. Cały zabieg dentystyczny przebiegł bez problemu i nawet nic nie bolało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-25 16:09 przez stifler2kc.

DENTYSTA KRAKÓW

28 gru 2018 - 09:21:20

Zdecydowanie rekomenduję usługi kliniki Steczko na Krakusów 1C w Krakowie. Byłam już kilka razy i to co mnie najbardziej zadowala to podejście do problem pacjenta. Nie spotkałam się nigdzie indziej z takim podejściem. Dentyści z ludzkim podejściem do pacjenta. Potrafią świetnie rozluźnić atmosferę.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

DENTYSTA KRAKÓW

21 lut 2019 - 07:32:21

Nie wiem czy znacie,ale polecam studio medycyny estetycznej na Batorego. Chodzę tam od pewnego czasu i jestem zadowolona z leczenia. Leczenie nie boli, plomby nie wypadają. I co najważniejsze nie jest drogo jak na Kraków( jest to oczywiśćie gabinet prywatny) https://studiose.med.pl
Niestety ale nie moge polecić wizyt na fundusz. Po pierwsze długo trzeba czekać, a jak się człowiek w koncu dostanie, to okazuje się, ze praktycznie nic nie jest tam refundowane ( nie przeprowadzają leczenia kanalowego na zębach trzonowych dla przykładu....)
Za takie leczenie to ja dziękuję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-23 13:13 przez pania344.

DENTYSTA KRAKÓW

04 kwi 2019 - 23:35:22

Dzięki za polecenie tylu wspaniałych lekarzy, dowiaduje się o nich więcej z internetowych opinii. Znalazłam jeszcze tego stomatologa z Krakowa https://www.dentocentrum.pl czy lekarz jest Wam znany?

DENTYSTA KRAKÓW

06 kwi 2019 - 21:22:24

Proszę uważać na denstystę - szkoleniowca z Krakowa Marcina K , który miał gabinet estheendo przy Lotniczej 3 w a przeniósł się na kamienną 21 4 p. i zmienił nazwę na Dentist to osoba , która robi co chce i jak chce nie pytając zainteresowanego pacjenta czy może , do samego reendo 2 konsultacje jedna za 50 gdzie opowiada swoją historie rodzinną druga za 250 gdzie się słyszy że w naturalnym układzie zębów nie zrobi . według tego dentysty samo reendo to również wycięcie o 5 mm korzeni i dziąseł a następnie opracowanie na nich schodka pod cementowanie koron na stałe - których stwierdził że nie zrobi ( cyt denstystę " bo nie mam pojęcia jak";) dodam że ja nie chcialam u tego dentysty robić koron ona stwierdził na kosultacji że chce zrobić całość - czyli protetykę na jedynkach ) wszystko mama nagrane a obecnie wypiera się w żywe oczy . Na reklamację ze zniszczonych korzeni i nieprawidłowego opracowania schodków wyparł się wszystkiego . Stwierdził zę pacjent tak chciał - no kolejne korony z powodu opiłków wymiana i dokąłdnie znam procedury stomatologiczne ( dodam że to nie pierwsze reendo i wcześniejsze były bez konsultacji , znieczulenia perforacji korzeni jak w tym przypadku w krakowie i bez dwukrotnego poszerzenia światła kanał)
Pomimo tłumaczenia temu dentyście w Krakowie że nie mogę mieć tak głęboko na podniebieniu osadzonych koron bez zgody rozpiłował znaczenie korzenie na podniebienie pozostawił wystające obszarpane kikuty korzeni ociekające krwią dziąsła i usta w dodatku odmówił zabezpieczenia tego co na wyprawiał na moim zdrowiu bez mojej zgody czyli art 192 kk przestępstwo zagrożone kara do 2 lat pozbawienia wolności zmienił profil korzeni wyciął znacznie głębiej a niżeli dwójki i wyzej zaburzył harmonijną linię na dziąsłach doprowadził do zapadniecie się górnej wargi we wgłębieniu , które wyciął pomiędzy dwójkami wzdłuż girlandy dużej na górnych jedynkach na jednej wyżej krótszy korzeń zostawił na drugiej dłuższy doprowadzając do ogromnego dyskomfortu i przygryzani wargi dolnymi jedynkami , Moja architektura dziąseł oraz na tyle długie i obudowane korzenie umozliwiały mi nimi nagryzanie w po wizycie przy Lotniczej 3 obecnie ten dentysta ma lokalizację jak ww przy kamiennej 21 Dentist . Nie mam szans po jego zabiegach na moich dziąsłach korzeniach odbudować jedynej , wiem ze zrobił te zabiegi doprowadzając do utraty naturalnych warunków protetycznych specjalnie opisał mnie na forum stomatologicznych podał historię leczenia, moje dane osobowe oraz napisał oszczerstwa na mój temat . Nie polecam straciłam szanse na normalne życie nie jestem w stanie wyjec z mieszkania nie będę mieć zębów jedynek górnych przez tego ww dentystę do końca życia a informowałam tego dentystę że mam ubytek kości na poprzednich koronach stwierdził że nie widzi i ze muszę jak najszybciej obciążyć kości na jedynkach to wyciął dziąsła co uniemożliwia precyzyjne wyciski i korzenie nie wiem jak tego ww dentystę można nazwać czy aby na pewno lekarz ? zniszczył mi szanse na normalne życie , możliwość wyjścia z mieszkania , możliwość zarobienia na własne życie i leczenie nie zębów bo tego nikt nie da rady zrobić bo jak ja nie zrobię nawoskowania a wcześniej sama robiłam temu dentyście też przestawiłam pełne nawoskowanie wykonane własna praca z pobranych wycisków o dentysta na konsultacji za 250 zł oczywiści od razu wykrzyczał że nie daje gwarancji na owe nawoskowanie , było żel wykonane wstydziła bym sie na jego miejscu takiego bubla w ogóle pokazywać nie zawierało przedstawione mi nawoskowanie nawet podstawowej zasady pracy protetycznej jaką jest bez prowadzenie kłowe nie wspomnę i innych szkoda ale płakać sie chce zamienił moje życie do spędzenia 24 h na mieszkaniu wstyd wujsc na klatkę tak mi zdefoermował usta po jego wycinankacj korzeni i dziąseł , których powtórze się wyparł.... brak słów bo łez brakuje ... OPinia napisana za użyczeniam log znajomego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Protezy piersi