Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

U mojego syna też występowały kolki, lekarka zmieniała mleko na Nutramigen, jets to mleko dla alergików. Pomogło od pierwszej butelki/

Mój synek tak do 3 miesiąca miał a potem przeszło,też wszystko się robiło i kropelki i masaże,ciepłe okłady ale tylko na trochę pomagało.Dokarmiałam go bebilonem na kolki i było lepiej,oraz ogrzewaliśmy brzuszek suszarką do włosów przez pieluszkę to naprawdę pomogło.

Mój synek też miał kolki,dostał na to preparat DEBRIDAD i przed karmieniem INFACOL,pomagały też masaże brzuszka i ciepłe okłady oraz zmiana mleka.

Wiele srodkow testowalysmy jednak nic nie pomagao. Kuzynka przywiozla nam z AUSTRII SAB SIMPLEX. w CIAGU 2 DNI KOLKI ustapily. Rewelacyjny srodek. Ponadto u Nas dziecko uspakajalo sie przy suszarce i odkurzaczu.

Ja stosowałam krople Delicol ale nic nie pomagały.Piłam też herbatkę z apteki Bobofen na pół godziny przed karmieniem (jeżeli karmisz piersią).Ta herbatka chyba troszkę pomogła.Kolki u mnie trwały ok.2miesięcy.
Słyszałam,że są super kropelki sprowadzane z Niemiec.

ja mojemu synkowi podawalam wlasnie espumisan troche pomagal a tak najwiecej to bujanie na kolanku ukladalam go na kolanie brzuchem do dolui trzymajac bujalam w przud i tyl, jestem fizjoterapeutka i mialam to na zajeciach jelita pod wplywem delikatnego nacisku i bujania wprowadzane sa w ruch sprobuj moze pomoze:)

Ja szczerze polecam wlaczenie suszarki niech dziecko sllyszy szum suszarki i problem z głowy. Nir żartuje na you tube sa nawet filmiki jak to uspokaja dzieecko. Sprobuj

Mojemu synkowi katater rektalny - te rurki, ale to też tylko na chwile. Jedyne co mojemu dziecku pomogło na kolki to kupienie butelki Dr. Brown's z tą rurką w środku. Po dwóch dniach od kupna nie było śladu po kolce.

może byc wiele przyczyn to że stosujesz diete na niewiele może sie zdać jak dzidziuś ma nietolerancję laktozy ,białka itp
oczywiście może a nie musi mieć - jeśli środki na kolkę nie pomagają w ogóle myślę ze trzeba sie zastanowić nad zmiana karmienia
mówi ci to mama chłopca który poprzez zaniedbania lekarskie i brak odpowiedniej diagnozy nabawił sie anoreksji niemowlęcej ...a zaczęło się od kolek

Cytat
sonia1456
Mojemu synkowi katater rektalny - te rurki, ale to też tylko na chwile. Jedyne co mojemu dziecku pomogło na kolki to kupienie butelki Dr. Brown's z tą rurką w środku. Po dwóch dniach od kupna nie było śladu po kolce.

jak często stosowałaś te rurki? dziecko się nie rozleniwiło? nie było później problemów z kupką?

co do butelki to ja piersią karmię, słyszałam, że czasem kolka ustępuje jak się dokarmia raz dziennie mlekiem modyfikowanym, tyle że moja mała nie bardzo chce jeść z butli. ie wiem czy chodzi o smoczki czy smak mleka. Mam antykolkową Tommee Tippee i Lovi. Z mleka mam bebilon 1 i humana antycolic

Ja używałam infacol - też możesz spróbować.

Cytat
coma_come
Cytat
sonia1456
Mojemu synkowi katater rektalny - te rurki, ale to też tylko na chwile. Jedyne co mojemu dziecku pomogło na kolki to kupienie butelki Dr. Brown's z tą rurką w środku. Po dwóch dniach od kupna nie było śladu po kolce.

jak często stosowałaś te rurki? dziecko się nie rozleniwiło? nie było później problemów z kupką?

co do butelki to ja piersią karmię, słyszałam, że czasem kolka ustępuje jak się dokarmia raz dziennie mlekiem modyfikowanym, tyle że moja mała nie bardzo chce jeść z butli. ie wiem czy chodzi o smoczki czy smak mleka. Mam antykolkową Tommee Tippee i Lovi. Z mleka mam bebilon 1 i humana antycolic


Mojemu preszkadzały smoczki, tylko z kauczukowego pił, no i rozmiar trzeba dobrać, u mnie się sprawdził największy jaki był.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-18 21:22 przez AileenMcVeigh.

sab simplex to dobry wybór myślę że wreszcie pomogą małemu, moi znajomi tylko tym się ratują.

moja Majeczka miała kolkę od urodzenia do 4 miesiąca nic jej nie pomagało, oprócz probiotyku BioGaia jest bez recepty dodajesz 6 kropelek do mleczka i to naprawde działa

zweryfikowana
Posty: 481
Ostrzeżenia: 1/5

mi pielegniarka polecila
zeby dziecku jezdzic po brzuchu kółka włączona suszarka z cieplym powietrzem
i to pomagało

Cytat
incognito82
może byc wiele przyczyn to że stosujesz diete na niewiele może sie zdać jak dzidziuś ma nietolerancję laktozy ,białka itp
oczywiście może a nie musi mieć - jeśli środki na kolkę nie pomagają w ogóle myślę ze trzeba sie zastanowić nad zmiana karmienia
mówi ci to mama chłopca który poprzez zaniedbania lekarskie i brak odpowiedniej diagnozy nabawił sie anoreksji niemowlęcej ...a zaczęło się od kolek

o kurcze, to nieciekawie z tą anoreksją. Ja ważę moją regularnie na domowej wadze i przybiera na wadze. Od urodzeniowej już 1,5 przybrała i fałdki ma.
W czwartek będziemy u pediatry to się jej wypytam
Cytat
Tasiaa04
moja Majeczka miała kolkę od urodzenia do 4 miesiąca nic jej nie pomagało, oprócz probiotyku BioGaia jest bez recepty dodajesz 6 kropelek do mleczka i to naprawde działa

biogaię podaję od 3 dni, na razie nie zauważyłam poprawy, może na efekty trzeba poczekać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-18 21:48 przez coma_come.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Malformacja ..