Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lampa Bioptron

22 maj 2013 - 14:56:15

Chciałabym się z Wami podzielić wrażeniami związanymi z tym wynalazkiem.
Przez wiele lat miałam kurzajki, na dłoniach, stopach czasem po 8 naraz,
było to okropnie uciążliwe i nieestetyczne. Nie pomagało
jaskółcze ziele, ani drogie leki np. aldara / po 400 zł za krótką kurację/
miałam je wycinać chirurgicznie, ale groziła mi utrata kilku paznokci :/
Wychowawczyni w szkole pożyczyła mi lampę z bioptronami , chyba marki Zepter,
używała jej do kuracji stawów swojego ojca. Po jakichś 2 tygodniach stosowania
kurzajki zaczęły znikać , minęło 7 lat i przez cały ten okres czasu nie miałam ani jednej!
Do tego miałam taką kulkę na oku - gradówkę, coś jak jęczmien, tylko większe, niebolesne
i nie pomagały żadne smarowania, pocierania ani nic, trzeba było wyciąć,
ponaświetlałam i zniknęła :)

Jest to droga zabawa
Mamie udało się taką lampę upolować na Allegro za niecaly tysiąć, więc świetna okazja.
Dziadek cierpiał na odleżyny, ale niestety odszedł zanim doszło do kuracji,
więc lampa została w domu.
Mama ma migreny - pomaga jej,
mi często na udzie wychodzą czyraki od golenia się , z reguły musiałam to smarować
przez ponad tydzień. Naświetliłam raz jedną serią po 4min, zniknął.
Teraz wychodziło mi zimno na wardze - naświetliłam i czekam na efekty :)


Można w internecie poczytać o magicznym działaniu tej maszyny.
Ceny wahają się od tysiąca do kilku tysięcy.

lampa Bioptron

22 maj 2013 - 15:02:46

no dla kogoś kto często ma takie problemy taka inwestycja może być ok;)

lampa Bioptron

22 maj 2013 - 15:03:46

Też mam w domu.
Nagrzewam sobie kolana, rozstępy i buzię. :)

lampa Bioptron

22 maj 2013 - 15:14:17

Częste pojawianie się kurzajek może świadczyć o zakażeniu wirusem HPV więc na Twoim miejscu zrobiłabym gruntowne badania, bo jak wiadomo, istnieje zagrożenie rakiem szyjki macicy.
A co do samej lampy to faktycznie działa, moja mama ma bielactwo i póki się naświetlała, to jej barwnik nie znikał, ale miała tylko małą więc było to zbyt uciążliwe.

lampa Bioptron

22 maj 2013 - 17:34:10

Cytat
Zuosnica
Częste pojawianie się kurzajek może świadczyć o zakażeniu wirusem HPV więc na Twoim miejscu zrobiłabym gruntowne badania, bo jak wiadomo, istnieje zagrożenie rakiem szyjki macicy.
A co do samej lampy to faktycznie działa, moja mama ma bielactwo i póki się naświetlała, to jej barwnik nie znikał, ale miała tylko małą więc było to zbyt uciążliwe.

ten problem mialam sporo lat temu, od tamtego czasu miałam masę różnych badań i nie wykazały żadnych poważnych zmian na szczeście :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

lampa Bioptron

11 gru 2018 - 10:40:30

Mając problem z kolanem po kilku konsultacjach, przeróżnych zabiegach lekarz zaproponował mi terapię światłem. Pomału wgłębiam się w temat, no ale jak światło ma mi pomóc z bolącym kolanem ? Serio to działa ? Nie ma żadnych skutków ubocznych ?

lampa Bioptron

11 gru 2018 - 18:33:39

Cytat
ollciiak
Mając problem z kolanem po kilku konsultacjach, przeróżnych zabiegach lekarz zaproponował mi terapię światłem. Pomału wgłębiam się w temat, no ale jak światło ma mi pomóc z bolącym kolanem ? Serio to działa ? Nie ma żadnych skutków ubocznych ?

Mam podobny problem do Ciebie. Od dawna mam problemy z kolanem które mnie wiecznie boli. Czy stoje czy siedze czy chodze.. Pierwszy raz słysze o czyms takim jak leczenie światłem. Jak długo trwa taka kuracja? Kiedy można spodziewać się efektów?

