Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry ginekolog w Krakowie

20 sie 2013 - 10:24:04

Dziewczyny, do kogo chodzicie? :) Kogo polecacie? Najlepiej kobietę.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry ginekolog w Krakowie

20 sie 2013 - 10:35:38

ja chodzę do Korygi Wszołek. Ona jest ordynatorem patologii ciaży na Ujastku. Ale chodzę dlatego, że jestem w ciaży i mam problemy. Jest droga - wizyta kosztuje 150 zł, ale jest dobra. Bardzo dokładna, ma ogromna wiedzę, delikatna i taktowna, wszystko wytłumaczy.

Chodze też do dr Anny Springwald - przychodnia Ovum. Też jest bardzo fajna i konkretna, wizyta jest tańsza, bo tylko 90 zł, większość badań można wykonać w gabinecie. Minus jest tylko taki, ze nie nie pracuje w żadnym szpitalu. Ale dla wizyt nie w ciąży to nie ma znaczenia

Dobry ginekolog w Krakowie

20 sie 2013 - 10:58:13

A coś na NFZ? ;)

Dobry ginekolog w Krakowie

06 wrz 2013 - 15:05:38

Dziewczyny odnawiam temat ponieważ poszukuje dobrej ginekolog z Krakowa ale na NFZ, błagam pomóżcie.
Ostatnio odwiedziłam cztery babki ale niestety klapa i juz mi rece opadają, a teraz mam poważny problem więc szukam dobrego.

A więc KOBIETA i NFZ :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry ginekolog w Krakowie

06 wrz 2013 - 15:12:29

Cytat
bessi
Dziewczyny odnawiam temat ponieważ poszukuje dobrej ginekolog z Krakowa ale na NFZ, błagam pomóżcie.
Ostatnio odwiedziłam cztery babki ale niestety klapa i juz mi rece opadają, a teraz mam poważny problem więc szukam dobrego.

A więc KOBIETA i NFZ :)
dawno przestałam wierzyć w takie cuda

Dobry ginekolog w Krakowie

06 wrz 2013 - 15:14:09

Też bym chciała się dowiedzieć... A czy możecie coś powiedzieć na temat lekarzy na Płaszowskiej??

Dobry ginekolog w Krakowie

06 wrz 2013 - 15:26:31

A na tej Płaszowskiej przymuja na NFZ? Bo na stronie nic nie pisze:/

Cytat
roksolana83
Cytat
bessi
Dziewczyny odnawiam temat ponieważ poszukuje dobrej ginekolog z Krakowa ale na NFZ, błagam pomóżcie.
Ostatnio odwiedziłam cztery babki ale niestety klapa i juz mi rece opadają, a teraz mam poważny problem więc szukam dobrego.

A więc KOBIETA i NFZ :)
dawno przestałam wierzyć w takie cuda

No to może w miare dobra chociaż :)
Albo ktoś kto za wizyte bierze do 100 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-06 15:27 przez bessi.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry ginekolog w Krakowie

06 wrz 2013 - 15:27:25

dobra, mogę polecić przychodnię falck, ale konkretnego lekarza niestety nie. Mój - akurat pan, odszedł z przychodni http://www.falckmedycyna.pl/chapter_353.asp Od razu powiem, że Egwuatu nie polecam, jest jakiś przestraszony

Cytat
bessi
A na tej Płaszowskiej przymuja na NFZ? Bo na stronie nic nie pisze:/
Cytat
roksolana83
Cytat
bessi
Dziewczyny odnawiam temat ponieważ poszukuje dobrej ginekolog z Krakowa ale na NFZ, błagam pomóżcie.
Ostatnio odwiedziłam cztery babki ale niestety klapa i juz mi rece opadają, a teraz mam poważny problem więc szukam dobrego.

A więc KOBIETA i NFZ :)
dawno przestałam wierzyć w takie cuda

No to może w miare dobra chociaż :)
Albo ktoś kto za wizyte bierze do 100 zł.
no to dr Springwald z przychodni Ovum. Bardzo fajna kobieta, bierze 90 za wizytę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-06 15:29 przez roksolana83.

Dobry ginekolog w Krakowie

06 wrz 2013 - 15:30:21

Falckmedycyna, to jakie ceny tam są? czy na NFZ?

Cytat
roksolana83
Springwald z przychodni Ovum. Bardzo fajna kobieta, bierze 90 za wizytę


Własnie słyszałam o niej juz na innym forum, długo sie czeka?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-06 15:31 przez bessi.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry ginekolog w Krakowie

06 wrz 2013 - 15:35:43

Cytat
bessi
Falckmedycyna, to jakie ceny tam są? czy na NFZ?
Cytat
roksolana83
Springwald z przychodni Ovum. Bardzo fajna kobieta, bierze 90 za wizytę


Własnie słyszałam o niej juz na innym forum, długo sie czeka?
szczerze to nie wiem, mam planowane comiesięczne wizyty. Kiedyś chyba sie rejestrowałam z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Ale też kiedyś zadzwoniłam spanikowana i powiedziałam, że sprawa pilna no i przyjęła mnie między pacjentkami następnego dnia. Co mi sie tam podoba, to że sie nie czeka 2 godziny pod gabinetem, tylko wchodzisz na godzinę. Co do jakości usług nie mam zastrzeżeń

Dobry ginekolog w Krakowie

06 wrz 2013 - 15:40:26

No własnie na tym mi zalezy zeby nie czekac pod gabinetem jak głupek. Bo jak chodze ostatnio to wchodze z godzine po umówionej mojej godzinie, lekarz sie spóźna albo inne cuda wianki...:/

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry ginekolog w Krakowie

10 mar 2014 - 21:16:06

bardzo dobry gabinet w Krakowie to Ultragen!

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry ginekolog w Krakowie

19 sie 2014 - 13:59:04

ja chodze do dr Anny Totko w Ultragenie :) i bardzo ją sobie chwalę :) dobra specjalistka, zawsze pomocna ;) wszystko mi tłumaczy cierpliwie i każde nawet najgłupsze pytanie jest dla niej ważne ;) bardzo fajna pani doktor ;)

Dobry ginekolog w Krakowie

19 sie 2014 - 14:02:21

Dr. Beata Kosiba. przyjmuje w PolMedzie i chyba jeszcze na NFZ na Batorego, ale nie wiem czy jeszcze tam jest.
Pani Beata została mi polecona, w internecie tez ja polecają.
A juz widzę, że wątek z przed roku... no cóż może komuś sie przyda :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-19 14:04 przez bessi.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry ginekolog w Krakowie

20 paź 2014 - 13:13:48

no najlepiej popatrzeć na znanego lekarza albo inne takie profile. Ja sama korzystam głównie z kobiet-ginekologów bo jakoś tak się lepiej czuję, ale czytałam na necie że z mężczyzn ginekologów jest pan Kaszowicz, przyjmuje na kluczborskiej, tutaj macie jego nr telefonu 607 261 197 :) ja natomiast teraz szukam jakiejs dobrej pani ginekolog ktora zajmuje sie PCO i leczeniem - macie kogoś takiego?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-30 14:44 przez mineczka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Atopowe Zapalenie Skóry - pytanie