Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Odwaga

03 sie 2013 - 21:10:29

Umiescilam go w takim dziale ze względu na stronę psychologiczną. :)
Macie jakies sposoby na odwage oczywiscie poza alkoholem? Niedlugo mam spotkac sie z moim kolega sprzed lat i tak sie boję, że mam ochotę płakać... Jestem strasznie zamknieta w sobie osobą i kontakt z ludźmi nie przychodzi mi łatwo, a bardzo bym chciała...

Odwaga

03 sie 2013 - 21:17:06

hmm nie wiem... może ćwicz przed lustrem rozmowy, zagadywanie, opowiadanie historii, miny i gestykulacje? nie wiem ja wrecz przeciwnie; jestem czasami nawet za bardzo'otwarta; wobec ludzi i czasami za duzo gadam i w ogole a pozniej postrzegaja mnie jako jakas nakrecona...

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Odwaga

03 sie 2013 - 21:20:33

Jak się czegoś boisz to najprostszym sposobem na walkę z tym jest oswajanie się. Jak nie będziesz wychodziła do ludzi, albo będziesz im okazywała swoją niepewność to nigdy nie będzie lepiej.
A poza tym dodatkowo bądź sobą, jak się ludzi boisz to chociaż staraj się jak najwięcej przebywać w otoczeniu tych, których już dobrze znasz.
Krok po kroku.

Odwaga

03 sie 2013 - 21:25:50

dasz rade :)

Odwaga

03 sie 2013 - 21:26:31

bądź sobą to po pierwsze ,a po drugie nie myśl o tym ,nie przygotowuj się zbytnio ,po prostu idz z marszu ,i będzie jak będzie, z ta mysla, i tak jest najlepiej:) bo jak za dużo będziesz myslala, przygotowania, to nic z tego nie wyjdzie ,najlepiej na spontana:)

Odwaga

03 sie 2013 - 21:41:35

Mam tak samo, jest to mój odwieczny problem i czasem nawet alkohol nie pomaga, to smutne xD

Odwaga

03 sie 2013 - 21:42:48

mój patent- szpilki - zawsze dodaja mi pewnosci siebie i odwagi :D zawsze !


a poza tym to trzeba sobie wmowic ze to TYLKO spotkanie :)

Odwaga

03 sie 2013 - 21:43:31

tak, najlepszy spontan no i alkohol niestety :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Operacja plastyczna Nosa gdzie ??