Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 12:59:14

HEJ,

macie może jakieś sprawdzone i skuteczne pasty wybielające>?

wiecie moze czy "blend a med 3d white pearl"-faktycznie wybiela czy nie bardzo? bo czytalam rozne opinie na forum ;/ ku mojemu zaskoczeniu wiekszosc dziewczyn pisala ze rezultaty wybielania sa zerowe i niestety pasta nie starcza na dlugo..

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 13:04:01

denivit ;)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 13:07:56

ja miałam colgate max white i nie zauważyłam żadnych rezultatów....

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 13:09:15

biala perla, to jest moje cudenko, wlasnie mam ja na zebach heh :D wybiela zeby, ze az jestem w szoku. tyle, ze to nie pasta a zel z nakladka, troche sie wyglada jak goryl z tym na ustach, ale warto w wolnej chwili w domu nosic, bo efekty sa super


SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 13:13:07

Cytat
justysap17
biala perla, to jest moje cudenko, wlasnie mam ja na zebach heh :D wybiela zeby, ze az jestem w szoku. tyle, ze to nie pasta a zel z nakladka, troche sie wyglada jak goryl z tym na ustach, ale warto w wolnej chwili w domu nosic, bo efekty sa super


Dokładnie Tak! tez Polecam ;D

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 13:18:13

Cytat
Chustka
Blanx.

Faktycznie ta pasta wybiela? Zastanawiam się nad jej kupnem od dłuższego czasu, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Ta pasta jest dosyć droga, nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto...

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 13:25:21

Cytat
pathy
denivit ;)


a ktora? wybielajaca czy przeciw przebarwieniom?? ja mam przeciw przebarwieniom ale nie jestem niej zadowolona. Jestem ciekawa ktora jest lepsza??

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 13:28:46

Cytat
bardotka90
Cytat
Chustka
Blanx.

Faktycznie ta pasta wybiela? Zastanawiam się nad jej kupnem od dłuższego czasu, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Ta pasta jest dosyć droga, nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto...


Tak, naprawdę wybiela, przy okazji nie niszcząc tak szkliwa, jak reszta past wybielających. Warto wydać więcej pieniędzy, a nie męczyć się później z nadwrażliwością...

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 13:33:56

Cytat
Chustka
Cytat
bardotka90
Cytat
Chustka
Blanx.

Faktycznie ta pasta wybiela? Zastanawiam się nad jej kupnem od dłuższego czasu, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Ta pasta jest dosyć droga, nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto...


Tak, naprawdę wybiela, przy okazji nie niszcząc tak szkliwa, jak reszta past wybielających. Warto wydać więcej pieniędzy, a nie męczyć się później z nadwrażliwością...

A u mnie ta pasta nie dała żadnych efektów.

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 13:34:01

Osobiście jestem bardziej za paskami wybielającymi niż za pastami. Pasty próbowałam różne, efekty niewidoczne. A 2 tygodnie z paskami zdziałały cuda :)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 13:37:41

polecam denivit ;)

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 14:10:41

Która lepsza to nie wiem, jednak jestem zadowolona z wybielającej

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

07 cze 2013 - 14:16:23

ja zamiast ,,magicznych" past wolę pastę elmex a żeby wybielić polecam Paski na zęby

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE

11 mar 2014 - 07:41:17

Hehe... magiczne pasty magicznie usuwają kasę z kieszeni. Nie szukajcie cudów. Koniec z fajkami, kawą, kiepską dietą, a na ta miejsce niech pojawi się ajona, systematyczne mycie, dobra miękka szczoteczka. W ciągu kilku miesięcy barwa zmieni się diemetralnie. A pasta wybielająca? Jak dla mnie to zwyczajny pic na wodę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy włosy moga byc za długie?