Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 21:34:08

Dzoewczyny mam hashimoto i brałam dawkę 25mg euthyroxu, po ok 2 mscach zrobiłam badania i się okazało, że tsh nie spadło. Więc lekarz kazał przez pierwsze 10 dni brac 37,5mg a potem 50. Jak brałam te 37,5 to bło ok a teraz odkąd niorę wiecej mam wahania nastroju, straszny ból głowy tak, że mam ochotę wymiotowac pod siebie, światłowstręt, drżą mi ręce jak u starego pijaka no i straszny ucisk w klatce pirsiowej.. dusi mnie strasznie a jak oddycham to czuję niesamowity ból... może to byc od zbyt wysokiej dawki? Wiem, ze to głupie pytac o porady lekarskie na forum o modzie ale jest sb i do lekarza nie pojdę a czuję się słabo. Któraś z Was tak miała?

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 21:36:47

to jedz na pogotowie

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 21:37:52

Mi tez się wydaje ,ze po lekach zaczelam się zle czuc odstawiłam je

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 21:39:12

Cytat
Relcia69
to jedz na pogotowie
Mój 3 latek śpi i nie mam go z kim zostawic. Wczoraj też mnie tak serducho bolało ale nie skojarzyłam tego z tabletkami. Myślałam bardziej, że to stres...

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 21:39:18

zamiast pisać jedź na pogotowie kto ci tu profesjonalnie doradzi?
jesteś sama? rodzice nie mogą co pomóc?

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 21:40:08

Cytat
papryczka899
Mi tez się wydaje ,ze po lekach zaczelam się zle czuc odstawiłam je
Ja sie czułam lepiej jak bralam leki, potem gorzej więc zwiększył mi endo dawkę ale za dużo widac. Masakra jakaś.

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 21:40:42

Czytałaś ulotkę leku? może jest tam coś wspomniane o skutkach ubocznych? poczytaj uważnie a jeśli się czułaś lepiej przy mniejszej dawce to myślę że przez 2 dni nic takiego się nie stanie jeśli zmniejszysz ją... a powiedz mi mierzyłaś sobie cukier? albo ciśnienie?

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 21:45:04

Ciśnienie mam bardzo niskie zawsze 90/60. Teraz nie mam mozliwości zmierzyc. Na ulotce faktycznie są te objawy. Nigdy nie czytam ulotek jak coś na sobie testuję bo zawsze znajdę powód żeby leku nie brac. Czytam tylko jak małemu coś daję, żeby miec świadomośc co to jest. Zamykam wątek i proszęo przeniesienie do archiwum. Sorry za trucie tyłków. Wystarczyło tylko siegnąc ulotkę. Zmniejszę dawkę a w pn zadzwonię do lekarza.

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 21:46:51

wiesz mi się wydaje, że nie powinno być tak źle po lekach. Właśnie lepiej... a 50 to wcale nie jest za wysoka dawka.

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 21:48:48

Cytat
aanniussia1987
wiesz mi się wydaje, że nie powinno być tak źle po lekach. Właśnie lepiej... a 50 to wcale nie jest za wysoka dawka.
było dobrze po 25 na jakiś czas. tsh nie spadało więc kazał brac jak pisalam wyżej. Niby 50 mg to nie jest duża dawka ale byc może zbyt duża dla mojego organizmu. Przecież każdy jest inny:)

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 21:52:27

Tylko wiesz na dłuższą metę lepiej żeby jednak TSH niższe było. A przy Twojej chorobie to już chyba w ogole ciężko jest dobrać odpowiednią dawkę leku. Nie wiem, myśle że jednak z endokrynologiem powinnaś to skonsultować.
Ewentualnie może spróbować jakieś zamienniki? na pewno LEtrox jest i chyba coś jeszcze

zweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 3/5

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 22:02:18

rany jakie pytania na forumn szafy...to wez ze soba tego 3 lata i jedz na pogotowie, lepiej go obudzic niz potem np osierocic...

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 22:08:58

spokojnie, idz spac bo sie tylko nakrecisz jeszcze bardziej czytajac ulotki i sluchajac co niektorych rad.

ewentualnie jak jutro bedzie tak samo podjedz do szpitala i zapytaj. Sa tez w szpitalach takie dyzury,ze mozna zadzwonic i sie poradzic co zrobic.

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 22:12:52

Moja mama brała i tylko się gorzej czuła, okazało się, że w ogóle to nie jest dla niej, musiała brać jakieś radioaktywne badziewie (do tego stopnia, że czujniki na lotnisku wyczuły ją jako zagrożenie ekologiczne...) no ale koniec końców jakoś się to wyrównało... Może spróbuj skonusltować z innym endo albo zostań przy tej dawce 37,5mg.

Zbyt wysoka dawka?

14 wrz 2013 - 22:15:32

Zgłoś się do lekarza!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

placenta opinie