Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry ginekolog w Krakowie

23 paź 2014 - 17:54:58

Ja od paru lat chodzę do dr Bałasza. Przyjmuje na Królowej Jadwigi 15. Jestem bardzo zadowolona. Wcześniej chodziłam do kobiety ginekolog i to było totalne nieporozumenie.

Dobry ginekolog w Krakowie

18 lis 2014 - 11:35:29

ja byłam teraz u Kaszowicza, w sumie to była moja pierwsza wizyta u niego, ale jestem zadowolona - zawsze stresuję się jakimiś gadkami o antykoncepcji a tu nic takiego nie miało miejsca :) lekarz nowoczesny, wie, że pracuje DLA pacjentki :)

Dobry ginekolog w Krakowie

05 gru 2014 - 14:27:15

tez polecam dra Kaszowicza, prowadził moją ciążę, teraz też do niego chodze.

Dobry ginekolog w Krakowie

10 gru 2014 - 14:12:29

dziewczyny, a korzystałyście z tej rejestracji przez znanego lekarza? z tego co widzę, to u Kaszowicza można się zapisać i terminy są do 11 stycznia podane. ciekawe jak to dziala ? :)

Dobry ginekolog w Krakowie

30 sty 2015 - 13:27:43

ja nie, ale znajoma tak i mówiła, ze nie było problemów :) ogólnie dobry lekarz, fajny, rzeczowy. No i można przyjść z chłopakiem, koleżanką, mamą.

Dobry ginekolog w Krakowie

02 lut 2015 - 15:17:54

ok, już sprawdziłam rejestrację przez ZN - potwierdzam, wszystko działa bez problemu :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry ginekolog w Krakowie

02 lut 2015 - 15:20:46

Cytat
adrianka80
dziewczyny, a korzystałyście z tej rejestracji przez znanego lekarza? z tego co widzę, to u Kaszowicza można się zapisać i terminy są do 11 stycznia podane. ciekawe jak to dziala ? :)
korzystalam- super. Przypomnienia na maila i na tel, wszystko gra, bardzo wygodnie

Dobry ginekolog w Krakowie

15 lut 2015 - 22:41:37

też rejestrowałam sie u niego przez neta przez znanego! super sprawa i jak sprawnie to wszystko idzie!:) rewelka!

Dobry ginekolog w Krakowie

12 paź 2015 - 16:55:14

Ja od kilku lat jestem pacjentką NZOZ Arka na Królowej Jadwigi. Prowadziłam tam dwie ciąże, byłam operowana i nie mogę powiedzieć złego słowa. Teraz jestem w kontroli onkologicznej i pod stałą opieką lekarzy placówki. Z tego miejsca bardzo chciałabym podziękować doktorowi Bałaszowi i Hille za wspaniałą opiekę.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry ginekolog w Krakowie

13 kwi 2016 - 11:12:33

Podoba mi się jak pracuje Tomasz Łabiak. Można go znaleźć na Kopernika w szpitalu uniwersyteckim, ale też prowadzi prywatny gabinet na Podkowińskiego. Od razu mnie wysłał na badania przesiewowe, a nie próbował zgadywać co mi jest i przepisywać w ciemno tabletki. A niestety inni ginekolodzy tak robią. serce

Dobry ginekolog w Krakowie

23 maj 2016 - 16:36:25

Bardzo polecam dr Joanne Górecką z gabinetu na Królowej Jadwigi. Jest młodą, nowoczesną lekarką i dodatkowo ma już spore doświadczenie zdobyte w szpitalu uniwersyteckim na Kopernika. Jest też bardzo miła i komunikatywna co wśród krakowskich ginekolożek niezbyt częste cechy.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry ginekolog w Krakowie

22 lip 2016 - 11:47:37

Najlepiej jeśli chodzi o sprawy ginekologiczne to się zapisać na wizytę do Tomasza Łabiaka na Podkowińskiego. Nowoczesny gabinet, sympatyczna obsługa, niezła cena moim zdaniem, zwłaszcza jak na Kraków.

Dobry ginekolog w Krakowie

21 gru 2016 - 11:41:26

Podoba mi się jak pracuje dr Łabiak (jego profil na fb-facebook.com/GabinetLabiak). Jest kulturalny, grzeczny i też dyskretny. On mnie prowadzi jeśli chodzi o antykoncepcję i sobie chwalę. Dobrze się czuję, nie narzekam na jakieś przypadłości, a wiem od wielu znajomych, że różnie znoszą tabletki, które często się potrafią przełożyć na obniżone samopoczucie, czy jeszcze inne problemy.

Dobry ginekolog w Krakowie

23 sty 2017 - 10:46:59

Jak chcesz, żeby położnik się zaangażował w prowadzenie ciąży to skontaktuj się z Tomaszem Łabiakiem. Konsultacje ginekologiczne rozpoczynają się od 100 złotych u niego, a to jednak konkurencyjny cenowo wynik pod względem lokalnym. Znalazłam tego lekarza przypadkiem, bo szukałam odpowiedzi na pewien problem ginekologiczny w internecie. Pan Tomasz odpowiada nawet bezpłatnie na wielu popularnych portalach medycznych.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-23 10:56 przez mzrysienka774.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry ginekolog w Krakowie

31 sty 2017 - 16:37:10

Ja w Warszawie bardzo dobrze czułam się u <moderacja-spam> Przede wszystkim wizyta trwała odpowiednie długo. Nie czułam się w żaden sposób "wyganiana". Bardzo profesjonalny lekarz, który potrafi rozmawiać nawet z bardzo zestresowanymi pacjentkami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 09:20 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prosze o ineterpretacje bardzo wazne