Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Endokrynolog- wzrost piersi

19 sie 2013 - 21:51:17

Hej dziewczyny;)

Mam 18lat i mój problem polega na tym, iż wcale nie urosły mi piersi.. Ostatnio rozmawiałam z mamą, że może warto wybrać by się do endokrynologa. I tu chciałam zapytać Was czy któraś stosowała terapie hormonalną na wzrost biustu, były jakieś efekty i ile trzeba czekać? Czytałam gdzieś, że po zaprzestaniu brania hormonów piersi wracają do poprzedniego rozmiaru

Endokrynolog- wzrost piersi

19 sie 2013 - 21:59:29

też z miłą chęcią bym się czegoś dowiedziała:)

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 10:24:42

Wierzysz w cuda?
Jedynie operacja jak już.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 10:30:49

jeśli hormony masz w normie, to żaden normalny lekarz nie zgodzi sie na taką terapię. Mnóstwo kobiet ma miseczkę A i żyje. To sa normalne piersi i spełniają swoją rolę. Mi w ciąży urosły z A do C i dalej rosną, wiec mleka dziecku nie zabraknie. A to, że ci tkanka tłuszczowa się tam nie odkłada, tylko masz same gruczoły - mówi sie trudno, żyje sie dalej

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 11:17:23

Nie podejmowałabym ryzyka brania hormonów tylko ze względu na biust.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 11:25:08

tzn jak mały masz ten biust? miseczkę A masz? przebadać zawsze się możesz ale to już zależy od lekarza czy dostaniesz hormony, to jest poważna sprawa

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 11:28:16

Cytat
aguuusia4
Nie podejmowałabym ryzyka brania hormonów tylko ze względu na biust.
racja
a po drugie to co ma endokrynolog do rozmiaru piersi?? Endokrynolog leczy zaburzenia tarczycy.

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 11:32:15

Nie łam się, ja przez długi dłuugi czas zmagałam się z miseczką małe B. W tym roku troszkę przybrałam na wadzę, zaczęłam wyraźnie "dojrzewać" i buum nagle noszę 75C (staniki od victoria's secret). Może problemem nie tylko są niewielkie piersi ale też zły stanik? Podaj wymiary biustu i pod biustem to wtedy można mówić czy piersi są czy ich nie ma. :)

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 11:32:54

Witam ja biorę Cyprest kosztuje 9 zł na receptę stosuje się go również jako antykoncepcja ale lekarze nie przepisują go dłużej jak trzy miesiące ale piersi rosną o dwa rozmiary i maleją po zaprzestaniu kuracji.

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 11:34:04

Też miałam z tym problem, ale odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne moje piersi urosły ;P

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 11:43:42

od tabletek piersi nie urosną to tylko wrażenie , że są pełniejsze tak jak przed miesiączką piersi są bardziej pełne. Biorąc tabletki masz tak cały czas,

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 11:47:05

To nie wrażenie, bo nie tylko mi urosły piersi od brania tabletek, ale i moim koleżankom. Otóż to jest efekt uboczny tabletek antykoncepcyjnych. Radzę poczytać ulotkę dołączoną do nich. :)

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 11:48:31

Ja jeszcze po 20 wierzyłam, że piersi mi urosną. W końcu pogodziłam się z tym, że taka już moja uroda - małobiuściasta. Tabletki anty zaczęłam brać jakoś w liceum (nie po to żeby mi biust urósł oczywiście) i piersi trochę się powiększyły, ale niewiele. Po odstawieniu z powrotem się zmniejszyły. Jeśli poza małym biustem nie masz problemów z cerą czy miesiączkowaniem, to też raczej musisz się pogodzić z rzeczywistością...

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 11:54:21

Cytat
slodka_su
Cytat
aguuusia4
Nie podejmowałabym ryzyka brania hormonów tylko ze względu na biust.
racja
a po drugie to co ma endokrynolog do rozmiaru piersi?? Endokrynolog leczy zaburzenia tarczycy.

Endokrynolog leczy wszystkie zaburzenia hormonalne, nie tylko te od tarczycy :)

zweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Endokrynolog- wzrost piersi

21 sie 2013 - 11:54:32

Cytat
1gwiazdka1
Witam ja biorę Cyprest kosztuje 9 zł na receptę stosuje się go również jako antykoncepcja ale lekarze nie przepisują go dłużej jak trzy miesiące ale piersi rosną o dwa rozmiary i maleją po zaprzestaniu kuracji.

biust na 3 miesiące , a potem klapa? -.- ;d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobry ginekolog w Krakowie