Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

04 sie 2013 - 14:00:07

Przymirzam się powolutku do odświezenia swego wizerunku . Nos jak skocznia narciarska to mój kompleks od lat . Jeszcze Małysza by mi brakowało . Od kilku dni nie robie nic innego tylko wertuję różnego rodzaju strony internetowe i fora celem wyłonienia tej jednej kliniki , która się mna zajmie z tym ,że ... odczuwam ,ze sporo opinii to po prostu autoreklama i opinie sponsorowane . Pytam więc tutaj . Gdzie robiłyście i jak to sie przekładało cenowo ? Nie ukrywam ,ze cena im niższa tym lepsza dla mnie ! Ale mimo wszystko jakość stawiam na pierwszym miejscu . Nie chciałabym skonczyć z odpadającym kinolem jak jackson czy Cher.

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

04 sie 2013 - 14:07:39

Polecam klinikę doktora Szczyta. Jest najlepsza, ale też drogawa. Sprawdź sobie cennik na ich stronie.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

23 wrz 2013 - 10:59:09

jak dla mnie jednym z lepszych specjalistów jest doktor Osuch. Dokładny bardzo rzeczowy i też miły dla pacjentów.

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

23 wrz 2013 - 11:07:02

Cytat
ekamina
Polecam klinikę doktora Szczyta. Jest najlepsza, ale też drogawa. Sprawdź sobie cennik na ich stronie.


Popieram :)

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

23 wrz 2013 - 11:15:31

Ja chętnie się dowiem nt. korekty odstających uszy tzn. jedno :D bo drugie mam dobre :D

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

23 wrz 2013 - 11:19:33

Cytat
Nicolia
Ja chętnie się dowiem nt. korekty odstających uszy tzn. jedno :D bo drugie mam dobre :D

odstających uszu, i jedneGO (ucha) :D
a Szczyta polecacie bo korzystałyście czy ze względu ten ten program w tv gdzie własnie jest dr szczyt?

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

23 wrz 2013 - 11:21:48

ja jakbym miala mozliwosc zrobienia operacji która poprawila by mi wygląd a co za tym idzie samopoczucie bo to najwazniejsze to bym nie patrzyla na cennik...oczywiscie jesli bym nie miala co jesc to nie ale jesli byloby mnie na to stac lub musialabym oszczedzac to bym oszczedzala dopoki bym nie osiagnela celu...powodzenia
tez wydaje mi sie ze Szczyt zrobi Ci to najlepiej....mozna sie bylo przekonac o tym po odcinkach w tv.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-23 11:23 przez blondynka_platynka.

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

23 wrz 2013 - 11:30:27

Hej.
Polecam Ci dr. Wilgusa z Eurokliniki w Katowicach. Wiem, bo sama byłam jego pacjentką :)

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

03 paź 2013 - 12:48:21

ja polecam Lasermed i doktora Piotra Osucha. Bardzo dobry specjalista. Potrafi zrobić naprawdę cuda.

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

20 lis 2013 - 12:15:09

w stolicy są chyba najlepsi specjaliści ja się zgadzam z koleżanką wyżej. Naprawdę świetny lekarz do tego bardzo pomocny, życzliwy i miły.

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

03 gru 2013 - 11:40:15

Napewno należy się rozejzeć za odpowiednią kilnika zeby nie spartaczyli sprawy>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-03 11:42 przez Mrskobietka.

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

04 mar 2014 - 11:35:50

to fakt, dobrze się trzeba zastanowić nad tym u kogo taką operację zrobić. żeby potem nie było kłopotu. Jak któraś z was będzie szukać dobrego lekarza warto zajrzeć tutaj http://drosuch.pl/ moim zdaniem jeden z lepszych specjalistów od chirurgii plastycznej.

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

01 lip 2014 - 15:51:16

i na kogo się w końcu zdecydowałaś? jestem bardzo ciekawa, czy już jesteś po operacji?

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??

01 lip 2014 - 16:14:50

A jak w Krakowie ze specjalistami? Orientujecie się? ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wiza studencka-badania lekarskie