Obecnie rozmawiamy o:

Którą kurtka

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

20 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

37 minut temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Świeżo zdiagnozowana astma.

07 gru 2013 - 16:33:48

Hej dziewczyny! Od trzech miesięcy męczył mnie duszący kaszel, szczególnie w nocy. Lekarz zdiagnozował astmę i od razu przepisał sterydy. Znacie może jakieś inne sposoby na leczenie tej choroby? Wiele czytałam o sterydach i strasznie boję się ich negatywnych skutków...

Świeżo zdiagnozowana astma.

07 gru 2013 - 16:42:52

Napisałam priv do Ciebie.

Świeżo zdiagnozowana astma.

07 gru 2013 - 16:59:20

Jestem chora na astmę od 20 lat, od 15 lat na sterydach. Owszem wg ulotki jest jakiś milion skutków ubocznych, ale pamiętaj, że w ulotce należy podać wszystkie skutki uboczne, jaki mieli badani.

osobiście w niczym mi nie przeszkadzają sterydy. z astmą da się żyć. co więcej mój ginekolog powiedział mi, że w wielu ciążach zagrożonych dawał jakies leki astmo-podobne na podtrzymanie ciąży (bałam się, że moge mieć trudności z zajściem w ciąże przez sterydy).

Świeżo zdiagnozowana astma.

08 gru 2013 - 23:20:49

Niestety sterydy są najskuteczniejsze w leczeniu astmy. Nic lepszego nie znajdziesz. jakie jest podłoże Twojej astmy? Przepisał Ci coś jeszcze?

Świeżo zdiagnozowana astma.

09 gru 2013 - 13:12:23

Podobno moja astma ma podłoże alergiczne. Już jako dziecko byłam uczulona na wszelkie kurze, pyłki, itd. Nie myślałam jednak, że przerodzi się to w astmę. Lekarz przepisał mi pulmicort 200mg, berodual w nebulizatorze, fenistil i adcort. To ostatnie ponoć ma chronić przed skutkami sterydów, ale jakoś to mnie nie uspokaja...

Świeżo zdiagnozowana astma.

15 gru 2013 - 20:41:51

AdCort ma dobre opinie, o to bym się nie bała. Dołóż jeszcze płukanie buzi i mycie zębów po każdorazowym użyciu sterydu i powinni być ok.

Świeżo zdiagnozowana astma.

15 gru 2013 - 23:24:34

Tak też właśnie robię. Mam nadzieję, że uniknę tych wszystkich powikłań!

Świeżo zdiagnozowana astma.

18 gru 2013 - 19:48:15

Grunt to systematyka w działaniu.

Świeżo zdiagnozowana astma.

22 gru 2013 - 13:45:48

maristka: a Ty też stosujesz adcort? Jestem ciekawa czy faktycznie pomaga...

Świeżo zdiagnozowana astma.

26 gru 2013 - 12:16:24

Ta znam AdCort na własnym przypadku. Jestem zadowolona, nie ma się co bać. Trzeba spróbować, każdy reaguje na coś innego i dla każdego coś innego będzie dobrego.

Świeżo zdiagnozowana astma.

27 gru 2013 - 16:50:53

a od dawna go bierzesz?

Świeżo zdiagnozowana astma.

30 gru 2013 - 19:54:01

Już około 6 miesięcy, ale nie jestem w stanie przytoczyć konkretnej daty. Spróbuj, bo uważam że warto przetestować wszytko na własnej skórze zanim się coś odrzuci.

Świeżo zdiagnozowana astma.

22 sty 2014 - 22:49:00

Witam,

Obecnie prowadzone są badania z udziałem osób chorujących na astmę oskrzelową. Dla pacjentów, u których dotychczasowe metody leczenia zawiodły, dużą szansą może być udział w badaniach klinicznych z użyciem innowacyjnych leków.

W Polsce działają profesjonalne ośrodki medyczne, które prowadzą badania nad lekami mającymi na celu zapobieganie nieoczekiwanym napadom astmy i likwidację stanu zapalnego u pacjentów. Oczywiście uczestnicy badania mają zapewnioną profesjonalną, bezpłatną opiekę lekarzy, pełną diagnostykę, darmowe leki oraz zwrot kosztów dojazdu.

Wszystkim zainteresowanym polecam stronę http://klinicznebadania.pl/astma-oskrzelowa/

Aby otrzymywać informacje o wszystkich bieżących badaniach, zachęcam do rejestracji na klinicznebadania.pl

Świeżo zdiagnozowana astma.

01 kwi 2014 - 13:45:27

jeżeli wasze dziecko ma problemy z astmą polecam tę stronę http://www.odetchnijspokojnie.pl/rozpoznanie-astmy-u-dzieci/ bardzo pomocna strona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wymioty..