Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chirurg stomatolog Kraków

04 mar 2014 - 08:37:02

Mam problem z zatrzymaną ósemka i pilnie potrzebuję jakiegoś dobrego chirurga stomatologa z Krakowa. Niestety nikt z moich znajomych nie miał chirurgicznie usuwanego zęba w Krakowie wiec nikogo poleconego nie znam, a nie chciałabym trafić na jakiegoś partacza.
Z góry dziękuję za pomoc.

Chirurg stomatolog Kraków

04 mar 2014 - 08:57:57

ja miałam usuwaną 8 chirurgicznie pod zwykłym znieczuleniem, ale ja miałam wrośniętą w kość. a taki zabieg powinien być robiony pod znieczuleniem ogólnym... nie pomogę jestem w Lublinie. Ale może szukaj w instytutach stomatologii?

Chirurg stomatolog Kraków

04 mar 2014 - 09:17:40

Polecam dr. Jasiniaka. Przyjmuje na ul. Fierdolfa-Nila w przychodni Kardio-Denti. Sprawdz telefon na stronie. Nie znam lepszego lekarza:) Ale musisz się wcześniej umówić bo wiem, że ma wielu pacjentów.

Chirurg stomatolog Kraków

04 mar 2014 - 09:31:28

alicja5656 właśnie patrzyłam na opinie o lekarzach i ten był jednym z najlepszymi ocenami. A czy osobiście leczyłaś/wyrywałaś u niego zęby?

Chirurg stomatolog Kraków

05 mar 2014 - 10:25:56

Oczywiście chodzi tam cała moja rodzina i znajomi. Polecam wszystkim bo nie ma lekarza z lepszym podejściem do pacjenta. Tylko jemu mój 6-letni synek pozwolił usunąć bolącego ząbka:) A było to nie lada wyzwanie. Idz bez obaw na pewno potem też będziesz Go wszystkim polecać.

Chirurg stomatolog Kraków

05 mar 2014 - 10:39:28

Może Ci się przyda, telefony i adresy wszystkich chirurgów NFZ w Krakowie, dostałam kiedyś od dentystki ;)

Co do opinii nie pomogę, bo w końcu poszłam do Pani chirurg w moim rodzinnym mieście, ale chętnie przygarnę nazwisko jakiegoś sprawdzonego stomatologa, najlepiej z takimi "średniopółkowymi" cenami, tzn. nie 400 zł za zęba :/

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Chirurg stomatolog Kraków

28 sie 2014 - 16:27:59

o nie miałam nigdy takiej potrzeby to w sumie nie wiem, ale ja chodzę do Galerii Uśmiechu teraz na Francesco Nullo 42 i tam mają pełną opiekę więc i może chirurg się znajdzie

Chirurg stomatolog Kraków

23 wrz 2022 - 17:47:23

Ja polecam https://ipokrzyku.pl/, dogodna lokalizacja i bardzo dobre podejście do pacjenta. Chodzę do nich od dawna i jestem bardzo zadowolona!

Chirurg stomatolog Kraków

17 lis 2022 - 21:40:39

Chirurg stomatolog w Krakowie u jakiego miałam szczęście mieć usuwane wrastające ósemki to lekarz pracujący w gabinecie https://perldent.com.pl. Wiedziałam, że może być problem z moimi ósemkami, bo były bardzo niekorzystnie usytuowane. Tymczasem cały zabieg odbył się bardzo sprawne a rana goiła się bez komplikacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MIGRENA