Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

DENTYSTA KRAKÓW

24 paź 2016 - 12:16:45

Z takim problemem radzę pójść do fachowców w Indexmedica. Ukruszenie się zęba to poważniejsza sprawa i warto zwrócić się w tym wypadku do pracujących tam stomatologów, którzy udzielą Ci profesjonalnej pomocy.

DENTYSTA KRAKÓW

24 lis 2016 - 13:42:48

Ja odwiedzałam kilku stomatologów polecanych w tym wątku i muszę przyznać, ze niektóre z tych postów wyglądają na reklamy, bo wcale nie było tak świetnie...

Osobiście polecam Dental Park w Modlniczce (jak ktoś z Bronowic to am bardzo blisko. Pracują tam mili ludzie, którzy potrafią współczuć i uspokoić nawet kogoś tak zdenerwowanego jak ja przed leczeniem kanałowym. Zęby leczy mi Pan Sumara - jest to miły i spokojny człowiek, co mnie do niego przekonuje. Leczenie zakończyło się sukcesem, dalej mam wszystkie zęby, chociaż nie byłam najłatwiejszym przypadkiem.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

DENTYSTA KRAKÓW

28 lis 2016 - 09:26:04

Z doświadczenia mogę polecić gabinet stomatologiczny Stomatologiaswiatkowska.pl. Robiłam u Pani Dr leczenie kanałowe, ubytki oraz zabiegi związane z usuwaniem kamienia oraz próchnicy. Pełen profesjonalizm i obsługa na poziomie. Dla osób strachliwych szczególnie mogę polecić ten gabinet, ponieważ delikatność podczas wykonywanych zabiegów jest nie do opisania :) Przychodnia znajduje się przy ulicy Ignacego Krasickiego 30/84. Bardzo ciepła i miła obsługa ;)

DENTYSTA KRAKÓW

25 sty 2017 - 14:47:55

Ja leczę ząbki u dra Sumary w Dental Park w Modlniczce i jestem bardzo zadowolona. Nawet udało mi się przekonać chłopaka do wizyty tam, chociaż należy do tych, co raczej stronią od dentystów. Dzięki profesjonalizmowi Pana Jacka udało mi się pozbyć moich problemów z próchnicą, mam nadzieję, że raz na zawsze. Polecam też ze względu na baaaardzo miłą obsługę i baaaardzo empatyczny personel.

DENTYSTA KRAKÓW

22 lut 2017 - 09:26:30

Miałam kiedyś ten sam problem i poszłam do CMPdent, bo u nich odkąd pamiętam leczę zęby i zapłaciłam 120zł,ale przy okazji miałam sprawdzoną resztę zębów więc wydaje mi się,że to nie jest jakaś wygórowana cena. Dentystka powiedziała mi,że jeśli znów mi się ukruszy to wykona na miejscu zdjęcie RTG żeby pomyśleć o jakiś nakładkach jednak póki co wszystko całe szczęście trzyma mi się jak należy. :)

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

DENTYSTA KRAKÓW

10 mar 2017 - 07:23:19

Widzę, że każda z Was ma jakiś swój zaufany gabinet, ja też mam o ten http://drwojcik.pl lubię to miejsce z kilku powodów, ale najważniejsze dla mnie jest to, że mam świetną opiekę, poza tym atmosfera cudowna, wszyscy są mili i życzliwi, wiedzą, jak sprawić, żebym dobrze się poczuła w gabinecie i chętnie do nich wracała.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

DENTYSTA KRAKÓW

18 kwi 2017 - 08:01:01

Dla mnie osobiście największym faworytem jest Klinika Stomatologiczna Platinum Dent w Kielcach, nigdy mnie nie zawiedli. Zabiegi u nich są w pełni profesjonalne i bezbolesne. Jestem ich klientką już naprawdę od dłuższego okresu i wiem, że nie zamienię ich na żadnych innych. Co najlepsze mają również świetne podejście do dzieci. Dla zainteresowanych pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000
www.platinumdent.pl

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

DENTYSTA KRAKÓW

27 kwi 2017 - 11:38:42

A kojarzysz te studio SE+ na Batorego? Ja chodze tam, bardzo dobrzy lekarze tam są, do tego rtg na miejscu, świetny nowoczesny sprzęt. Myślę że mogłabyś się tam wybrać - http://www.studiose.med.pl/

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

DENTYSTA KRAKÓW

05 cze 2017 - 13:19:05

bardzo dobrych dentystów mają w tym Studio SE+ na BAtorego w Krakowie, jakby ktoś w tych okolicach szukał stomatologa polecam http://www.studiose.med.pl/

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 4/5

DENTYSTA KRAKÓW

02 lip 2017 - 17:22:42

Hej, ja chodzę do kliniki Luxdentica na Ruczaju i mogę polecić z czystym sumieniem. Akurat jestem pacjentką dr Agnieszki Bogusławskiej-Miśkiewicz, jest świetna jeśli chodzi o leczenie, ale też usuwałam u niej ósemkę i muszę przyznać, że jak na kobietę, to ma "parę" w rękach - naprawdę byłam pod wrażeniem jej sprawności, cała operacja trwała może 5 minut :) Ogólnie - polecam, zwłaszcza jeśli ktoś boi się dentysty, w Luxdentice panuje naprawdę bardzo przyjazna atmosfera a do pacjenta podchodzi się z dużym wyczuciem :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

DENTYSTA KRAKÓW

03 lip 2017 - 04:14:05

Rzeczywiście Studio Stomatologii Estetycznej SE+ z ul. Batorego też polecam. Fachowa pomoc, polecam. Leczę u nich zeby od lat, wybielałam nawet. http://www.studiose.med.pl/

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

DENTYSTA KRAKÓW

23 lip 2017 - 20:10:57

Zainteresowana byłam wybielaniem zębów w Krakowie i wpisując w wyszukiwarkę wybrałam jedną z propozycji - gabinet dr Beaty Świątkowskiej - https://stomatologiaswiatkowska.pl/.Z perspektywy czasu mogę już powiedzieć ,że to był dobry wybór - zęby bielusieńki.Nie wiem co to strach przed dentystą jak piszecie powyżej... chodzimy tam całą rodziną także na okresowe przeglądy uzębienia. pzdr

DENTYSTA KRAKÓW

23 lip 2017 - 20:26:41

W STUDIOSE byłam robiłam i mogę polecić, fajnie mam zrobione i efekt ekstra.

DENTYSTA KRAKÓW

12 sie 2017 - 15:47:45

Zapisz się do Lux Medu. W Krakowie jest sporo placówek, więc na pewno znajdziesz coś w swojej okolicy, a tam mają naprawdę świetnych specjalistów. Nie musisz czekać w kolejkach i obawiać się o terminy. A jeśli chcesz jeszcze szybciej, to możesz zerknąć od razu na ich stronę internetową i kupić pakiet w emarkecie

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

DENTYSTA KRAKÓW

29 wrz 2017 - 22:38:15

Ja robiłam nadbudowę zęba w Dental Park i mogę Ci polecić, ponieważ ząb został szybko odbudowany, a efekty są niesamowite. Nic nie widać, że coś było robione, ząb wygląda naturalnie i przede wszystkim efekt jest trwały, co oczywiście też jest bardzo ważne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

grypa czy przeziębienie?