Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

24 paź 2014 - 12:17:33

Blanxy sa calkiem ok:) http://www.skapiec.pl/site/cat(...)347/comp/964330 - tutaj masz w dobrej cenie, chyba,ze uda Ci sie gdzies stacjonarnie na promocji dorwac :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

31 mar 2015 - 07:37:39

Ajona pomaga, ale tutaj znaczenie ma również odpowiednie podejście do diety, konkretne zaangażowanie, systematyczność. No i koniec z używkami. Tylko tak można faktycznie docelowo odmienić sobie zęby.

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

31 mar 2015 - 09:07:59

Używałam pasty Blanx i Białą Perłę i efekty mizerne, Lacalut White dość dobrze usuwa złogi z zębów ale wybielanie też słabe. Zastanawiam się nad kupnem pasków lub polecanych przez dziewczyn systemów wybielających Biała Perła. Najchętniej wybieliłabym u stomatologa, efekty są pewne ale boję się że zniszczę szkliwo.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

08 kwi 2015 - 07:44:01

Ale ty musisz przede wszystkim zadbać o dietę, eliminować używki, starać się rozsądnie podchodzić do wszystkiego co robisz. Zęby nie zrobią się idealnie ładne z dnia na dzień - to wymaga czasu.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

14 gru 2015 - 23:22:03

Używałam już przeróżnych past ale zawsze efekt był tylko "na chwilę" więc szukałam dalej i natknęłam się na metodę Martuni, spróbowałam i nie żałuję, bo moje zęby są teraz bialutkie :)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 lut 2016 - 11:00:13

Środek do wybielania zębów - https://allegro.pl/kategoria/higiena-jamy-ustnej-wybielanie-257769 ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-07-23 20:27 przez marta3575.

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

30 maj 2016 - 13:19:23

Polecam pastę wybielającą iwhite, ja dostałam ją w gratisie do nakładek wybielających. Bardzo ładnie poleruje i wybiela zęby :) Idealna dla palaczy :D

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 07:42:57

Ajona bez fluoru, najlepiej 3 razy dziennie, dobra dieta, miękka szczoteczka, systematyczność - wtedy korzyści na bank będą zauważalne. Ale nie oczekujcie, że tak to będzie wyglądało natychmiast - dojście do normalności musi wymagać czasu.

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 09:07:26

Cytat
justysap17
biala perla, to jest moje cudenko, wlasnie mam ja na zebach heh :D wybiela zeby, ze az jestem w szoku. tyle, ze to nie pasta a zel z nakladka, troche sie wyglada jak goryl z tym na ustach, ale warto w wolnej chwili w domu nosic, bo efekty sa super
gdzie kupujesz ten żel? Jest dostępny w sklepach stacjonarnych? :)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 09:30:10

Ecodenta czarna pasta wybielająca!Naturalnie i z super efektem :)

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 10:30:42

Ja juz próbowałam wszystkiego - od Blanxu po naturalne, bez efektu.

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 11:40:38

Ja teraz czekam na proszek wybielający Eucryl, może on w końcu coś zdziała, bo niestety nic się u mnie nie sprawdza.




PS O swoim wybielaniu na blogu pisała Maxineczka, może jej recenzja coś Ci pomoże :)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

23 sie 2016 - 14:25:50

Cytat
deli18
Ecodenta czarna pasta wybielająca!Naturalnie i z super efektem :)
gdzie kupujesz? :)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

24 sie 2016 - 11:38:13

w aptece albo w necie, na kilku stronach z ekologicznymi kosmetykami :)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

24 sie 2016 - 22:04:19

Uzywalam Bialej Perly, jest ok ale bez szalu. Dentysta polecil Opalescence i naprawde jest rewelacyjna. Dostepna w dobrych gabinetach stomatologicznych ale i na Allegro :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prosze o ineterpretacje bardzo wazne