Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Pogrzeb

3 minuty temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 00:30:25

W szpitalu dadzą mu paracetamol albo każą odpoczywać i leżeć w łóżku. Tutaj ludzi traktuje się po macoszemu a nie tak jak u nas w Polsce;]

zweryfikowana
Posty: 167
Ostrzeżenia: 1/5

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 00:32:27

ja zawsze w takiej sytuacji piłam pepsi( koniecznie gazowaną) po małych łyczkach i słone paluszki. Mi osobiście pomagały, a na gorączkę najlepiej czopek :(

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 00:34:49

Cytat
Zuosnica
W szpitalu dadzą mu paracetamol albo każą odpoczywać i leżeć w łóżku. Tutaj ludzi traktuje się po macoszemu a nie tak jak u nas w Polsce;]

U nas nie lepiej.
Zastosuj się do rad dziewczyn, ale jak cały czas będzie wymiotował, to jutro wybierzcie się do lekarza.

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 00:35:52

Aha, no i nie dawaj mu czarnej herbaty bo jest za ciężka na podrażniony żołądek, tylko wodę albo wygazowaną colę, ewentualnie bardzo lekko zaparzony rumianek ale też przechłodzony, nie gorący.

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 13:20:59

Dziekuje Wam wszystkim za pomoc. :) Dzis rano jest juz o wiele lepiej, wymioty ustapily, goraczka takze. Wiadomo, ze jest jeszcze lekkie oslabienie po takich przebojach, ale teraz juz gorki. Mam nadzieje, ze teraz mnie nie zaatakuje, bo juz czuje cos w zoladku..

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 13:25:14

Zuosnica dobrze pisze ;)

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 13:25:35

niestety grypa żołądkowa jest paskudna i lubi zarażać:( u nas jak ktoś przyniesie, to wszyscy chorują:(

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 13:42:12

a moge cos zrobic, zeby to jakos zatrzymac? juz zaparzylam sobie rumianek

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 13:45:43

jedź do lekarza, nie diagnozuj chłopaka sama bo nie jesteś lekarzem, zostaw to im

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 13:53:17

To jest wirus mialam tez takie same objawy pare dni temu wymiotywalam,sraczka i goraczka,a dzien wczesniej moj narzeczony mial,wiec jest to zarazliwe.Powinno mu za niedlugo przejsc,ale jesli nie to do lekarza.Ja na szczescie zwymiotywalam to co zjadlam i mialam spokoj,ale strasznie organizm byl oslabiony i ciagle spalam

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 19:37:56

Cytat
zanik
Dziekuje Wam wszystkim za pomoc. :) Dzis rano jest juz o wiele lepiej, wymioty ustapily, goraczka takze. Wiadomo, ze jest jeszcze lekkie oslabienie po takich przebojach, ale teraz juz gorki. Mam nadzieje, ze teraz mnie nie zaatakuje, bo juz czuje cos w zoladku..
No to super, że jemu przeszło, oby Ciebie teraz nie rozłożyło:/ Możesz profilaktycznie brać coś na wzmocnienie, np. tran, ale grypa to wirus i niewiele można na to poradzić. Co ciekawe dzisiaj w nocy sieknęło moją mamę tylko ona dostała jakichś skurczów brzucha i całą noc nie spała, nie poszła dzisiaj do pracy i przez cały dzień zjadła dwie kromki chleba z masłem i wypiła trzy filiżanki rumianku. Chyba jakiś wirus tu szaleje, trzeba przeczekać.

niezweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 2/5

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 19:48:34

moja mama i brat tez to niedawno mieli, to grypa żołądkowa, trwa 1-2 dni, daj mu herbatę miętową gorzką i ewentualnie jakieś sucharki jak jest głodny, nic ciężkiego.

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Goraczka i wymioty,pomocy!

13 lis 2013 - 19:53:16

rotawirus pewnie jeszcze biegunka wyjdzie mu jutro lub za pare dni, mój mąz to samo przechodził mega wysoka goraczka a przy kiblu to juz mdlał z wycieńczenia;/ masakra niestety musi samo przejsc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem