Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:28:23

magda0019 ja mam 18 a niestety zdarzało mi się tak .

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:29:49

Też myślałam, że jestem nawiedzona i nikt mi nie wierzył, haha :D

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:32:49

u mnie w pokoju zawsze jak sie kladzie lozko pod oknem to "to" nachodzi, kiedys moja rodzina smiala sie z moich wujkow jak przezywali to samo a teraz zaczelam wierzyc moze to jakies "zle prady" czy cos nie wiem juz normalnie az glupio mowic bo ktos pomysli ze jakas psycholka heh

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:33:28

Paraliż senny bierze się z zaburzeń funkcji snu - część mózgu odpowiedzialna za śnienie jest nadal aktywna, mimo że się nie śpi - stąd unieruchomienie ciała, przewidzenia, dźwięki, wrażenie że ktoś lub coś jest obok. Słyszałam, że parę osób pozbyło się trwale paraliżu nie walcząc z nim tylko rozluźniajac się, akceptując swój strach i wrażenia. Możesz też pić przed snem lawendę, rumianek albo mieszanki ziołowe poprawiające jakość snu.

Nigdy nie miałam paraliżu, ale udało mi się pozbyć nieprzyjemnych snów na dany temat poddając się im. ;)

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:34:28

na szczescie tego nie maialam... i mam nadzieje ze tego nie doswiadcze...
ale slyszalam o tzw. paralizu nocnym, paru moich znajomych to mialo

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:34:39

Ja mam paraliz przysenny dosc regularnie od kilku lat. bardzo nieprzyjemne przezycie ale juz sie troche przyzwyczailam. Ale nienawidze tego ze nie moge sie ruszyc a jestem swiadoma co sie dzieje.

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:34:45

Miałam raz w życiu, najpierw mnie dusiło, a potem czułam jakby 'wyciagalo' mnie z ciała i tarzało mna po podłodze, a ja nie mogłam nic z tym zrobić, wykonać żadnego ruchu. Wszystko wydawało się bardzo realne..
A lekko offtopując to też często mi się śni, że chodzę naga i nie mogę się ubrać. Po prostu jakaś siła mi nie pozwala i budzę się wręcz z płaczem.
Kilka razy też zdarzyło mi się obudzić z bólu, gdyż sni mi się, że rodzę. Masakra.

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:35:17

Cytat
Neytirii
magda0019 ja mam 18 a niestety zdarzało mi się tak .

no to jeszcze jesteś młoda :P do dwóch lat powinno przejść;p

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:36:00

Może to głupie ale odkąd nad moim łóżkiem wisi łapacz snów to zdarzyło mi się to chyba tylko 2 razy :)

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:42:11

Nie mialam nigdy... tzn. raczej nie mialam ;) Mowia, zeby nie spac na plecach

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:43:10

pierdoły niektóre piszą.Jak byłam w medyku zdarzyło mi sie to 2 razy.Obudziłam sie "widząc"jasne4 swiatło i czujac,że ktos nade mna stoi,niemogłam sie uszyc.Myslałam,że ze strachu mi serce stanie.Po wykładach zapytałam o to moja psycholozke.I powiedziała,że to sie czesto zdarza ludziom,którzy maja wielki probleem,przechodza trudne chwile.Może to byc tylko tesknota za męzem,który wyjechał,a ta tesknota tak mocno oddziałowuje na nasza psychikę.I fakt,ja wtedy byłam strasznie skłócona z ojcem.Pogadałam z nią,przeprosiłam się z ojcem i od 10 lat mam spokój.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-22 21:46 przez aiden4.

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:44:56

Miałam to samo, może z 3 razy... Ostatni raz z jakiś rok temu, okropne uczucie... Masakra.

ZMORA NOCNA

22 wrz 2013 - 21:44:59

Cytat
xBiszx
Też myślałam, że jestem nawiedzona i nikt mi nie wierzył, haha :D

No to jest nas dwie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ubezpieczenie zdrowotne. Dziewczyny, pomóżcie!