Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

20 minut temu

sklep detailingowy

44 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chirurg stomatolog Kraków

04 mar 2014 - 08:37:02

Mam problem z zatrzymaną ósemka i pilnie potrzebuję jakiegoś dobrego chirurga stomatologa z Krakowa. Niestety nikt z moich znajomych nie miał chirurgicznie usuwanego zęba w Krakowie wiec nikogo poleconego nie znam, a nie chciałabym trafić na jakiegoś partacza.
Z góry dziękuję za pomoc.

Chirurg stomatolog Kraków

04 mar 2014 - 08:57:57

ja miałam usuwaną 8 chirurgicznie pod zwykłym znieczuleniem, ale ja miałam wrośniętą w kość. a taki zabieg powinien być robiony pod znieczuleniem ogólnym... nie pomogę jestem w Lublinie. Ale może szukaj w instytutach stomatologii?

Chirurg stomatolog Kraków

04 mar 2014 - 09:17:40

Polecam dr. Jasiniaka. Przyjmuje na ul. Fierdolfa-Nila w przychodni Kardio-Denti. Sprawdz telefon na stronie. Nie znam lepszego lekarza:) Ale musisz się wcześniej umówić bo wiem, że ma wielu pacjentów.

Chirurg stomatolog Kraków

04 mar 2014 - 09:31:28

alicja5656 właśnie patrzyłam na opinie o lekarzach i ten był jednym z najlepszymi ocenami. A czy osobiście leczyłaś/wyrywałaś u niego zęby?

Chirurg stomatolog Kraków

05 mar 2014 - 10:25:56

Oczywiście chodzi tam cała moja rodzina i znajomi. Polecam wszystkim bo nie ma lekarza z lepszym podejściem do pacjenta. Tylko jemu mój 6-letni synek pozwolił usunąć bolącego ząbka:) A było to nie lada wyzwanie. Idz bez obaw na pewno potem też będziesz Go wszystkim polecać.

Chirurg stomatolog Kraków

05 mar 2014 - 10:39:28

Może Ci się przyda, telefony i adresy wszystkich chirurgów NFZ w Krakowie, dostałam kiedyś od dentystki ;)

Co do opinii nie pomogę, bo w końcu poszłam do Pani chirurg w moim rodzinnym mieście, ale chętnie przygarnę nazwisko jakiegoś sprawdzonego stomatologa, najlepiej z takimi "średniopółkowymi" cenami, tzn. nie 400 zł za zęba :/

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Chirurg stomatolog Kraków

28 sie 2014 - 16:27:59

o nie miałam nigdy takiej potrzeby to w sumie nie wiem, ale ja chodzę do Galerii Uśmiechu teraz na Francesco Nullo 42 i tam mają pełną opiekę więc i może chirurg się znajdzie

Chirurg stomatolog Kraków

23 wrz 2022 - 17:47:23

Ja polecam https://ipokrzyku.pl/, dogodna lokalizacja i bardzo dobre podejście do pacjenta. Chodzę do nich od dawna i jestem bardzo zadowolona!

Chirurg stomatolog Kraków

17 lis 2022 - 21:40:39

Chirurg stomatolog w Krakowie u jakiego miałam szczęście mieć usuwane wrastające ósemki to lekarz pracujący w gabinecie https://perldent.com.pl. Wiedziałam, że może być problem z moimi ósemkami, bo były bardzo niekorzystnie usytuowane. Tymczasem cały zabieg odbył się bardzo sprawne a rana goiła się bez komplikacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MIGRENA