Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

20 lut 2016 - 08:12:46

Wszystko zależy w jakim stanie są żyły, a to lekarz najlepiej niech oceni. Ja mam stojącą pracę i widze u siebie juz pajączki na nogach - zaczynam się obawiać, bo moja mama miała niedawno operację na żylaki, bo już żyły były tylko do usunięcia. Idę niedługo na konsultację z moimi pajączkami, ciekawe co mi powiedzą...

POMOCY! ŻYLAKI !!!

23 lut 2016 - 10:57:25

Tabletki na żylaki - http://varicoz.pl/ Polecam go wszystkim kobietom i mężczyznom, którzy cierpią z powodu tych nieprzyjemnych, nieestetycznych żylaków, jako ze ten produkt naprawdę działa.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-08 09:30 przez marta3575.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

23 lut 2016 - 11:03:55

a ja słyszałam że one nawracają.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

23 lut 2016 - 11:53:08

Cytat
banach
a ja słyszałam że one nawracają.
żylaki bedna nawracac bo to jest niestety choroba naczyń , ale mozna je zniwelowac albo jak w przypadku pajaczków zlikwidowac stosujac preparaty na żyły. Duże zylaki usuwa sie operacyjnie i tez nie ma sie gwarancji ze gdzie indziej sie nie zrobi. Odpowiednia dieta, ubiór oraz preparaty to jest prewencja :D

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 6/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

31 mar 2016 - 21:36:20

Można leczyć za pomocą skleroterapii. To zabieg przynoszący na prawdę świetne efekty <moderacja>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-23 11:22 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

10 maj 2016 - 09:15:21

Mnie pomogło odstawienie kawy, żylaki zmniejszyły się, chociaż wiem, że u mnie to problem genetyczny.

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

31 maj 2016 - 22:34:29

Warto rozważyć wizytę u dobrego lekarza, który stwierdzi czy zabieg to konieczność, czy jeszcze można zadziałać bezinwazyjnie. Jak już ktoś zdecyduje się na zabieg, to obecne jest kilka metod usuwania żylaków, byłam na konsultacji w szpitalu luxmed i proponowali nawet jakieś mało inwazyjne metody, póki co jeszcze się zastanawiam co będzie najlepsze.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

07 lip 2016 - 17:13:31

Mnie lekarz na takie wczesne stadium problemów z żyłami kończyn dolnych zalecił skleroterapię. https://www.tourmedica.pl/blog/leczenie-zylakow-metoda-skleroterapii/ Jestem jeszcze przed leczeniem, więc chętnie poczytam opinie.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

07 lip 2016 - 18:50:09

Spotkał się ktoś z metodą z klejem wewnątrznaczyniowym ?

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 6/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

08 lip 2016 - 08:58:08

Spróbuj nieinwazyjnego leczenie kremem VARIVE. Słyszałam, że jest bardzo skuteczny. Pomaga i w profilaktyce, i w likwidacji żylaków już istniejących. Jest bezpieczny, bo bazuje na naturalnych składnikach. Ja zdecydowałabym się na VARIVE, nie na operację.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

09 lip 2016 - 16:26:27

zabieg venaseal jest z użyciem tego kleju, myślę, że rozwiązanie bardzo dobre, bo zabieg w znieczuleniu miejscowym, od razu po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności fizycznej. co ważne - do wykonania o każdej porze roku, więc nie trzeba czekać na zimę :) nie ma potrzeby noszenia pończoch uciskowych po zabiegu, no i objawy skórne widoczne przed zabiegiem mają szansę ustąpić praktycznie od razu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-09 16:59 przez Gocha007.

POMOCY! ŻYLAKI !!!

21 lip 2016 - 12:15:06

Super, bo rozważałam skleroterapię, też mało inwazyjny ale właśnie teraz nie można by go było zrobić, dlatego zaczęłam czytać coś więcej :) tylko gdzie się z tym wybrać żeby krzywdy nie narobili :/

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

28 lip 2016 - 12:37:49

Dobrze, że się nieco wstrzymałam - bo teraz w Luxmedzie mają właśnie ten veneseal i z tego co mówił lekarz, to najmniej inawazyjna metoda jaka istnieje obecnie w leczeniu żylaków. Chyba się na coś takiego zdecyduję.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

12 paź 2016 - 22:21:00

To też nie tak do końca sam jestem po zabiegu w http://flebonet.pl/ i lekarz mówił, że mozna, ale nie trzeba usuwać jednak dodał, że później może być dużo trudniej je usunąć niż teraz, więc się zdecydowałem. Najważniejsze to trafić do dobrej placówki omijać NFZ.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

POMOCY! ŻYLAKI !!!

21 sty 2017 - 21:08:07

Podrzuce Wam ciekawy link- moze powinnysmy robić tak jak blogerki http://charlizemystery.com/2017/01/typowy-dzien-blogerki/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mezoterapia igłowa skóry głowy