Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stanik

18 lut 2014 - 15:57:57

Choruje na refluks i byc moze na nerwobóle ale jeszcze nie mialam na to specjalistycznego badania. Ale chodzi o to że boli mnie odcinek piersiowy z przodu w mostku jak i z tyłu na plech. Pogarsza sie jak mam coś na sobie obcisłego w tej okolicy. Mam problem żeby chodzić w biustonoszu a bez biustonosza wygląda się okropnie jak wyjść tak z domu.
Może któraś z was miała podobny problem i jakoś go rozwiązała. Próbowałam ze sportowym ale nie da rady bo jeszcze bardziej uciska powyjmowanie fiszbin ze zwykłego nic nie dało bo strasznie mi odgniatały ciało pod piersiami i bardzo bolało jak musiałam się schylać. Dodatkowo mam bardzo wrażliwe ciało :( na takie odgniecenia. Dodam że mam mały biust tylko dość szeroko zarysowany.

Stanik

18 lut 2014 - 16:03:53

Może jakiś top bandeau z delikatnym usztywnieniem? Kiedyś kupiłam taki w New Yorkerze, nie uciskał, a moje małe wypryski całkiem nieźle w nim wyglądały.

Stanik

18 lut 2014 - 16:07:34

może plunge byłby rozwiązaniem jeśli zwykle nosisz balkonetki?

Stanik

18 lut 2014 - 16:08:28

No własnie kupiłam sobie jeden z samej koronki bez usztywnienia bo nie jest tak bardzo elastyczny ale to nie to. Nie jest tak zle jak w sportowym topie rozcielam ta dolna gume w 3 miejscach ale wyglada to malo estetycznie. Najlepiej jak by przestalo bolec. Nawet nie wiem czy dobrze, ze niezakladam biustonosza jak nie wychodze z domu a malo wychodze. Wczesniej ubieralam na caly dzien. Najgorsze, ze jak ide do lekarza to on nie wie co ma mi odpowiedzieć co ze mna jest dokladnie nie tak.

Cytat
mmm_margareth
może plunge byłby rozwiązaniem jeśli zwykle nosisz balkonetki?

Jest to jakaś myśl. Musze poszukać takiego żeby przymierzyć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 16:11 przez redgirl890.

Stanik

18 lut 2014 - 16:12:48

A może po prostu pokombinuj z rozmiarami? Zakładaj biustonosze większe w obwodzie. Może nie będą spełniały swojej funkcji, ale przynajmniej będziesz wyglądała lepiej, niż be biustonosza.

Stanik

18 lut 2014 - 16:12:58

Cytat
redgirl890
No własnie kupiłam sobie jeden z samej koronki bez usztywnienia bo nie jest tak bardzo elastyczny ale to nie to. Nie jest tak zle jak w sportowym topie rozcielam ta dolna gume w 3 miejscach ale wyglada to malo estetycznie. Najlepiej jak by przestalo bolec. Nawet nie wiem czy dobrze, ze niezakladam biustonosza jak nie wychodze z domu a malo wychodze. Wczesniej ubieralam na caly dzien. Najgorsze, ze jak ide do lekarza to on nie wie co ma mi odpowiedzieć co ze mna jest dokladnie nie tak.

Może faktycznie to nerwobóle i powinnaś zadbać o siebie by utrzymać nerwy w dobrym stanie. Fizycznie możesz być zdrowa (uwierz refluks nie wpływa na noszenie stanika... moja ciocia i koleżanka chorują) ale są inne czynniki które powodują ból.
Cytat
Mellody87
Cytat
redgirl890
No własnie kupiłam sobie jeden z samej koronki bez usztywnienia bo nie jest tak bardzo elastyczny ale to nie to. Nie jest tak zle jak w sportowym topie rozcielam ta dolna gume w 3 miejscach ale wyglada to malo estetycznie. Najlepiej jak by przestalo bolec. Nawet nie wiem czy dobrze, ze niezakladam biustonosza jak nie wychodze z domu a malo wychodze. Wczesniej ubieralam na caly dzien. Najgorsze, ze jak ide do lekarza to on nie wie co ma mi odpowiedzieć co ze mna jest dokladnie nie tak.

Może faktycznie to nerwobóle i powinnaś zadbać o siebie by utrzymać nerwy w dobrym stanie. Fizycznie możesz być zdrowa (uwierz refluks nie wpływa na noszenie stanika... moja ciocia i koleżanka chorują) ale są inne czynniki które powodują ból.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 16:13 przez Mellody87.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dermatolog RZESZÓW!!!