Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Figura extraslim

07 cze 2013 - 08:14:32

Witam, od niedawna myślę nad zakupem suplementu diety "Figura extraslim", ponieważ mam bardzo słabą przemianę materii, a słyszałam, że to jest bardzo dobre na takie problemy.
Dlatego chciałam zapytać osób, które to stosują, czy te tabletki faktycznie dają jakiś efekt? Ile je już zażywają? Czy by poleciły te tabletki?
Zdrowo się odżywiam, bardzo dużo ćwiczę, ale mam problemy z tzw. oczyszczaniem organizmu i szukam czegoś skutecznego.
A oprócz tego szukam czegoś co nie będzie się gryzło z moimi tabletkami antykoncepcyjnymi.

Figura extraslim

07 cze 2013 - 08:17:10

Ja polecam.Mam po tym szybsza przemiane materii.Pytalam w aptece,to nic nie przeszkadza z tabletkami anty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-07 08:18 przez tatiana29.

Figura extraslim

07 cze 2013 - 08:33:35

a ja polecam tabletki bratki, są naturalne i ziołowe, więc są bezpieczne i można brać przez cały czas

Figura extraslim

07 cze 2013 - 08:37:01

Też się nad nimi zastanawiam,również staram się zdrowiej odżywiać i ćwiczyć,i owszem, centymetry lecą,ale chciałabym jeszcze przyspieszyć ten proces ;)

Figura extraslim

07 cze 2013 - 08:38:46

Cytat
bezuska
a ja polecam tabletki bratki, są naturalne i ziołowe, więc są bezpieczne i można brać przez cały czas
te tez sa naturalne

Figura extraslim

07 cze 2013 - 09:53:22

Cytat
ecri16
Też się nad nimi zastanawiam,również staram się zdrowiej odżywiać i ćwiczyć,i owszem, centymetry lecą,ale chciałabym jeszcze przyspieszyć ten proces ;)

Ja nie chce nic przyśpieszać, ja chcę zacząć normalnie chodzić do ubikacji... wiem brzmi niesmacznie... heh :(
Cytat
tatiana29
Ja polecam.Mam po tym szybsza przemiane materii.Pytalam w aptece,to nic nie przeszkadza z tabletkami anty.

Bardzo pomocny post. Dzięki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-07 09:54 przez maretka.

Figura extraslim

28 cze 2013 - 12:53:29

ja piję tę figurę w zielonym opakowaniu, chyba nazywa się detox i czuje się po niej naprawdę fajnie, ale umówmy się same herbaty nie załatwią ci odchudzania. fajnie działa grejfrut na śniadanie i właśnie popijanie go figurą detox :) tylko ostatnio miałam problem by ją znaleźć w sklepie, chyba oblegana sprawa, he he

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SKUTECZNE PASTY WYBIELAJĄCE