Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stosowałyście?panthenol

31 lip 2013 - 13:29:57

Kupiłam dzisiaj w aptece sprey na oparzenia niestety nie mam pojęcia czy można go stosować na twarz i co ile można się nim pryskać ? Miała może któraś z Was panthenol w spreyu?

stosowałyście?panthenol

31 lip 2013 - 13:31:16

ja mam, na twarz spokojnie :) pryskałam czesto jak piekła mnie skóra :)

stosowałyście?panthenol

31 lip 2013 - 13:31:30

Tak stosowałam, również na twarz. A co do częstotliwości to w zależności od potrzeby :)

stosowałyście?panthenol

31 lip 2013 - 13:34:25

dziękuje dziewczyny jesteście wielkie :*

stosowałyście?panthenol

31 lip 2013 - 13:34:36

Ja kupowałam też, ale dla mnie o wiele szybszy i skuteczniejszy był żel aloesowy z pantenolem, sam pantenol niewiele działał.

stosowałyście?panthenol

31 lip 2013 - 13:47:06

Panthenol jest dobrym wyborem, ponieważ doskonale nawilża podrażnioną skórę, przyspiesza gojenie ran i jest stymulatorem odnowy komórek (uszkodzonych przez, np. nadmierne opalanie), odczuwalnie łagodzi skutki poparzeń słonecznych ( jest on podstawowym składnikiem większości kosmetyków po opalaniu, tzw. "after-sun";).
Sama niejednokrotnie go stosowałam i pomaga. jest do stosowania praktycznie na każdą część ciała, tylko w przypadku twarzy należy pamiętać, by omijać okolice oczu.
Pozdrawiam.;)

stosowałyście?panthenol

31 lip 2013 - 13:53:31

a Was tez tak "szczypie" jak nakładacie go na buzie lub na ciało poparzone przez słońce?

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

stosowałyście?panthenol

31 sty 2021 - 23:35:53

Zamiast niego stosuję Octenicare, który ma znacznie bogatszy skład, a równie delikatne działanie jednak jest przy tym znacznie skuteczniejszy. Ja się w nim zakochałam już przy pierwszym użyciu, więc naprawdę zrobił na mnie ogromne wrażenie. Na efekty jego działania też nie trzeba zbyt długo czekać, co jest kolejnym plusem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

coś mi wyszło pod pachą co to jest?