Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

29 minut temu

sprawdzony stomatolog

33 minut temu

sklep detailingowy

57 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 7/5

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

27 lis 2017 - 22:19:46

podgrzej na patelni suchej sól , wsadz goracą do skarpety czystej i przykładaj do nosa ile wytrzymasz...mnie to pomogło jak nie wiem, woda mi się po takiej soli lała z nosa a miałam straszne problemy z zatokami, lampy, antybiotyki , wszystko już chyba stosowałam

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

19 paź 2018 - 12:42:09

Lekarza, ewentualnie w aptece pytaj.

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

04 mar 2019 - 14:02:11

Najlepiej skontaktować się z lekarzem. ;)

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

26 kwi 2019 - 13:15:42

No raczej nic się samemu za bardzo nie wymyśli. Płukanie zatok mogę polecić.

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

10 maj 2019 - 10:31:48

siemano wam dziewczyneczki kochane! :>

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

27 maj 2019 - 14:38:42

Polecam przede wszystkim spożywanie wielkiej liczby płynów – przede wszystkim wody, herbaty z cytryną; gwarantuje to rozrzedzanie składającej się wydzieliny i jej łatwiejsze usuwanie z zatok. I naprawdę pomaga. Po drugie dobrze jest zatoki płukać (czyli zaopatrzyć się w irygator do zatok). Pomocne bywaja inhalacje. Jednak jeśli to wszystko nie pomaga to nie ma co się męczyć i najlepiej jest się skonsultować z lekarzem. Który doradzi co robić. <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-18 19:38 przez moderator.

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

05 lis 2020 - 15:02:38

Witamina C Molecul długodziałająca jak nie bierzesz to od razu walnąć 4 x 500mg dziennie aż nie przejdzie a później profilaktycznie po 2x500mg. Mi ustąpiło w ten sposób w niecałe dwa dni. Apropos tych płukanek do nosa no właśnie od tego nabawiłam się zapalenia zatok po jednej takiej płukance strasznie rozbolała mnie głowa i dalej już było z górki. U mojego dziecka zapalenie ucha środkowego. Nie stosujcie tego.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

23 mar 2021 - 07:33:35

Możesz zastosować parówkę z olejków eterycznych ekaliptusowego, oregano, herbacianego i z mięty piepszowej. Olejki powinny być czyste Pure bez domieszek, żeby miał działanie terapeutyczne innaczej nie zadziała. Nie kupisz takich w aptece czy w sklepie zielarskim są rościeńczone. Sama się o tym niestety przekonałam, różnił się nawet zapachem. Pomaga równiez stary sprawdzony Amol - polecam nacierać oraz robic inhalacje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-31 10:53 przez nataliii23.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

06 kwi 2021 - 15:55:11

Doraźnie leki przeciwbólowe typu ibuprofen, paracetamol. Natomiast zatoki trzeba płukać kilka razy dziennie, a po oczyszczeniu nosa zakroplić go aerozolem Euphorbium.

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

26 gru 2021 - 16:52:25

Do oczyszczania nosa używam zatoksin albo sól morska aerozol. A jak inhalacje pomaga mi ten Olejek Tulsi Madurai . Znakomity jest i na zatoki bole głowy, katar a i na chore ścięgna mięsnie, urazy czy stłuczenia

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

25 kwi 2022 - 14:04:06

Jak często można stosować Euphorbium?

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

27 wrz 2022 - 09:36:52

Ja chyba bym się nie bawił w domowe sposoby i odraz kupił leki na zatoki, będziesz miała od razu sprawdzone rozwiązanie.

Jakie domowe sposoby na ból zatok?

07 mar 2023 - 10:53:34

ja polecam zrobić sobie parówkę/inhalację z dodatkiem olejku oregano

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chirurgiczne usuwanie zęba