Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ortopeda NFZ Poznań

07 maj 2013 - 15:00:14

Poszukuję dobrego (sprawdzonego) ortopedę z Poznania lub okolic, mającego umowę z NFZ. Może ktoś z was ma jakieś doświadczenia z dobrym specjalistą od kręgosłupa? Większość znalezionych w internecie, to specjaliści od urazów sportowych i kończyn dolnych, dodatkowo z prywatną praktyką.

Od pół roku diagnozuję się prywatnie u neurologa i mam dosyć płacenia za wszystkie badania z własnej kasy (MRI, EEG i różnego rodzaju badania krwi), a wiem, że znów czeka mnie rezonans, tylko tym razem odcinka szyjnego, więc koszt ok. 500 zł. ;/ a to tylko wstęp do dalszej diagnostyki.

Ortopeda NFZ Poznań

13 maj 2013 - 14:31:23

Sprawdź tutaj znanylekarz-ortopeda . Możesz tam poczytać opinie na temat różnych lekarzy. Osobiście nie mogę Ci nikogo polecić :(

Ortopeda NFZ Poznań

14 maj 2013 - 13:13:01

Ja bym jednak poszukała opinii znajomych, bo te w necie to są różne, tak na dwoje babka wróżyła...

Ortopeda NFZ Poznań

14 maj 2013 - 13:15:47

Niestety nie moje rejony więc nie pomogę

Ortopeda NFZ Poznań

14 maj 2013 - 13:18:36

Cytat
ja-ska
Niestety nie moje rejony więc nie pomogę

Ortopeda NFZ Poznań

14 maj 2013 - 13:19:09

Cytat
malami000
Sprawdź tutaj znanylekarz-ortopeda . Możesz tam poczytać opinie na temat różnych lekarzy. Osobiście nie mogę Ci nikogo polecić :(

Dziękuję, ale już na tej i podobnych stronach byłam i czytałam.. Niestety, jak pisałam wyżej lekarze albo prywatnie przyjmują, albo na innej stronie znajduję negatywy.

Dlatego myślałam, ze może ktoś może mi polecić lekarza z własnego doświadczenia lub z doświadczenia bliskich, znajomych..

Ortopeda NFZ Poznań

14 maj 2013 - 13:22:54

Ja leczę się u dr. Kotwickiego jest genialny! przeprowadził mi operację kręgosłupa z powodu skoliozy i jestem jak nowo narodzona :) jednak minus jest taki, że przyjmuje prywatnie wizyta to koszt 180 zł gdybyś była zainteresowana to daj znać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kawalek ząbka:(