Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

26 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

24 paź 2014 - 12:17:33

Blanxy sa calkiem ok:) http://www.skapiec.pl/site/cat(...)347/comp/964330 - tutaj masz w dobrej cenie, chyba,ze uda Ci sie gdzies stacjonarnie na promocji dorwac :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

31 mar 2015 - 07:37:39

Ajona pomaga, ale tutaj znaczenie ma również odpowiednie podejście do diety, konkretne zaangażowanie, systematyczność. No i koniec z używkami. Tylko tak można faktycznie docelowo odmienić sobie zęby.

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

31 mar 2015 - 09:07:59

Używałam pasty Blanx i Białą Perłę i efekty mizerne, Lacalut White dość dobrze usuwa złogi z zębów ale wybielanie też słabe. Zastanawiam się nad kupnem pasków lub polecanych przez dziewczyn systemów wybielających Biała Perła. Najchętniej wybieliłabym u stomatologa, efekty są pewne ale boję się że zniszczę szkliwo.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

08 kwi 2015 - 07:44:01

Ale ty musisz przede wszystkim zadbać o dietę, eliminować używki, starać się rozsądnie podchodzić do wszystkiego co robisz. Zęby nie zrobią się idealnie ładne z dnia na dzień - to wymaga czasu.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

14 gru 2015 - 23:22:03

Używałam już przeróżnych past ale zawsze efekt był tylko "na chwilę" więc szukałam dalej i natknęłam się na metodę Martuni, spróbowałam i nie żałuję, bo moje zęby są teraz bialutkie :)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 lut 2016 - 11:00:13

Środek do wybielania zębów - https://allegro.pl/kategoria/higiena-jamy-ustnej-wybielanie-257769 ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-07-23 20:27 przez marta3575.

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

30 maj 2016 - 13:19:23

Polecam pastę wybielającą iwhite, ja dostałam ją w gratisie do nakładek wybielających. Bardzo ładnie poleruje i wybiela zęby :) Idealna dla palaczy :D

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 07:42:57

Ajona bez fluoru, najlepiej 3 razy dziennie, dobra dieta, miękka szczoteczka, systematyczność - wtedy korzyści na bank będą zauważalne. Ale nie oczekujcie, że tak to będzie wyglądało natychmiast - dojście do normalności musi wymagać czasu.

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 09:07:26

Cytat
justysap17
biala perla, to jest moje cudenko, wlasnie mam ja na zebach heh :D wybiela zeby, ze az jestem w szoku. tyle, ze to nie pasta a zel z nakladka, troche sie wyglada jak goryl z tym na ustach, ale warto w wolnej chwili w domu nosic, bo efekty sa super
gdzie kupujesz ten żel? Jest dostępny w sklepach stacjonarnych? :)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 09:30:10

Ecodenta czarna pasta wybielająca!Naturalnie i z super efektem :)

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 10:30:42

Ja juz próbowałam wszystkiego - od Blanxu po naturalne, bez efektu.

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 11:40:38

Ja teraz czekam na proszek wybielający Eucryl, może on w końcu coś zdziała, bo niestety nic się u mnie nie sprawdza.




PS O swoim wybielaniu na blogu pisała Maxineczka, może jej recenzja coś Ci pomoże :)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 14:25:50

Cytat
deli18
Ecodenta czarna pasta wybielająca!Naturalnie i z super efektem :)
gdzie kupujesz? :)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

24 sie 2016 - 11:38:13

w aptece albo w necie, na kilku stronach z ekologicznymi kosmetykami :)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

24 sie 2016 - 22:04:19

Uzywalam Bialej Perly, jest ok ale bez szalu. Dentysta polecil Opalescence i naprawde jest rewelacyjna. Dostepna w dobrych gabinetach stomatologicznych ale i na Allegro :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prosze o ineterpretacje bardzo wazne