Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

21 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Ubezpieczenie zdrowotne

23 wrz 2014 - 11:10:06

Wiesz co, ja myślę, że warto się prywatnie ubezpieczyć. Tylko trzeba wiedzieć gdzie, bo niektóre ubezpieczalnie to trochę w konia robią człowieka. Wykupujesz sobie jakiś pakiet, a później się okazuje, że za gro usług i tak musisz sobie dopłacić...bez sensu. Mnie udało się znaleźć uczciwą ofertę bez dodatkowych opłat na stronie www.ubezpieczeniemedyczne.eu. Tutaj wykupujesz sobie miesięczny abonament – są 4 do wyboru i wszystko masz w pakiecie. Inny plus ich oferty to fakt, że mają umowy z 600 placówkami i to takimi z renomą np. Emel Med, czy Centrum Damiana.

Ubezpieczenie zdrowotne

23 lis 2014 - 16:51:27

Ja po swoich przejściach z kochaną polską służbą zdrowia już nigdy więcej im nie zaufam. Co z tego, że jedną czwartą pensji człowiek oddaje na ZUSY i inne złodziejskie instytucje jak z głupią grypą lepiej iść prywatnie… Od roku mam prywatnie wykupiony pakiet. Wyszło dość tanio a nawet w przypadku [dopukać] nowotworu mam jakąś gwarancję, że będę mieć pomoc. 602 264 478 – Tel do mojej agentki. Bardzo zorientowana kobieta, pomoże coś wybrać.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Ubezpieczenie zdrowotne

02 kwi 2015 - 10:36:48

Różne są ubezpieczenia, sporo z tych co ja widziałem to mają dość wąski zakres. Sensownie to powiem szczerze, że wygląda tylko ubezpieczenie Vision (www.ubezpieczeniemedyczne.eu). Tu faktycznie nie ma limitów na badania, nie ma też jakiś dodatkowych kosztów, które nagle się pojawiają. Polecam.

Ubezpieczenie zdrowotne

02 kwi 2015 - 13:56:44

No właśnie ja też rozważam zakup polisy. Chciałabym mieć dostęp do specjalistów bez nie wiadomo jak długiego oczekiwania. No i może dostęp do bezpłatnych badań. Znacie takie ubezpieczenie ? Możecie coś polecić ?

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Ubezpieczenie zdrowotne

08 kwi 2015 - 12:38:10

Completnie nie ma co liczyć na ZUS tylko warto wziąć sprawy w swoje ręce bo inaczej się nie da. Ja się ubezpieczyłam w Compensa i rodzine też. Wtedy masz pewną sprawę i w razie problemów ze zdrowiem nie muszę się martwić wszystkim w koło.

Ubezpieczenie zdrowotne

16 kwi 2015 - 11:56:19

To prawda że na państwowe ubezpieczenie to nie ma co liczyć. Żeby do specjalisty czekać ponad rok, to chyba jakaś paranoja.Moim zdaniem dobre dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Ubezpieczenie zdrowotne

16 kwi 2015 - 12:03:28

A może zarejstruj się w Urzedzie Pracy i automatycznie cie ubezpieczą.

Ubezpieczenie zdrowotne

16 kwi 2015 - 12:11:31

Cytat
olka1988
Cytat
misiakk1254
Ja tez się nie uczę , nie pracuje mam 20 lat i mama ubezpieczyla mnie u siebie w pracy.

Jeśli masz 20 lat i się nie uczysz to mama nie może Cię ubezpieczyć u siebie w pracy. Widocznie księgowa niedoinformowana, bo powinna poprosić Twoją mamę o zaświadczenie ze szkoły.

Co do tematu to niestety nie wiem czy są jakieś prywatne ubezpieczenia, jedyne o czym wiem to prywatne ubezpieczenie z NFZ, które niestety jest drogie.

Są różne ubezpieczenia, te o którym pisze misiakk to zapewne ubezpieczenie grupowe ale nie na NFZ, a więc posiada zapewne jakieś NW, leczenie szpitalne i być może jakąś krótszą hospitalizację, gdzie dostaje się wyplatę za jakiś zabieg w warunkach szpitalnych: wyrostek, zabiegi itp.
Jeśli Twoi rodzice pracują w jakiejś firmie gdzie są ubezpieczeni grupowo (np PZU, AVIVA i wiele innych) to może pogadają z kadrową i zgodzi się dopisać Ciebie do tego ubezpieczenia. Często tak się robi, pracowałam w ubezpieczalni, więc trochę się orientuje. Za niewielkie pieniądze, miałabyś korzystne warunki. Jeśli się nie uda, możesz iść do ubezpieczalni prywatnie np do pzu i zapytać o indywidualne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i leczenia szpitalnego.

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Ubezpieczenie zdrowotne

20 kwi 2015 - 22:13:38

Nie wszystkich na to stać.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Ubezpieczenie zdrowotne

21 kwi 2015 - 15:18:49

Ubezpieczenie przez urząd pracy to dobre wyjście dla osób, które ledwo wiąrzą koniec z końcem. Ale jednak takie ubezpieczenie niewiele nam daje poza możliwością pójścia do lekarza. Przy wszelkich wypadkach czy konieczności badań specjalistycznych niestety zostajemy na lodzie. Ja jednak postawiłam na Compense, bo mogłam sobie wybrać na ile chce być ubezpieczona i co wchodzi w skład mojego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie zdrowotne

08 maj 2015 - 17:03:38

Ja teraz decydowałam się na pakiet ProFamilia w generali, bo mam tam składkę od 70 zł miesięcznie i pakiet umów ochronnych dla mojego dziecka, w tym ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania.

Ubezpieczenie zdrowotne

31 maj 2015 - 20:25:37

Ja w końcu zdecydowałam się wykupić to ubezpieczenie. Teraz mam dostęp do placówek i lekarzy w cenie polisy. W compensie można coś takiego kupić. Mi pasuje, bo nie czekam w kilkumiesięcznych kolejkach do lekarza, no i badania też mam w cenie. Nie wiem, po co są pobierane te składki na NFZ, skoro i tak się z tego zbytnio nie korzysta, bo albo prywatnie, albo tak, jak ja teraz.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Ubezpieczenie zdrowotne

15 cze 2015 - 08:07:37

Tu nawet nie chodzi o to, że się nie korzysta, bo jakby NFZ było bardziej otwarte na pacjenta to by sie korzystało. Ale takie firmy jak Compensa dużo więcej proponują. Jak tu w ubezpieczeniu mam ogrom placówek do wyboru, nie mam czegoś takiego jak konieczność posiadania skierowania, dostaje kartę ubezpieczenia, która mnie upoważnia do skorzystania z pomocy. Nie wyobrażam sobie już tego jakoś inaczej i raczej każdy kto spróbuje takiej opcji leczenia nie zawiedzie się.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Ubezpieczenie zdrowotne

19 paź 2018 - 22:45:15

Pracując na umowę o dzieło pokrywasz koszty leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego. Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków może pokryć część kosztów pobytu w szpitalu - zależy od ubezpieczyciela. Natomiast pakiety medyczne w zależności od opcji zapewniają dostęp do specjalistów bez kolejki, podstawowej opieki,
chirurgii 1-go dnia, badań diagnostycznych, laboratoryjnych. Można zaoszczędzić setki, gdyż pojedyncza wizyta u lekarza kosztuje ponad 100 zł plus badania diagnostyczne, wizyty kontrolne. Dobra opcja to nielimitowana opieka specjalistów, którą znalazłam na stronie <moderacja>.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-20 21:33 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grypa...