Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

lampa Bioptron

10 lut 2019 - 12:21:51

Cytat
Roksima
A wiesz może czy ta lampa nada się na leczenie trądziku? Czy jedynie na bóle stawów i mięśni?
Nie no coś Ty ta lampa ma bardzo wiele zastosowań. Można ją używać np do przyspieszenia gojenia ran czy zmniejszenia blizn, skutecznie leczy trądzik czy łuszczyce i wiele innych. Polecam zagłębić się w temat :)


Cytat
Roksima
jak długo ją stosowałaś? Możesz coś więcej napisać o tym jak jej używać?
Raz dziennie było naświetlane moje kolano i dzięki tym zabiegom naprawde odczułam ulgę :) Nie sądziłam że może zdziałać takie cuda i rubo zastanawiam się nad jej zakupem

lampa Bioptron

21 mar 2019 - 16:22:07

po ile minut? i po jakim czasie odczułaś ulge?

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

lampa Bioptron

03 kwi 2019 - 12:01:35

Witajcie!
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia oraz lamp Bioptron. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

lampa Bioptron

04 kwi 2019 - 23:02:53

ooo, a Pan może wie,jak dlugo trwa leczenie lampą?

lampa Bioptron

07 sie 2020 - 00:49:22

Drogie Panie, zapraszam do kontaktu w sprawie urządzeń medycznych Bioptron. Wyjaśnię kiedy i jak stosować, odpowiem na wszystkie pytania :) W Krakowie i okolicach jest możliwość przetestowania urządzeń Pro1, MedAll, Medolight i Bludoc. Istnieje też możliwość umówienia się na bezpłatne zabiegi fotoodmładzania. Urządzenia są obecne na naszym rynku od 30 lat, wciąż udoskonalane i bardzo popularne.
https://www.facebook.com/watch/?v=1213858325634960

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy powinnam je zaszczepić?