Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

srebrna biżuteria

34 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sesja! tabletki

30 maj 2013 - 20:39:22

Zażywałam/piłam je...Nie polecam. Ręce mi się telepały jakbym ćpała i czułam, że szkodzą mi, bo serce się odzywało,a ostatnio (wtedy) nie miałam większych problemów. Odradzam.
I oczywiście nici z nauki w takim stanie;/

Sesja! tabletki

30 maj 2013 - 20:50:35

Na koncentrację polecam Pluszzz z żeń szeniem :)
Piję regularnie od 3-4 tygodni i zauważyłam, że jestem o wiele bardziej skupiona. Przede wszystkim wiem, co czytam, bo wcześniej łapałam się na tym, że ucząc się myślałam o czymś innym.
Prócz tego jestem bardziej energiczna, mogę się uczyć praktycznie cały dzień, łatwiej zapamiętuję.

Sesja! tabletki

30 maj 2013 - 20:54:05

Cytat
tokarzyna
Ja to szczerze mówiąc nie wierze w takie "specyfiki" i chyba bałabym się je brać...

Sesja! tabletki

30 maj 2013 - 20:56:09

weź pod uwagę że tabletki działają z opóźnieniem. Sesja to akurat suplement diety i dopiero po jakimś tygodniu codziennego przyjmowania możesz poczuć różnice ;)

Sesja! tabletki

30 maj 2013 - 20:56:22

tą sesje brałam kiedyś, ale to jeszcze przed maturą i nic nie daje. Ja w czasie egzaminów wspomagam się pluszem z żeń-szeniem albo pamięc i koncentracja

Sesja! tabletki

30 maj 2013 - 20:59:47

Cytat
KluseczkaGDA
weź pod uwagę że tabletki działają z opóźnieniem. Sesja to akurat suplement diety i dopiero po jakimś tygodniu codziennego przyjmowania możesz poczuć różnice ;)

Biorę biorę, to nawet nie chodzi tylko o sesje chciałam zaprawić na obronę w lipcu :)

Sesja! tabletki

30 maj 2013 - 20:59:47

Cytat
KluseczkaGDA
weź pod uwagę że tabletki działają z opóźnieniem. Sesja to akurat suplement diety i dopiero po jakimś tygodniu codziennego przyjmowania możesz poczuć różnice ;)

Biorę biorę, to nawet nie chodzi tylko o sesje chciałam zaprawić na obronę w lipcu :)

Sesja! tabletki

30 maj 2013 - 21:03:44

Pobudzająca jest herbata z żeń-szeniem. Tylko trzeba zaparzać odpowiednio i pić systematycznie.

Sesja! tabletki

30 maj 2013 - 21:04:40

a może poszukaj innego sposobu na koncentrację. ja czytając też się nie umiem skoncentrować, a nie wiem czy wiesz ale większość ludzi to wzrokowcy i zapamiętują szybciej obrazy. Zamiast czytać od deski do deski kup sobie nowy zeszyt i przepisz raz te notatki od nowa podkreślajac najważniejsze rzeczy na kolorowo, rób jakies obrazki itp. Napewno zapamietasz o wiele więcej i będzie Ci łatwiej się skoncentrować bo będziesz skupiac się na pisaniu i zaznaczaniu ;)

Sesja! tabletki

30 maj 2013 - 21:06:41

mi pomagały, mogłam sie skupić i wszystko zapamięywałamm, a z tym mam wielkie problemy :) także polecam, a możesz spróbować, nie kosztują dużo chyba ok 12zł :)

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

Sesja! tabletki

31 maj 2013 - 14:34:22

Sesji nie brałam, ale polecam za to Actibion - ma podobne działanie, a za to naturalne składniki - żelazo, magnez, żeń szeń, zielona herbata i inne witaminy.

Sesja! tabletki

31 maj 2013 - 18:42:50

Fakty są takie, że 1 tabletki sesji i 1 tabletka plusz active mają tyle samo czyli 60 mg kofeiny i odkładnie tyle samo magnezu. Active za to ma inne witaminy, także generalnie dostarcza wszystkiego, a sesja oprócz wyżej wymienionych ma lecytynę (wpływa na mózg i układ nerwowy) oraz żeń szeń no to juz kazdy wie jak działa. Teraz kupiłam tabletki sesja i w podobnej cenie 2 razy większe opakowanie i nowy skład - wyciąg z liści mate i co najwazniejsze Brahmi (poczytajcie sobie:). Ja bralam raz sesję, popijalam energetykiem i 2 tygodnie pociagnelam, mało spałam, swietnie mi poszla sesja pierwszy raz aż tak :) Wiadomo ze w jakims prcencie jest to wpływ na psychikę, ale ważne że działa :) Przez kilka dni potem czułam mocno walące serce, ale generalnie moge polecić. Do tego piję jakiś najtanszy rozpuszczalny magnez (nie ma co płacic za jakies firmowe 15 zł jak za 3 złote ten sam skład, sama nie wiem czemu sama kiedyś przepłacałam za te reklamowane plusze i tak dalej). Takie same witaminy za grosze można kupić w aptece. Pozdrawiam wszystkich i udanej sesji :)

Sesja! tabletki

31 maj 2013 - 18:44:56

Polecam GINKOFAR !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmiana skórna - po operacji?