Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:08:15

hej dziewczyny,to mój pierwszy watek w dość kłopotliwej sprawie -otóż co zrobić ,żeby się nie pocić?[myje się,używam antyperspirantów],ale gdy nadchodzi lato [zwłaszcza taki gorąc jak w tym roku]to masakra. pot nie do ogarnięcia,nawet stopy;/ są na to domowe sposoby?

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:12:48

ja używam antyperspirantu z apteki ANTIDRAL.
na noc smaruję pachy, rano zmywam go i pryskam się zwykłym antyperspirantem
nie pocę się w ogóle ;)

na początku trzeba używać codziennie, a potem raz na tydzień, raz na dwa tygodnie. Tani, skuteczny ;)

ale nie można używać go na świeżo ogolone pachy.

Co do stóp nie pomogę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-27 11:14 przez zambezi.

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:13:36

z domowych to nic nie słyszałam, ale jest mnóstwo dostępnych preparatów w aptece, także poczytaj może opinie w necie, albo najlepiej pójdź do apteki i wyjaśnij swój problem, na pewno coś Ci doradzą;)

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:18:37

Antidral jest najlepszy. na poczatku codziennie, potem raz na jakiś czas. teraz go używam raz na 2-3 m-ce i wszystko jest w porządku.
Tani i wydajny, zapytaj w aptece

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:19:34

BLOKER ziaja najskuteczniejszy i najtanszy:)

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:20:03

Z domowych sposobów na pocenie się stóp jest moczenie ich w ciepłej wodzie z sodą lub nakładanie na stopy papki soda+woda na kilkanaście minut :) Na pachy polecam bloker firmy ziaja :)

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:20:12

Cytat
zambezi
ja używam antyperspirantu z apteki ANTIDRAL.
na noc smaruję pachy, rano zmywam go i pryskam się zwykłym antyperspirantem
nie pocę się w ogóle ;)

na początku trzeba używać codziennie, a potem raz na tydzień, raz na dwa tygodnie. Tani, skuteczny ;)

ale nie można używać go na świeżo ogolone pachy.

Co do stóp nie pomogę


Ja używałam dawno dawno, też jakieś kulki z apteki. Tak samo musiałam stosować. Nie pamiętam nazwy,ale kosztowała ok 40zł.

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:20:34

aaa słyszałam o tabletkach perspiblock -ale czy to działa??podobno sposób na pot całego ciała...oO
ma może któraś??

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:22:26

Cytat
NaAatalCiaaAaa
BLOKER ziaja najskuteczniejszy i najtanszy:)

popieram !! 7 zł kosztuje :)

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:23:51

Ja także używałam przez jakiś czas antidral, ponieważ zawsze miałam mokre pachy, chociaż nie było gorąco, nie był to pot, który było czuć, tylko widać, jakby jakaś sama woda się ze mnie wydzielała. Użyłam antidral i miałam długo spokój, teraz ten problem pojawia się sporadycznie.
Z poceniem się stóp też mam problem, ale uzywam takiego "psikacza" do stóp, nie pamiętam jakiej firmy, chyba ziaja i jest ok, tylko trzeba systematycznie tego używać.

Generalnie od nadmiernego potu są tabletki, ale one zatrzymują wodę w organizmie, nie są dobre dla zdrowia na dłuższą metę.

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:25:47

Cytat
zambezi
ja używam antyperspirantu z apteki ANTIDRAL.
na noc smaruję pachy, rano zmywam go i pryskam się zwykłym antyperspirantem
nie pocę się w ogóle ;)

na początku trzeba używać codziennie, a potem raz na tydzień, raz na dwa tygodnie. Tani, skuteczny ;)

ale nie można używać go na świeżo ogolone pachy.

Co do stóp nie pomogę

Popieram;) tylko dodam, że ja stosuje na wydepilowane pachy i nic mi nie jest, zalezy od skóry... Ale antidral jest naprawdę dobry. A jeśli to nie pomoże to spróbuj tabletek pertiblock czy jakos tak, one blokuja pod na całym ciele.

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:27:57

A ja proponuję się przebadać ;) Przy niektórych chorobach się człowiek bardziej poci.

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:36:23

wlasnie tych tabletek ciut się obawiam ;/ różnie sie slyszy na temat jakichkolwiek tabletek!!!ojj to juz sama nie wiem co wybrac
antidral
bloker czy
etiaxil

pewne jest to ,że musze cos zakupić. Przed chwilą wróciłam z sklepu [jest 18stopni/brak słońca a ja?plecy mokre, stopy [jak po kąpaniu] ;(( no załamka.

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:37:41

Cytat
NaAatalCiaaAaa
BLOKER ziaja najskuteczniejszy i najtanszy:)

Mokry problem....

27 sie 2013 - 11:42:19

A masz jakieś inne objawy oprócz pocenia się?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co mi jest ?