Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

11 minut temu

Sklep internetowy

55 minut temu

Biznes

59 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zmiany skórne.

06 gru 2013 - 12:40:20

Mam taki dziwny dość problem, a mianowicie: za każdym razem kiedy nocuje u mojego chlopaka następnego dnia mam czerwone plamy na twarzy. Już skończyły mi się pomysły od czego to może być. Jak się kładziemy to ZAWSZE zmywam makijaż i praktycznie moje przygotowanie do snu u niego wygląda tak samo jak u mnie w domu. Na codzień jak się spotykamy jest wszystko ok tylko po nocy u niego mam takie coś... Może któraś z Was miała podobnie, albo chociaż ma pomysł od czego to może być.
Z góry dzięki za odp!

Zmiany skórne.

06 gru 2013 - 12:43:17

Może być wiele przyczyn...np. reagujesz tak na proszek czy płyn, w którym pierze pościel, może uczula Cię woda z wodociągu...

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Zmiany skórne.

06 gru 2013 - 12:43:22

to pewnie jakaś alergia a na co to może Ci tylko alergolog powiedzieć

może być na kota, psa, pleśnie, jakąś roślinę którą chłopak ma w domu i różne inne rzeczy

Zmiany skórne.

06 gru 2013 - 12:51:37

ja mam atopowe zapalenie skory do tego alergia na niektore produkty zywieniowe i mam takie plamy i nie wiem od czego, dodam ze biore leki na alergie, i nic nie pomagaja. lekarze tez nie wiedza jak pomoc, tylko ciagle masci ze sterydami wypisuja. mam plamy na twarzy, suche czerwone, wygladam jak by mnie ktos oblał gorącym olejem ? ale przez pól roku nic mi sie nie robilo, tylko teraz... swędzi niemiłosiernie...

Zmiany skórne.

06 gru 2013 - 12:54:22

moze masz bardzo wrazliwa skore i np. od zarostu faceta? mialam klezanke ktora zawsze po jednym pocalnku miala wysypke na twarzy i okazalo sie że od zarostu faceta

Zmiany skórne.

06 gru 2013 - 12:58:45

Cytat
Finka1988
to pewnie jakaś alergia a na co to może Ci tylko alergolog powiedzieć

może być na kota, psa, pleśnie, jakąś roślinę którą chłopak ma w domu i różne inne rzeczy

Alergolog nie jest wróżką. Musisz sama się obserwować, co Ci szkodzi, bo alergolog to Ci tylko może zrobić całą serię testów, za które oczywiście bedziesz płacić :P

Zmiany skórne.

06 gru 2013 - 13:06:23

wydaje mi się, że to od proszku w jakim została uprana posciel. Nie może to być od zarostu bo szafiarka pisze, że jak spotykają się na codzien w innym miejscu jest wszystko ok

Zmiany skórne.

06 gru 2013 - 16:36:33

W sumie macie racje z tym proszkiem/płynem. Zobacze co da sie z tym zrobić. Dzięki wielkie dziewczyny!

Zmiany skórne.

06 gru 2013 - 16:42:30

Albo od poduszki ,ja np. jestem uczulona na pierze ,moze Ty też ?

Zmiany skórne.

06 gru 2013 - 16:48:25

Cytat
MagdaM76
Może być wiele przyczyn...np. reagujesz tak na proszek czy płyn, w którym pierze pościel, może uczula Cię woda z wodociągu...

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Zmiany skórne.

06 gru 2013 - 16:52:58

Cytat
kla20
ja mam atopowe zapalenie skory do tego alergia na niektore produkty zywieniowe i mam takie plamy i nie wiem od czego, dodam ze biore leki na alergie, i nic nie pomagaja. lekarze tez nie wiedza jak pomoc, tylko ciagle masci ze sterydami wypisuja. mam plamy na twarzy, suche czerwone, wygladam jak by mnie ktos oblał gorącym olejem ? ale przez pól roku nic mi sie nie robilo, tylko teraz... swędzi niemiłosiernie...

Taki urok AZS. To nie jest alergia, więc tabletki na alergię Ci nie pomogą.

Zmiany skórne.

24 sty 2014 - 11:19:44

HEJ POSIADAM SRODEK DO SPRZEDANIA KTORY ŁAGODZI SWDEZENIE XERACALM AD OLEJEK OCZYSZCZAJĄCY UZUPEŁNIAJĄCY LIPIDY

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krzywa przegroda nosowa-zabieg NFZ?