Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

01 lip 2014 - 16:27:25

Ja robiłam zabieg (co prawda nie nosa) u dr Bromy w klinice Metamorfozis w Warszawie. Osobiście mogę polecić.

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

05 paź 2014 - 10:13:03

wybór kliniki i lekarza jest bardzo ważną sprawą, żeby się skoczyło to kłopotem, dla mnie bardzo dobrym lekarzem chirurgiem jest dr Osuch. Bardzo dobrze zna się na tym co robi.

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

27 paź 2014 - 12:01:25

Cytat
Toots
wybór kliniki i lekarza jest bardzo ważną sprawą, żeby się skoczyło to kłopotem, dla mnie bardzo dobrym lekarzem chirurgiem jest dr Osuch. Bardzo dobrze zna się na tym co robi.
Zgadzam się w stu procentach.
Ja robiąc zabieg <moderacja, spam> wybierałam tylko centra medyczne i kliniki, które nie mają złych opinii. Takiego rodzaju zabiegi są bardzo delikatne i trzeba je wykonać niezwykle szczegółowo dlatego wybór dobrego eksperta jest najważniejszy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 15:07 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

13 lis 2014 - 16:22:31

Operacja plastyczna nosa jest trudna, więc raczej nie ma co oszczędzać na niej. Tutaj można znaleźć podstawowe dane na temat tego zabiegu oraz ceny w Polsce i za granicą: <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 15:08 przez moderator.

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

15 kwi 2015 - 16:27:18

mam wrazenie, że każdy kto tu poleca to tylko zasłyszane opinie. Bo tv, bo ktoś cos... Ja nie skorzystałam z żadnych poleceń w internecie i poszłam do lekarza laryngologa sprawdzić stan przegrody i to właśnie dr Michał Wątróbski z Krajmedu polecił mi do operacji plastycznej nosa dr Tomasza Dębskiego, który jest chirurgiem plastycznym. Jestem 6 miesięcy od operacji, po opuchliźnie ani sladu, nos wymarzony, prościutki i dziewczęcy. Piszę o tym bo przede wszystkim zbierajcie polecenia od innych lekarzy, którzy jeśli już podadzą jakies nazwisko to możecie być spokojni, ze zajmie się wami ktoś fachowy. pozdrawiam i życzę udanych operacji.

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

20 kwi 2015 - 22:14:09

Ja cały czas się tego boję...

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

21 kwi 2015 - 14:54:28

Ja robiłam korekcję nosa w Żarkach koło Katowic u doktor Olender. Szczerze polecam, bo efekt naprawdę zadowalający, a samo przygotowanie do zabiegu profesjonalne. Pierwszy raz przeszłam tego typu zabieg i pani doktor zrobiła chyba wszystko, by rozwiać moje obawy i wątpliwości.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

31 paź 2015 - 12:47:42

w kwestii operacji plastycznej nosa mogę z czystym sumieniem polecić klinike w której operuje dr dorota Żukowska - a mianowicie klinike Dermed w Łodzi. Bardzo dobra chirurg, a w klinice dobre warunki. Warto

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

11 lis 2015 - 09:43:05

Ja również jestem zdecydowana na operację plastyczną nosa, a czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

12 lis 2015 - 07:04:30

Do Szczyta czeka sie 2 lata na konsultacje :)

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

12 lis 2015 - 17:09:23

Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na operację nosa i specjalnie przyjechałam do Szczecina, ponieważ polecono mi <moderacja, spam>Słyszałam wiele dobrego o tej klinice i drze Śliwińskim, więc nie widziałam innej możliwości, jak udać się w podróż i nie zawiodłam się, gorąco polecam, zwłaszcza ze względu na podejście do pacjenta i bogatego doświadczenia lekarzy, którzy tam pracują.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 15:08 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

23 lis 2015 - 22:22:25

ze Szczecina nie znam ale znam z Białegostoku dobrą klinikę i dobra chirurg-dr Dorotę Żukowską. U niej korygowałam nos i jestem bardzo zadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

słabe wyniki morfologii - dieta + ćwiczenia