Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co mi jest?

25 mar 2014 - 17:38:17

Dziewczyny, od jakiegoś czasu cały czas jestem PRZEMĘCZONA, spałam i po 4,6,8,10,12 h żeby sprawdzić że może za duzo bądź na mało spię, jednak to nie było to, wstaję rano czuję się tak bardzo zmęczona.. podczas dnia jest mniej więcej ok, wieczorami to samo. Następnie mam lekkie ZAWROTY GŁOWY to jakoś od 2,3 dni, BRAK KONCENTRACJI, od 2 dni ciągle chce mi się pić, ogólnie nie pijam dużo, ale nigdy mi to nie przeszkadzało i nie miałam pragnienia.. a teraz mam ciągle suche usta. Strasznie bolą mnie plecy, nie wiem czy to sie z tym wiążę ale kiedyś nie miałam takich bolów..

Ogólnie w ciągu dnia ćwicze, ostatnio biegałam co 2 dzień, więc mam dość aktywny tryp życia, odżywiam się co 3,4 godziny.. czy któraś z Was mogłaby mi pomóc, tak wiem lepiej iść do lekarza, ale może to nic takiego a ja nie potrzebnie histeryzuje :)

z góry dziękuje za pomoc :*


jeśli w złą kategorie wstawiłam, proszę o przeniesienie, bo szukałam ale nie znalazłam odpowiedniego :)

co mi jest?

25 mar 2014 - 17:42:01

wykluczasz ciąże??? Bo ja miałam dokładnie tak samo w pierwszych tygodniach ciąży

co mi jest?

25 mar 2014 - 17:44:37

To może być zarówno ciąża, jak i problemy z tarczycą, cukrzyca itd. Idź do rodzinnego po skierowania na badania krwi, cukru i TSH.

co mi jest?

25 mar 2014 - 17:44:39

idź do lekarza, zrobi badania i będziesz wiedziała a nie na forum piszesz, test też zrób tak jak koleżanka wyżej zasugerowała :)
i zdrówka życze

co mi jest?

25 mar 2014 - 17:44:49

wykluczam :)

co mi jest?

25 mar 2014 - 17:45:59

Nerwica.. lub przesilenie wiosenne ;]

co mi jest?

25 mar 2014 - 17:47:17

tylko te przemęczenia mam od zimy.. w przyszłym tygodniu myslę, że pójdę do lekarza, może czegoś więcej się dowiem :) dziękuje Wam dziewczyny.

co mi jest?

25 mar 2014 - 17:47:24

Jeśli wykluczasz to udaj się do swojego lekarza rodzinnego on zleci podstawowe badania. Wydaję mi się, że jesteś wypłukana z witamin no i oczywiście odwodniona...

co mi jest?

25 mar 2014 - 17:51:56

SPrawdź tarczycę, ja miałam podobnie zrobiłam badania i okazało się, że jestem w krytycznym stanie nadczynności tarczycy. Lepiej dmuchać na zimne i iść do lekarza :)

co mi jest?

25 mar 2014 - 17:55:03

moze masz anemie albo za mało pijesz wody mineralnej skoro masz sucho w ustach. Wbrew pozorom to ma bardzo duze znaczenie a źle nawodniony organizm szybciej sie męczy. Co wy laski macie z tą ciążą? ciąza nie jest pzryczyną.... WSZYSTKIEGO :|

co mi jest?

25 mar 2014 - 17:58:41

Prawdopodobnie zmęczenie, przesilenie wiosenne, możliwe też tarczyca lub i nawet cukrzyca... ale cóż wróżkami nie jesteśmy i nie będziemy tu wróżyć ze słów idź do lekarza rodzinnego, tam dostaniesz skierowanie na badania- pobiorą Ci krew na badania biochemiczne i hematologiczne- (tylko pamiętaj badanie ma być na czczo bo w innym wypadku będzie podwyższony cukier we krwi i to będzie fałszywy wynik, aby wykluczyć cukrzycę ) no i będziesz musiała oddać mocz i wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane :)

co mi jest?

25 mar 2014 - 18:02:07

To mogą być skutki po prostu przesilenia wiosennego. Ale zrób badania krwi, nawet zwykłą morfologię. I zweryfikuj dietę, może coś na Ciebie źle wpływa? Bądź masz jakieś stresy?

co mi jest?

25 mar 2014 - 18:08:11

pewnie przesilenie :)

co mi jest?

25 mar 2014 - 18:15:23

Nerwica...

co mi jest?

25 mar 2014 - 18:22:28

ja mialam dokladnie takie same objawy, zaczelam brac magnez i teraz jest ok :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ortodonta - Kraków