Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na informację do NFZ zadzwońcie, przedstawcie sytuację jak wygląda, może coś doradzą, ale w tej sytuacji to najlepiej iść do UP. Wiem, że są sytuacje, w których MOPS ubezpiecza, ale nie wiem jakie warunki trzeba spełniać, wątpię żeby siostra się łapała. Ewentualnie jak Was stać to dobrowolne ubezpieczenie z funduszem jak dziewczyny już pisały, ale 350 zł miesięcznie to całkiem sporo...

Cytat
DoJasnejAnielki
Jeżeli było by wszystko dobrze (ze zdrowiem), dokończyłaby studia, tym bardziej, że został jej ostatni rok.. Niestety, wyszło inaczej i musiała zrezygnować.. Na ubezpieczeniu, bardziej, zależy rodzicom. Jest kruchego zdrowia i w każdej chwili, może potrzebować lekarza lub nawet trafić do szpitala. Rodziców, nie stać, żeby płacić, za dobę w szpitalu 200zł, dlatego też chcą opłacić jej ubezpieczenie indywidualne. Tylko wszędzie, gdzie się dowiadywali, takie ubezpieczenie obejmuje tylko niektórych, wybranych lekarzy oraz szpitale. Rodzice, bardzo się martwią. Ja przeszukałam już chyba wszystkie strony w internecie, żeby im pomóc, ale nic konkretnego nie znalazłam, dlatego też postanowiłam poradzić się Was..
To powinna dziekankę wziąć, a jak jest trwale niezdolna do pracy do może renta?

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Polecam wykupić dodatkowe ubezpieczenie na życie,
Ja to zrobiłam - a najlepszą ofertę zaproponowała mi firma https://www.fullpolisa.pl


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Endokrynolog RZESZÓW pomóżcie!