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

lampa Bioptron

12 gru 2018 - 12:39:35

Cytat
caitlyn1
Mam podobny problem do Ciebie. Od dawna mam problemy z kolanem które mnie wiecznie boli. Czy stoje czy siedze czy chodze.. Pierwszy raz słysze o czyms takim jak leczenie światłem. Jak długo trwa taka kuracja? Kiedy można spodziewać się efektów?
No właśnie sama jestem ciekawa po jakim czasie są zauważalne jakieś efekty. Co jak co, ale wydaje mi się że trzeba sporo cierpliwości do takich typów terapii

lampa Bioptron

12 gru 2018 - 17:43:10

Cytat
ollciiak
Mam podobny problem do Ciebie. Od dawna mam problemy z kolanem które mnie wiecznie boli. Czy stoje czy siedze czy chodze.. Pierwszy raz słysze o czyms takim jak leczenie światłem. Jak długo trwa taka kuracja? Kiedy można spodziewać się efektów?
No właśnie sama jestem ciekawa po jakim czasie są zauważalne jakieś efekty. Co jak co, ale wydaje mi się że trzeba sporo cierpliwości do takich typów terapii

Każda terapia wymaga samozaparcia i przede wszystkim dużo cierpliwosci. Trzeba być systematycznym i wierzyć że sie uda :) Warto spróbować jak nic nie pomaga!

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

lampa Bioptron

17 gru 2018 - 18:36:37

Cytat
caitlyn1
Każda terapia wymaga samozaparcia i przede wszystkim dużo cierpliwosci. Trzeba być systematycznym i wierzyć że sie uda :) Warto spróbować jak nic nie pomaga!
Poszłam za Twoją radą jak i lekarza i zapisałam się na zabiegi które polegają na naświetlaniu mojego bolącego kolana. Co prawda miałam już pierwszy zabieg, a jutro idę na kolejny. Mam nadzieję że za jakiś czas odczuje efekty

lampa Bioptron

22 gru 2018 - 10:18:57

Cytat
ollciiak
Poszłam za Twoją radą jak i lekarza i zapisałam się na zabiegi które polegają na naświetlaniu mojego bolącego kolana. Co prawda miałam już pierwszy zabieg, a jutro idę na kolejny. Mam nadzieję że za jakiś czas odczuje efekty

a gdzie zapisałaś się na takie zabiegi , i wiesz może co to za konkretna lampa Cię naświetla ?

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

lampa Bioptron

23 gru 2018 - 23:28:39

Cytat
Roksima
a gdzie zapisałaś się na takie zabiegi , i wiesz może co to za konkretna lampa Cię naświetla ?
poszukałam troche w siecie i znalazłam rehabilitacje ktora wlasnie polega na naświetalniu. Oj nie pamietam dokladnie, ale wydaje mi sie ze to jest lampa firmy zepter

lampa Bioptron

25 gru 2018 - 10:46:09

Cytat
ollciiak
a gdzie zapisałaś się na takie zabiegi , i wiesz może co to za konkretna lampa Cię naświetla ?
poszukałam troche w siecie i znalazłam rehabilitacje ktora wlasnie polega na naświetalniu. Oj nie pamietam dokladnie, ale wydaje mi sie ze to jest lampa firmy zepter
Też slyszałam o tej lampie bardzo dobre opinie. Znajomy stosował ją na jakieś bóle mięśniowe i bardz sobie chwialił.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

lampa Bioptron

02 lut 2019 - 22:27:34

Cytat
caitlyn1
Też slyszałam o tej lampie bardzo dobre opinie. Znajomy stosował ją na jakieś bóle mięśniowe i bardz sobie chwialił.
nie dziwię się bo efekty są rewelacyjne nic mnie nie boli, żadne bóle nie nawracają w końcu mam trochę spokoju z tym kolanem :p

lampa Bioptron

09 lut 2019 - 15:15:51

Cytat
caitlyn1
Też slyszałam o tej lampie bardzo dobre opinie. Znajomy stosował ją na jakieś bóle mięśniowe i bardz sobie chwialił.

A wiesz może czy ta lampa nada się na leczenie trądziku? Czy jedynie na bóle stawów i mięśni?

Cytat
ollciiak
nie dziwię się bo efekty są rewelacyjne nic mnie nie boli, żadne bóle nie nawracają w końcu mam trochę spokoju z tym kolanem :p

A jak długo ją stosowałaś? Możesz coś więcej napisać o tym jak jej używać?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plamy na skórze