Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

15 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 14:22:17

Cytat
olawarkoczyk22
Wiesz co może coś w tym jest że inna część ciała się będziesz bo zabiegu pocić ale może warto to jakoś przecierpieć i się wyleczyć w końcu jakoś z tego..ja nawet jak piszę teraz to mam spocone dłonie masakra..

Ja też mam, aż leje się z nich, tylko że ja na dodatek mam ten sam problem na stopach. ;/
Cytat
Zuosnica
Próbowałaś tabletki? Np. perspiblock?

Nie pomagają mi takie gówna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 14:22 przez siie1.

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 14:25:07

Spróbuj z tym botoksem na prawdę..Ja mam14 września ślub i Moje ręce chyba będą pływać hahaha

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 14:26:54

to mam dla Ciebie pomysł - załóż białe rękawiczki, bo aż wstyd jak Panna Młoda będzie tańczyć ze wszystkimi. A co Twój facet na to? nie przeszkadza mu to ? bo mi by było głupio.

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 14:31:38

Tez mi się dłonie poca, az głupio podac komuś ręke bo takie mam spocone dłonie, borykam się z tym od kiedy pamietam;/ coraz bardziej mi się poca gdy się denerwuje;/ ale juz sie do tego przyzwyczaiłam, mój facet teraz mąz tez, nie przeszkadza mu to,i nie p[amietam zeby któremu kolwiek z moich facetów to przeszkadzlao a mialam ih huhuh;p hehe ale na swoim weselu i slubie to chyba nikt tak bardzo nie zwracła na to uwagi;p nawet ja:) hehe

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 14:32:45

Właśnie kupuje białe rękawiczki ;D Mój facet nic na to nie mówi cóż siła wyższa ogólnie to mam problemy też z poceniem pod pachami a jak się zdenerwuję to już w ógole

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 14:36:37

może nerwicę masz ;)

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 14:37:49

to ze mną chyba coś nie tak . ostatnio podałam chłopakowi dłoń, była tak spocona, że ze wstydu aż sie czerwona zrobiłam. nie wyobrazam sobie miec tego problemu do konca zycia;/

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 14:39:33

Ja mam nerwicę lękową ale to raczej nie ma nic wspólnego bo w zimę też mi się pocą

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 14:40:25

ja mam problem z twarzą...

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 15:02:41

Cytat
siie1
Nie pomagają mi takie gówna
Po pierwsze, zachowaj kulturę wypowiedzi.
Po drugie to tabletki ziołowe, więc może warto spróbować. Ale skoro nic Tobie nie pomaga to nie wiem właściwie czego oczekujesz.

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 15:45:55

Cytat
Zuosnica
Cytat
siie1
Nie pomagają mi takie gówna
Po pierwsze, zachowaj kulturę wypowiedzi.
Po drugie to tabletki ziołowe, więc może warto spróbować. Ale skoro nic Tobie nie pomaga to nie wiem właściwie czego oczekujesz.


na pewno nie wypowiedzi od ciebie :)

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Nadpotliwość dłoni

21 cze 2013 - 15:50:04

:)

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Nadpotliwość dłoni

04 sie 2013 - 20:30:58

mam to samo i niesety akurat w przypadku tych części ciała ciężko poradzić, żadne antyperspirany nie działają, ale tutaj http://triclinium.pl/pl/content/nadpotliwo%C5%9B%C4%87 znalazłam info na temat leczenia nadpotliwości, ciekawa jestem czy te zabiegi też można wykonywać w przypadku nadpotliwości dłoni?

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Nadpotliwość dłoni

27 sty 2014 - 17:06:43

U mnie nadpotliwość była jednym z elementów choroby, najwięcej dał mi ten Soyfen. Przestałam się tak pocić, ale również odeszły mi zmiany nastrojów - wiem, że wszystkich w swoim otoczeniu wkurzałam. Próbujcie - nie ma leku, który w 100% działa na każdego.

Nadpotliwość dłoni

27 sty 2014 - 17:13:30

Kup sobie ałun, jest dostępny w rossmanie. To taki "kamień mineralny", stosuje go zamiast wszelkich dezodorantów i innych drogeryjnych pierdół, nie zostawia śladów, więc spokojnie możesz nim smarować dłonie- być może pomoże:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pękające naczynka