Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 7/5

DENTYSTA KRAKÓW

17 gru 2015 - 10:42:17

Ciężko polecić konkretnego, bo nie zawsze mamy takie same oczekiwania co do stomatologa. Sprawdź lepiej wyposażenie gabinetu, do którego idziesz. Są teraz sklepy dla stomatologów - np. [moderacja - link] i każdy dentysta ma możliwość wyposażenia swojego gabinetu w akcesoria i materiały najwyższej jakości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-23 10:37 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

DENTYSTA KRAKÓW

02 sty 2016 - 14:05:34

Ja jestem bardzo zadowolona z gabinetu Indexmedica, który odkryłam jakiś czas temu. Po tym jak wyleczyli mi zęby chodzę profilaktycznie, co roku na skaling i jest naprawdę dobrze :) Mają fajna promocję w zimie na ten zabieg - prawie dwa razy taniej niż zwykle.

DENTYSTA KRAKÓW

12 sty 2016 - 17:11:04

też jestem zdania ze zęby to bardzo ważny temat i nie ma co oszczędzać na specjalistach - swoich prawdziwych drugich już nie dostaniemy. sama więc trafiłam wkońcu na dr Cichonia - świetny specjalista i już tylko tam leczę zęby. widzę, ze coraz więcej osób go zna i chwali -myślę, że to o czymś świadczy

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

DENTYSTA KRAKÓW

29 lut 2016 - 11:33:15

Chodziłam do różnych gabinetów, ale ostatecznie wybrałam Galerię Uśmiechu, ten gabinet moim zdaniem jest najlepszy, maja świetnych specjalistów, można do nich przyjść z każdym problemem związanym z zębami, co mnie się bardzo podoba, że w jednym miejscu mam pełną i bardzo dobrą opiekę.

DENTYSTA KRAKÓW

12 kwi 2016 - 19:01:48

na jakis czas przeprowadziłam sie do Krakowa, do mojego faceta. nie znam tu kompletnie nic - jestem na etapie poszukiwania pracy, poznawania miasta i szukania wszystkiego. szukam też dentysty bo mam spory problem z ukruszoną jedynką co jest dramatem oczywiście! czy ktoś z Was wie może czy u tego dr Cichonia można takie rzeczy zrobić? bądź poleci mi jakiś inny, sprawdzony gabinet? bo oczywiście facet jak facet - dentysty nie odwiedza i nie zna

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

DENTYSTA KRAKÓW

15 kwi 2016 - 17:42:32

spory ubytek z ukruszoną jedynką ... jak to sie stało ? jadłaś coś bardzo twardego ? i zab ci się ukruszył czy jak ? ja nie miałam nigdy takiej sytuacji , po prostu jak chodze do dentysty to tylko jak musze coś wyleczyć zachowawczo itd . igusia67 ja osobiście polecam Ci przychodnie stomatologie Cichoń. tam własnie chodze na wizyty od jakiegoś czasu i jak narazie żadna plomba mi nie wyleciała ( w poprzednim gabinecie do którego chodziłam wywalałam pieniądze w błoto ). a tutaj przynajmniej wiem za płacę.

DENTYSTA KRAKÓW

05 maj 2016 - 12:52:42

Ja akurat w Krakowie chodzę do pani Anny Król. Też jestem tu przyjezdna, bo studiuję ale polecali mi ją znajomi, którzy mieszkają tu dłużej. Robiłam już u niej kilka plomb i kanałowe. Wszystko bardzo profesjonalne i ze znieczuleniem więc zupełnie bez bólu

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

DENTYSTA KRAKÓW

11 maj 2016 - 13:25:59

A gdzie przyjmuje ta dentystka?

DENTYSTA KRAKÓW

20 maj 2016 - 15:19:31

Gabinet jest na osiedlu 2 Pułku Lotniczego 1E. Ja tam akurat chodzę na pamięć ale dokładny adres znalazłam na stronie ;)

DENTYSTA KRAKÓW

30 maj 2016 - 17:36:48

dzięki za namiary na stomatologię cichoń- skoro Twoje dzieci sie nie boją to mam nadzieje, ze moje panikujące tez nie będą. córka ma teraz mleczny i stały jej wychodzi a jeszcze nie wypadł mleczny.... trzeba wyrwać

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

DENTYSTA KRAKÓW

31 maj 2016 - 22:31:05

W Krakowie na pewno dobry standard usług jest w Profemedzie na Al. Pokoju 5. Musiałam skorzystać niedawno z ich usług i jestem zadowolona :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

DENTYSTA KRAKÓW

27 cze 2016 - 11:25:26

Akurat jeśli chodzi o Kraków to również mogę polecić ten gabinet co moja przedmówczyni.
Natomiast jako, że mieszkam już w Sosnowcu to mogę zdecydowanie polecić Sosnowiecki gabinet dentystyczny Stomatologia-Pałyga.

DENTYSTA KRAKÓW

14 lip 2016 - 08:40:19

Myślę, ze ten dobry stomatolog kraków na pewno Ci pomoże. To świetny specjalista, sama do niego chodzę od ezadowolona.

DENTYSTA KRAKÓW

27 lip 2016 - 14:30:45

Akurat moja ciocia postanowiła teraz zrobić implanty zębowe więc szukamy bardzo dobrego specjalisty. Uzbierała sobie pieniądze więc się cieszy ;). Jak mi o tym powiedziała to zaczęłam o tym czytać. Trafiłam na artykuł o stowarzyszeniach stomatologicznych w naszym kraju. Co o tym sądzicie? Słyszeliście w ogóle o takim czymś? Ja się z tym pierwszy raz spotkałam. Kogo jeszcze polecacie z Krakowa?

DENTYSTA KRAKÓW

09 sie 2016 - 19:07:18

W obecnych czasach określenie stomatolog to tak jak napsiać informatyk czyli o wszystkiego. Z tego co widzę wydziliły się branzę w stomatologii. Przykładowo endodoncje czyli leczenie kanałowe wrocław odbywam u kogoś innego niż zwykłe stomatologiczne wizyty kontrolne. Jestem po kilku zabig i za nic na świcie nie zmieniłabym swojego stomatologa. Jest od lekarz, do którego mozna i trzeba mieć zaufanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to moze byc?