Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:00:02

witajcie. Mam pytania.? Czy Wy dziewczyny starałyscie sie jakos specjalnie o dziecko? Jak naprosciej zajsc.? Co jesc moze sa jakies sprzyjajace pozycje ? cokolwiekco pomogloby mi zajsc w ciaze

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:02:20

ja kiedyś zjadłam marchewkę i urodziłam trojaczki :)

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:02:23

Codziennie seks i nogi do góry. :D

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:03:00

Cytat
FeelTheSame
ja kiedyś zjadłam marchewkę i urodziłam trojaczki :)
jakaś mądralińska zawsze musi się wypowiedzieć ;)

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:03:19

ja starałam się z mężem rok, było mi bardzo ciężko zajść w ciąże ale koniec końców się udało

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:03:24

Przychodzi mi tylko glupia odpowiedź do głowy, ale ugryzę się w język. Nie wydaje mi się, żeby pozycja miała jakiekolwiek znaczenie, zdrowa i zbilansowana dieta na pewno nie zaszkodzi.

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:05:20

Dołączam się do pytania - Ile wcześniej przygotowywałyście organizm do ciąży? ( mam na mysli zażywanie kw. foliowego) ?

niezweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:07:02

Cytat
paskowana
Cytat
FeelTheSame
ja kiedyś zjadłam marchewkę i urodziłam trojaczki :)
jakaś mądralińska zawsze musi się wypowiedzieć ;)
mi np.ginekolog poradził kochac się dzień po okresie. wydawałoby się to nierealne ale jednak to jego zalecenie. czy wam tez ktos dawal takie rady?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-03 15:08 przez xyzxyzxyzxyz.

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:08:16

Kwas foliowy po poronieniu brałam 2 miesiące i potem zaszłam w kolejna ciąża , lekarz kazał po miesiączce nie kochać sie 2 tyg do dni płonnych i zadziałało . Przed poronieniem kochaliśmy sie non stop nie pochwalił tego staraliśmy sie ok roku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-03 15:09 przez pokusia.

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:09:04

Cytat
xyzxyzxyzxyz
Cytat
paskowana
Cytat
FeelTheSame
ja kiedyś zjadłam marchewkę i urodziłam trojaczki :)
jakaś mądralińska zawsze musi się wypowiedzieć ;)
mi np.ginekolog poradził się dzień po okresie. wydawałoby się to nierealne ale jednak to jego zalecenie. czy wam tez ktos dawal takie rady?

U mnie nie było na to szans, gdyż miałam bardzo długie cykle . W czasie jak i po miałam dni niepłodne

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:13:36

Cytat
karolka324
Codziennie seks i nogi do góry. :D
hehe to wcale nie jest smieszne;p moj narzeczony uslyszal taki tekst w jednej z piosenek OSTREGO ze nogi do gory i powstal syn czy cos takiego i my tez taz zrobilismy i jestem juz w 7 miesiacu;) ale najlepiej nie myslec o tym caly czas tylko "odpuścić"

niezweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:15:37

Cytat
pokusia
Kwas foliowy po poronieniu brałam 2 miesiące i potem zaszłam w kolejna ciąża , lekarz kazał po miesiączce nie kochać sie 2 tyg do dni płonnych i zadziałało . Przed poronieniem kochaliśmy sie non stop nie pochwalił tego staraliśmy sie ok roku
nie rozumiem jak małolaty 16/7 lat wpadaja zapewne uwazajac w miare ich mozliwosci a niektorzy staraja sie dluuugoo nic

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:18:21

Chyba umiesz mniej więcej określić kiedy masz owulację i dni płodne. Niech Twój facet prowadzi zdrowy tryb życia, zdrowo się odżywia, rusza się, nie pali itd. Niektórzy skupiają się na tym co kobieta musi, a czego jej nie wolno, a zapominają, że zdrowe, nieuszkodzone plemniki to połowa roboty i DNA.

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:19:51

oczywiście że pozycja ma znaczenie...
kobieta nie powinna być na górze , lepiej żeby biodra były lekko uniesione podczas stosunku do tego 'po' można pozostać w takiej pozycji przez jakis czas...to PODOBNO pomaga

jak zajść w ciąże?

03 gru 2013 - 15:22:22

proponuje sprawdzic jak masz umiejscowiona macice czy jest to przodo czy tylozgiecie , sprawdzic ile masz endometrium bo to wazne by zagniezdzil sie zarodek , a generalnie pojsc do ginekologa i9 z nim porozmawiac a jak nie to forum nasz bocian jest tam kopalnia wiedzy na ten temat . aaa i najwazniejsze im bardziej sie staracie tym bardziej nie wychodzi odpuscic sobie i przestac o tym myslec ze koniecznie musisz miec dziecko .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-03 15:23 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta dla mam