Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry ginekolog w Krakowie

03 maj 2017 - 22:39:21

Dla mnie najlepszym ginem jest pani Ewa Iwańska z Sofimed. Prowadziła moją ciążę. Fachowa, cierpliwa, delikatna, dużo odpowiada na pytania, czuję się u niej dobrze zaopiekowana.

Dobry ginekolog w Krakowie

28 wrz 2017 - 08:22:20

Ja mogę polecić Centrum medycyny profilaktycznej - cmp to jest na Komorowskiego 12. Leczę się u nich od kilku lat i jestem zadowolona.

Dobry ginekolog w Krakowie

06 lis 2017 - 12:27:19

Jak w Krakowie to tylko Tomasz Łabiak. Prowadził całą moją ciążę i będzie prowadził każdą następną. Długo szukałam komu powierzyć zdrowie mojego maleństwa i zdecydowały polecenia i pozytywne opinie w Internecie - nie zawiodłam się. Mimo, że z początku miałam opory, że do mężczyzny to jednak to była najlepsza moja decyzja. Pan Doktor ma prywatny gabinet i przyjmuje również w szpitalu na Kopernika. Baaardzo polecam!

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry ginekolog w Krakowie

05 gru 2017 - 11:52:07

ja długo szukałam dobrego lekarza dla siebie. takiego, do którego miałabym pełne zaufanie. Ale udało mi się, dzięki koleżance. Ona poleciła mi dr Tomasza Bastę z Intima Clinic. Jest rewelacyjny, jako lekarz i jako człowiek, Wiecie to taki typ, dusza człowiek, który potrafi z pacjentem porozmawiać, zaopiekuje się nim, wiesz, że możesz mieć pełne zaufanie.

Dobry ginekolog w Krakowie

06 gru 2017 - 13:13:29

Wpadka, niechciana ciaża? Zadzwon na pewno CI pomoge. Profesjonalna pomoc ginekologiczna, ginekolog z wieloletnim doświadczeniem. Kompleksowe zabiegi, możliwosc wystawienia recepty. Kontakt 502 427 780

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry ginekolog w Krakowie

11 gru 2017 - 17:48:41

też miałam kłopot z tym, żeby wybrać lekarza dla siebie, ale w końcu znalazłam. Klinikę Femina i doktora Jankowskiego. Jest naprawdę super, ma ogromną wiedzę, sporo doświadczenia, jak dla mnie to najlepszy lekarz, do którego można się wybrać.

Dobry ginekolog w Krakowie

19 kwi 2019 - 14:34:40

Moja ciąża była prowadzona przez Panią Joasię Korabel z Rajtar Medica. Bardzo się cieszę, że to własnie do niej trafiłam bo jest niezwykle miłą i doświadczoną Panią ginekolog.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry ginekolog w Krakowie

26 kwi 2019 - 12:53:10

Zaszłam w ciążę, dzięki wskazówkom pani ginekolog Moniki z gabinetu https://www.knapik-rybka.org.pl/. Do tego szeroka diagnostyka, przy badaniu widziałam ekran, a to się sprawdza. No i większe zaufanie mam do doświadczonych lekarzy.

Dobry ginekolog w Krakowie

09 lip 2019 - 17:40:15

Ja polecam Tomasza Łabiaka http://bit.ly/gabinetLabiak Wystarczyzobaczyć opinie na jego facebookowym funpage. :)

Dobry ginekolog w Krakowie

17 wrz 2019 - 21:27:35

Z własnych doświadczeń mogę Ci polecić doktor Annę Lisiewicz, która przyjmuje w krakowskiej klinice vesuna. Chodzę do niej na wizyty, a także Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciąże.

Dobry ginekolog w Krakowie

10 paź 2019 - 11:04:16

Ja z całego serca polecam dr Dorotę Niewęgłowską. Prowadziła moją trzecią ciąże :) Uważam, że najlepszy specjalista w Krakowie. Byłam u wielu ginekologów w Krakowie. Tylko Pani doktor Dorota zawsze stawia dobrą diagnozę, a uwierz mi zawsze sprawdzałam, konsultowałam z innymi lekarzami. Polecam to bardzo ciepła, sympatyczna osoba z ogromną wiedzą, pracuje na Klinice przy ul. Kopernika.

Dobry ginekolog w Krakowie

08 sty 2020 - 13:27:24

Ja prowadziłam leczenie stanów zapalnych w gabinecie Pani Moniki Knapik-Rybki Wszystko profesjonalnie prowadzone, szybka diagnostyka i skuteczne leczenie, które od początku przynosiło efekty, tak więc mogę powiedzieć, że Pani doktor faktycznie zna się bardzo dobrze na tym co robi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-08 13:27 przez Sibiii7.

Dobry ginekolog w Krakowie

02 lip 2020 - 11:57:23

Telefon do mojego gabinetu ginekologicznego w Krakowie, 12 298 76 80. Normalnie, bez stresu wszystko ogarniesz, łącznie z USG, diagnostyką poważniejszą, cytologią i to taką, która daje bezbłędne wyniki. Bez stresu i bez spięcia. Możesz połączyć konsultacje endokrynologiczne z ginekologicznymi, jak coś z hormonami nie gra. Całkiem ciekawa sprawa.

Dobry ginekolog w Krakowie

21 wrz 2020 - 13:29:47

Bardzo mocno polecam Panią Róże z gabinetu http://www.rosemedica.pl/ Trafiłam tam z trochę wstydliwym problemem, ale po szybkiej diagnozie i skutecznym leczeniu zostałam u tej ginekolog na dłużej serce

Dobry ginekolog w Krakowie

13 mar 2023 - 11:33:01

Pełna medyczna pomoc oferowana jest między innymi w gabinecie Ab Ovo przy Os. II Pułku Lotniczego. Można liczyć na pomoc, która będzie faktycznie stała na wysokim poziomie i będzie można liczyć na odpowiednie podejście do pacjentki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smierdzace pachy