Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

zakupy internetowe

1 minutę temu

Projekt wnętrza

39 minut temu

usługi stomatologiczne

42 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niskie cisnienie

01 kwi 2014 - 15:20:35

Od jakiegoś czasu mam niepokojace objawy. Mam niskie cisnienie, a zwlaszcza z rana po przebudzeniu przez to mam klopoty w stawaniem cisnienie dzis mialam 60/40. Do tego niska temperatura ciala,wypadaja mi wlosy. Od kilku dni doszlo brak apetytu,nudnosci,dzis bol brzucha. Czy tak niskie cisnienie moze byc niebezpieczne ?
Czy miala któras z was cos takiego?
I ta niska temperatura czy miala ktoras z was tez tak.
Czy mam powody do niepokoju ?
Prosze o pomoc

Pomoze ktos?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-01 15:28 przez noooocoty510.

Niskie cisnienie

01 kwi 2014 - 15:33:16

Myślę, że
...
...
...

(chwila wprowadzająca)

odpowie Ci lekarz. a żeby było Ci jeszcze łatwiej, podpowiem: tu go nie ma.

Niskie cisnienie

01 kwi 2014 - 15:36:47

Idź koniecznie do lekarza, tak, masz czym się niepokoić.

Niskie cisnienie

01 kwi 2014 - 15:40:10

ja mam niskie i lekarze jak już mi je mierzą to pytają czy jeszcze żyję, a mam ok 90/70 więc w porównaniu do Twojego to wysokie. widać jednak że Ci to nie przeszkadza skoro zamiast iść do lekarza albo chociaż jakieś medyczne forum to piszesz na ciuchowym

Niskie cisnienie

01 kwi 2014 - 15:42:11

no ja bym dzis poszla do lekarza, moze to anemia albo cos z sercem, sama nic nie poradzisz wiec po co sie zamartwiac bardziej

Niskie cisnienie

01 kwi 2014 - 15:47:37

Nie to,ze mi to nie przeszkadza bo przeszkadza bardzo. Ciagle jestem spiaca,jest mi zimno, tylko nie lubie chodzic do lekarzy. A chcialam tu zapytac czy takie objawy moga byc niebezpieczne

Niskie cisnienie

01 kwi 2014 - 15:50:32

Cytat
noooocoty510
Od jakiegoś czasu mam niepokojace objawy. Mam niskie cisnienie, a zwlaszcza z rana po przebudzeniu przez to mam klopoty w stawaniem cisnienie dzis mialam 60/40. Do tego niska temperatura ciala,wypadaja mi wlosy. Od kilku dni doszlo brak apetytu,nudnosci,dzis bol brzucha. Czy tak niskie cisnienie moze byc niebezpieczne ?
Czy miala któras z was cos takiego?
I ta niska temperatura czy miala ktoras z was tez tak.
Czy mam powody do niepokoju ?
Prosze o pomoc

Pomoze ktos?

MOże zbliża się grypa jelitowa. Miała podobnie i kiedy pojawiły się pierwsze wymioty poszłam do lekarze. Okazało się że mam grypę jelitową.

Niskie cisnienie

01 kwi 2014 - 15:50:59

Podobno niskiego ciśnienia się nie leczy bo jest mniej szkodliwe niż wysokie. Sama mam niskie- codziennie wypijam kawę, używam więcej soli. Brałam kiedyś jakieś krople i tabletki ale lekarz mi powiedział że najlepiej pomoże setka koniaku :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mam doła